fbpx
Ciekawostki

Prawo przyciągania a gry losowe

(fot. Materiały Zewnętrzne)
Prawo przyciągania a gry losowe
Redakcja ChilliTorun.pl
REAKCJE

Kiedy po długim dniu masz wolną chwilę lub też chcesz otrzymać zastrzyk gotówki, na wyciągnięcie ręki są darmowe gry hazardowe. Możesz o każdej porze dnia czy nocy otworzyć tylko odpowiednią stronę na telefonie czy komputerze, aby pojawił się przed Tobą ogrom możliwości na dodatkową gotówkę i nie tylko. Dla niektórych to sposób na spędzenie czasu, odreagowanie stresu czy zabawę np. w bardzo popularne gry zdrapki, a dla innych wypróbowanie, czy prawo przyciągania pracuje dla nich.

Co takiego ma w sobie Prawo Przyciągania, że działa?

Już od kilku ładnych lat można obserwować fenomen prawa przyciągania, które jest możliwe do zastosowania przez każdego, w danym miejscu na świecie, i w każdym momencie życia. Bogactwo, jak przekonuje Joe Vitale, autor książki na ten temat, może obejmować wszelkie aspekty naszego życia, nie tylko portfel czy stan konta. Jest to także obfitość duchowa i emocjonalna. Często bywa tak, że większe wpływy na konto są efektem ubocznym pracy nad swoim rozwojem, zmianą ograniczających przekonań, które skutecznie powstrzymują nas przed dostatnim i radosnym życiem. Zasady działania tego prawa są proste, lecz wymagają od nas zmiany swoich nawyków, szczególnie tych myślowych, gdyż to nasze myśli kreują według autora nasze życie. Codzienne stosowanie afirmacji i wizualizacji, to łatwy sposób na to, aby przyciągnąć do siebie to, czegokolwiek zapragniemy. Liczne ćwiczenia i przykłady z życia zawarte w książce Prawo Przyciągania podpowiadają, na co zwrócić uwagę i jakie aspekty trzeba koniecznie zmienić, aby otrzymać pozytywne efekty. Nic dziwnego, iż z dnia na dzień przybywa osób, które pragną właśnie z pomocą tej metody, podnieść swoje szczęście na wyższy poziom, jak i sięgać po swoje cele i marzenia.

Nowe pomysły na wdrożenie w życie Prawa Przyciągania

Poszukując wiedzy na temat prawa przyciągania, na pewno warto zapoznać się z książką, licznymi publikacjami, które łatwo można odnaleźć w internecie. Ponadto dostępnych jest wiele nagrań, filmików instruktażowych z afirmacjami. Najnowszym sposobem na codzienną pracę w obszarze obfitości i przyciągania, są różnorodne aplikacje na telefon, które zawierają liczne cytaty, teksty motywacyjne, afirmacje i zadania pobudzające nasz umysł. Wszystko to z dodatkiem wyjątkowych grafik czy zdjęć, które także pozytywnie wpłyną na naszą podświadomość. Istotny jest również fakt, że z aplikacji można korzystać, siedząc w poczekalni, jadąc samochodem czy autobusem lub w dowolnej chwili w ciągu dnia. To takie świeże i pobudzające spojrzenie na rozwój w szerokim kontekście, gdyż zmiany z pomocą wybranej aplikacji, można wprowadzić bardzo szybko i łatwo. Niemal każdy z nas sięga po telefon niezliczoną ilość razy w ciągu dnia, więc dla poprawy swojego komfortu życia, można zacząć stosować wybrane metody, które z czasem doprowadzą nas do zupełnie innego, lepszego miejsca.

Klasyczny test na efektywność Prawa Przyciągania

Po jakimś czasie możemy zauważyć delikatne różnice w sposobie postrzegania rzeczywistości, ludzi, życia. Kiedy zmienimy nieco sposób myślenia o sobie, o pieniądzach i ogólnie o obfitości, można pokusić się o przetestowanie w praktyce tego, jak działa prawo przyciągania. Najprościej jest kupić los na loterii lub tradycyjną zdrapkę, niczym bohaterka filmu “Całe szczęście”, która monetą sprawdza wygraną na chodniku wielkiego miasta. Z pewnością bez wychodzenia z domu, można osiągnąć porównywalny efekt za pomocą wirtualnej zdrapki, która również dostarczy nam emocji podczas okrywania szczęśliwych pól. Siła naszego umysłu oraz wiara potrafi sprawić, że bez problemu wygramy, choćby najmniejszą kwotę, za którą powinniśmy być wdzięczni, gdyż to właśnie wdzięczność rodzi jeszcze większą obfitość.

Więcej w dziale Ciekawostki

man-4132758_1280

Czy wszyscy już jesteśmy narcyzami?

Redakcja ChilliTorun.pl22 marca 2021
people-1492052_1280

Wewnętrzne demony mogą zniszczyć naszych bliskich?

Redakcja ChilliTorun.pl21 marca 2021
chimpanzee-3703230_1280

Małpa gra na komputerze siłą woli

Redakcja ChilliTorun.pl21 marca 2021
uslugi-ppoz-i-bhp-600x289

Jak powinna wyglądać prawidłowo opracowana dokumentacja ppoż.?

Redakcja ChilliTorun.pl1 marca 2021
pistoletlakierniczy

Pistolet lakierniczy – jaki wybrać?

Redakcja ChilliTorun.pl9 lutego 2021
08 - stalimpex - cynkowanie ogniowe 1 ZEWN

Jak uczynić stal jeszcze bardziej wytrzymałą? Pokryć ją dodatkową warstwą cynku

Redakcja ChilliTorun.pl11 stycznia 2021
wind-farm-1747331_1280

Energia wiatrowa i słoneczna zamiast węgla

Redakcja ChilliTorun.pl9 września 2020
3 - myjultradzwiekami - link do strony 3

Poznaj trzy powody, dla których warto zainwestować w nowoczesne myjki ultradźwiękowe

Redakcja ChilliTorun.pl1 września 2020
casino-3491253_960_720

Najpopularniejsze automaty do gier

Redakcja ChilliTorun.pl24 marca 2020