fbpx
Lifestyle

Poker na prawdziwe pieniądze – na co zwrócić uwagę?

(fot. Materiały Zewnętrzne)
Poker na prawdziwe pieniądze – na co zwrócić uwagę?
Redakcja ChilliTorun.pl
REAKCJE

Wielu początkujących graczy pokerowych swoje niepowodzenia czy stole tłumaczy brakiem szczęścia, co oczywiście jest sporym błędem. Wokół najpopularniejszej gry pokerowej na świecie narosło wiele mitów i stereotypów, ale wniosek płynący z wielu naukowych badań jest jeden – poker nie opiera się wyłącznie na szczęściu. Poker to gra umiejętności, wymagająca odpowiedniej strategii oraz nastawienia.

Brak szczęścia o którym mówią często początkujący gracze, w rzeczywistości często jest po prostu złym przygotowaniem do rozpoczęcia gry w pokera. Jak mówi znane pokerowe powiedzenie – zasady Texas Holdem możemy poznać w 5 minut, ale gry w pokera uczymy się przez całe życie. W tym artykule opisujemy kilka kluczowych kwestii, które powinieneś zrozumieć zanim zasiądziesz do gry za prawdziwe pieniądze. 

Poziom Rywali

Poziom twoich rywali, którym będziesz musiał stawić czoła na danej stronie pokerowe jest ważnym, a może nawet najważniejszym czynnikiem jaki powinieneś wziąć pod uwagę. Im słabsi są twoi przeciwnicy, tym łatwiej będzie o wygraną w dłuższej perspektywie czasu. Podczas gdy gra z zawodowcami może pomóc ci szybciej rozwinąć skrzydła i nabrać doświadczenia, zdecydowanie nie jest to droga polecana początkującym. Powinieneś być ostrożny i przed dołączeniem do stołu obserwować rywali, by sprawdzić ich poziom. 

Różnorodność Gier

Niektórzy gracze wolą trzymać się jednego konkretnego formatu np. turniejów w odmianie NL Texas Hold’em, podczas gdy inni wolą odkrywać nowe możliwości i często zmieniają grę. Bez względu na to do jakiej grupy należysz, zdecydowanie powinieneś zaufać stronie, która oferuje wiele wariantów gier. Obecnie pod tym względem najlepiej przedstawia się oferta GGPoker, które daje graczom szeroki wachlarz wyboru zarówno turniejów MTT, SNG, jak i gier cashowych.

Ruch na stronie

Trudno o pozytywne doświadczenia i świetną rozrywkę, jeżeli na danej stronie konto posiada niewielka liczba graczy. Im większa pula gracza, tym większa szansa na znalezienie interesującej nas gry o dowolnej porze dnia i nocy.  Nie odniesiesz żadnej korzyści ze słabego poziomu rywali, jeżeli nie będzie ich odpowiednia ilość. W takim przypadku nie rozegrasz wystarczającej liczby rąk, a poza godzinami szczytu, możesz mieć problem z uruchomieniem jakiejkolwiek gry. W tym aspekcie GGPoker również wypada bardzo dobrze – o każdej godzinie dnia i nocy znajdziemy chętnych do gry.

Uczciwość i reputacja

Oczywiście chcesz grać wyłącznie na zaufanych stronach, gdzie twoje pieniądze oraz dane osobowe będą w 100% bezpiecznie. Dlaczego jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości podczas rejestracji na nowej stronie pokerowej, powinieneś sprawdzić kilka rzeczy, takich jak to czy strona posiada licencję, a także certyfikat RNG, który poświadcza losowość na danej stronie. Jeżeli nie możesz znaleźć takich informacji lub uważasz, że strona wygląda nieprofesjonalnie, poszukaj lepiej innego miejsca.

Ponadto niemniej istotne są takie kwestie jak dostępność obsługi klienta, metody płatności czy oprogramowanie. Każdy z tych aspektów powinien być przez Ciebie dokładnie przeanalizowany, aby uniknąć przykrych niespodzianek. 

Lifestyle

Więcej w dziale Lifestyle

maszyny

Popularne gry kasynowe dla początkujących

Redakcja ChilliTorun.pl11 marca 2021
photo-1495197359483-d092478c170a

Jak zadbać o wysoki komfort snu?

Redakcja ChilliTorun.pl10 marca 2021
b5

Must have każdej kobiety – koszule damskie.

Redakcja ChilliTorun.pl8 marca 2021
park-with-wooden-pathway-benches_1137-254

Pomorze – idealne miejsce na leczenie uzależnień

Redakcja ChilliTorun.pl16 lutego 2021
Woman with smart phone on the street texting

Chcesz zlecić usługę? Sprawdzone firmy znajdziesz na Fixly

Redakcja ChilliTorun.pl15 stycznia 2021
System-trojkowy-zaklady-bukmacherskie-740x492

Ruletka w Sieci: Obstawiaj w Internecie

Redakcja ChilliTorun.pl14 stycznia 2021
20201030131005_pexels-photo-2382183.jpeg

Jak dobrać metalową siatkę ogrodzeniową?

Redakcja ChilliTorun.pl6 listopada 2020
domy-na-sprzedaz

Ogrzewanie podłogowe – plusy i minusy

Redakcja ChilliTorun.pl23 października 2020
pixabay.com

Nowe hulajnogi elektryczne od Xiaomi

Redakcja ChilliTorun.pl19 października 2020