fbpx
ChilliWomen

Chcesz zostać miss naszego województwa? Przyjdź na casting!

Casting odbędzie się w najbliższą sobotę, w godzinach 14:00-16:00 w MCSM, przy ulicy Łokietka 3 (fot. materiały organizatora)
Chcesz zostać miss naszego województwa? Przyjdź na casting!
Marcin Lewicki
REAKCJE

Toruń to piękne miasto, w którym nie brakuje pięknych kobiet. Wdzięki naszych pań rozchwytywane są na całym świecie, w jednej linii z gotyckimi zabytkami, czy nowoczesnymi inwestycjami. Dziewczyny, które chcą swoje wdzięki i inteligencje zaprezentować szerokiej publiczności zapraszamy na sobotni casting

Organizowany przez Fundację Bellini konkurs na najpiękniejszą mieszkankę województwa Kujawsko-Pomorskiego to kawał historii. Eliminacje odbędą się w Toruniu, Rypinie, Inowrocławiu, Grudziądzu, Brodnicy i Bydgoszczy. Wojewódzki konkurs to ważna część ogólnopolskiej imprezy i walki o najważniejszą koronę miss w kraju.

 – Laureatki Miss Województwa Kujawsko-Pomorskiego będą reprezentowały nasze województwo w eliminacjach ogólnopolskich do Miss Polski: ćwierćfinałach, półfinałach a może nawet w finale Miss Polskimówi Emilia Zielińska, organizatorka konkursu. – Tak było w przypadku Asi Tlałki, która uzyskała tytuł Miss Regionu, a potem awansowała do finału Miss Polski, uzyskując tytuł IV Wicemiss. Jest to niewątpliwie nasz sukces. Kolejny etap dla laureatek i finalistek Miss Polski to często udział w konkursach międzynarodowych, więc tym bardziej warto zgłosić się do regionalnego etapu.

Laureatki konkursów są twarzami wielu ważnych wydarzeń w regionie. Dziewczyny aktywnie udzielają się również w działalności charytatywnej. Co trzeba zrobić, aby rozpocząć walkę o koronę tej najpiękniejszej?

Przede wszystkim, zgłosić się na casting! – dodaje organizatorka. – Poszukujemy niezamężnych dziewcząt w wieku od 18 do 26 lat.  Dziewczyny na castingu powinny mieć dużo uśmiechu. Na pewno zostaną zapytane o zainteresowania i plany na przyszłość.  Przed finałem dziewczęta czeka zgrupowanie i spotkania m.in z trenerem personalnym. Udział w konkursie jest ogromną przygodą, ale i ciężką pracą. To wyzwanie!

Jednym z kryteriów wyboru dla jury jest nie tylko piękno zewnętrzne, ale również wiedza i inteligencja kandydatek.  Jak podkreślają organizatorzy „celem jest nie tylko upowszechnianie i promowanie wśród kobiet z województwa kujawsko-pomorskiego piękna i wizerunku kobiety zadbanej, ale przede wszystkim wartości kobiecych, kobiecej współpracy, wspierania rozwoju oraz aktywizacji w różnych obszarach życia”.

Pierwszy casting odbędzie się 09.01.2016 w Toruniu w godzinach 14.00-17.00, w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży, ul. Łokietka 3

Miss_Kujawsko_Pomorskie_Casting_Torun

Kandydatki mogą wysyłać swoje zgłoszenia on-line poprzez stronę internetową www.misskujawskopomorskie.pl/zgloszenia. Można tam znaleźć zarówno formularz rejestracyjny, jak i wszelkie warunki uczestnictwa lub można pojawić się bezpośrednio na castingu. Na casting należy zabrać ze sobą sukienkę koktajlową, dwuczęściowy kostium kąpielowy, buty na wysokim obcasie, dokument tożsamości oraz być w naturalnym, delikatnym makijażu. Powodzenia dziewczyny! Trzymamy kciuki! Redakcja chillitorun.pl objęła konkurs patronatem medialnym

Więcej w dziale ChilliWomen

Portrait of a cheerful beautiful girl wearing sparkle dress standing under confetti rain and celebrating isolated over pink background.

Najpiękniejsze sukienki sylwestrowe. Te modele są ponadczasowe

Redakcja ChilliTorun.pl10 października 2022
fashion-show-1746581_960_720

Kobiety Torunia, czyli wyjątkowy pokaz mody w Dworze Artusa!

Mateusz Bąk24 października 2019
767107603

Z myślą o kobietach – 8 marca w Młynie Wiedzy

Aleksandra Pladzyk18 lutego 2019
Bez tytułu

Jesica Walecka powalczy o tytuł Miss Polonia 2018!

Mateusz Bąk8 listopada 2018
IMG_20160315_095309

„To dla mnie wielki zaszczyt” – rozmowa z Pauliną Zgodą, nową Miss Regionu Kujawsko-Pomorskiego

Mateusz Bąk16 maja 2017
13389289_1002498726494460_31516118_o

“Pomagaj ludziom tak, by chcieli ci za to zapłacić” – rozmowa z Ewą Wilmanowicz

Jakub Strzelka6 marca 2017
DSC00065

Drugi dzień castingu na Miss Regionu Kujawsko-Pomorskiego (fotorelacja)

Krzysztof Maliszewski29 stycznia 2017
DSC00073

Pierwszy dzień castingu na Miss Regionu Kujawsko-Pomorskiego (fotorelacja)

Krzysztof Maliszewski28 stycznia 2017
miss

Ruszyły castingi na Miss Regionu Kujawsko-Pomorskiego!

Mateusz Bąk27 stycznia 2017