fbpx
Finanse

Jak unikać błędów podczas obstawiania zakładów bukmacherskich

(fot. Materiały Zewnętrzne)
Jak unikać błędów podczas obstawiania zakładów bukmacherskich
Redakcja ChilliTorun.pl
REAKCJE

Obstawianie zakładów na sport jest zadaniem trudniejszym, niż to się wydaje na początku. Obstawiając zakłady bukmacherskie, większość graczy myśli, że wystarczy wybrać najlepszą drużynę i wpłacić pieniądze. Zbyt optymistyczne podejście do gry jest niestety błędne, ponieważ obstawianie zakładów jest sprawą bardziej skomplikowaną. Ważnym aspektem jest nabycie niezbędnej wiedzy praktycznej oraz wybranie wiarygodnego bukmachera.

W poniższym artykule wyjaśnimy kryteria wyboru wiarygodnych bukmacherów oraz błędy, które popełniają miłośnicy hazardu najczęściej.

Jak wybrać polskiego bukmachera

Wzrost liczby konkurencyjnych zakładów na rynku hazardowym skłania polskich bukmacherów do wprowadzenia nowoczesnych koncepcji oraz atrakcyjniejszych warunków obstawiania. Dzięki temu gracze mogą wybrać bukmachera wirtualnego, posiadającego korzystniejszą ofertę.

Jakie elementy składają się na to, że wybór jest właściwy:

  • posiadanie licencji;
  • oferta bonusowa;
  • proces rejestracji;
  • oferta dyscyplin sportowych;
  • metody płatności;
  • opinie klientów operatora.

Przed dokonaniem rejestracji warto także sięgnąć po ranking bukmacherów w Polsce i upewnić się, że wybrany operator cieszy się zaufaniem klientów i posiada niezbędne dokumenty oraz pozwolenia na prowadzenie swojej działalności w branży hazardowej.

Czy warto kupować typy bukmacherskie

Przed kupowaniem typów bukmacherskich należy sprawdzić dostawcę:

  • ile osób zakupiło u niego typ;
  • ile razy udało się przewidzieć wyniki gry;
  • ile razy dostawca nie przewidział wyników gry.

Jeśli bukmacher nie może udostępnić swoim klientom powyższych informacji z dowolnych powodów, warto zrezygnować z zakupu typu. Skoro wpłacamy pieniędzy, musimy dowiedzieć się o każdym szczególe na ten temat. Każdemu typowi powinny towarzyszyć dane analityczne. Tylko w razie przemyślanego i świadomego obstawiania zakładów odniesiemy sukces. Możemy również przeprowadzić własną analizę przed dokonaniem zakładów.

Polscy bukmacherzy – bonusy powitalne

Przed wyborem bukmachera i dokonaniem zakładów warto sprawdzić paletę bonusów bukmacherskich, które proponuje pośrednik. Po pierwszej wpłacie na rachunek wirtualny nowi gracze otrzymują hojne nagrody powitalne, które można wykorzystać w trakcie obstawiania dyscyplin sportowych. Najlepsze bukmacherzy oferują graczom freebety, nagrody pieniężne lub możliwość dokonania zakładów sportowych bez ryzyka.

Jeśli szukacie wiarygodnego bukmachera z dodatkowymi profitami dla nowych klientów, zalecamy sprawdzić ranking bukmacherów. Warto również wiedzieć, że nagrody powitalne nie zawsze idą w parze z renomowanymi bukmacherami. Porywające bonusy na start zwykłe znajdują się w ofercie nowych bukmacherów i mają na celu zachęcić fanów hazardu do korzystania z ich usług.

Zbyt duża ilość dyscyplin sportowych

Częstym błędem podczas dokonania zakładów sportowych jest wybór dużej ilości dyscyplin. Przewidzenie wyników każdej gry jest niemożliwe. Na początku warto wybrać jeden sport, który będziemy obstawiać. Jeśli wybierzemy na przykład koszykówkę, należy też określić konkretną ligę, której wyniki będziemy śledzić. Po wyselekcjonowaniu konkretnej ligi gracz musi uważniej kontrolować wszystkie wydarzenia.

Dużo zdarzeń sportowych na jednym kuponie

Obstawiając dużą liczbę meczów przy małej stawce, możemy wygrać spore nagrody. Nowi gracze często popełniają ten błąd na początku przygody z hazardem. Teoretycznie takie wytypowanie zakładów sportowych nie wydaje się skomplikowane. Jednak szansa na uzyskanie wygranej przy obstawianiu więcej niż trzech zdarzeń sportowych jest niewielka. Na starcie warto wybierać mniejsza ilość zdarzeń, aby mieć większe szanse na pozostanie zwycięzcą.

Panika nie jest dobrym rozwiązaniem

Dokonując zakładów na sporty, nie zawsze będziemy wygrywać. Jednak w razie porażki, nie warto panikować. Chęć szybkiego odrobienia poniesionych strat może doprowadzić do jeszcze większej utraty pieniędzy. W takiej sytuacji lepiej jest zrezygnować z obstawiania zakładów na jakiś czas i odpocząć od hazardu.

Korzystanie z kalkulatora surebet

Dobrym rozwiązaniem dla nowych graczy stanie się użycie kalkulatora surebet. Oblicza on wysokość zakładu, który możemy postawić, aby w razie porażki otrzymać swoje pieniądze z powrotem. Wartość jest wyliczana z dokładnością co do grosza i gwarantuje graczom identyczny zysk.

Więcej w dziale Finanse

agencja-marketingowa-torun-wspolpraca

Kiedy warto podjąć współpracę z agencją marketingową?

Redakcja ChilliTorun.pl3 sierpnia 2022
chilltorun-jak-otrzymac-pozyczke-preferencyjna

Czy trudno jest otrzymać pożyczkę preferencyjną z UE?

Redakcja ChilliTorun.pl24 maja 2022
Torun city, Poland

Praca w Toruniu – gdzie szukać zatrudnienia?

Redakcja ChilliTorun.pl20 maja 2022
bitcoin-2007769_1280

Od czego uzależniona jest cena Bitcoina?

Redakcja ChilliTorun.pl16 maja 2022
06 - CEZASGLOB - regał biurowy

Kiedy rzeczy ma się wiele, ale miejsca coraz mniej. Regał biurowy jako rozwiązanie

Redakcja ChilliTorun.pl8 maja 2022
chillitorun.pl

Na co uważać podczas zakupów w sieci?

Redakcja ChilliTorun.pl5 maja 2022
Public,Relations,-,Pr.,Media,Interview.,News,Conference.

W jaki sposób agencja public relations może wspierać mały biznes?

Redakcja ChilliTorun.pl29 kwietnia 2022
02 - etykieta.info - link do strony

Jak powinny wyglądać etykiety na butelki, aby zachęcić do kupna Klientów?

Redakcja ChilliTorun.pl25 kwietnia 2022
02 - vawnik - link do strony

W co wyposażyć i jak zadbać o halę przemysłową?

Redakcja ChilliTorun.pl25 kwietnia 2022