fbpx
Tekst sponsorowany

Szukasz stabilnej pracy? Ta oferta jest dla Ciebie!

Agencja Wadwicz współpracuje z siecią Orange Polska, która oferuje zatrudnienie jako konsultant (fot. Agencja Pracy Tymczasowej Wadwicz)
Szukasz stabilnej pracy? Ta oferta jest dla Ciebie!
Krystian Mekka
REAKCJE

Szukasz pracy, która zapewni Ci rozwój osobisty? Chcesz zdobyć doświadczenie na wielu płaszczyznach usługowych? Interesuje Cię zatrudnienie z możliwością podwyżki i awansu? Dołącz do Agencji Pracy Tymczasowej Wadwicz i zacznij pracę jako doradca infolinii przychodzącej Orange Polska!

Trwają obecnie wakacje. Wielu młodych ludzi szuka źródła zarobku. Poszukiwania zatrudnienia ułatwia Agencja Pracy Tymczasowej Wadwicz (Cert. Ag. 486/2004), która wspiera swoich klientów w nowoczesnym zarządzaniu pracownikami oraz efektywnym budowaniu planów zatrudnienia.

Czym jest Agencja Pracy Tymczasowej Wadwicz?

Jest firmą z 25 letnim stażem o bardzo ugruntowanej pozycji na rynku pracy. Jej misją jest rekrutacja pracowników oraz obsługa procesów na najwyższym poziomie. „Wadwicz – więcej niż usługi” oznacza, że troską firmy są nie tylko klienci, ale także pracownicy, którzy niejednokrotnie z Wadwiczem stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy. Dotychczas Agencji zaufało kilkanaście tysięcy pracowników tymczasowych.

Na jakie oferty pracy można trafić dzięki Agencji Wadwicz?

Agencja współpracuje z Grupą Orange Polska, dla której poszukuje pracowników między innymi na stanowisko Konsultant infolinii przychodzącej. Głównym zadaniem konsultanta jest telefoniczna obsługa abonenta. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie mogła zdobyć cenne doświadczenie w dziedzinie komunikacji interpersonalnej oraz współpracy z klientem. Agencja Wadwicz, oprócz wynagrodzenia, zapewnia pracownikom wsparcie, a także różnego rodzaju benefity tj. ubezpieczenia grupowe, pakiety medyczne, czy karty Multisport.

24704515719_3a89353ffa_b

Dołącz do Agencji Wadwicz i zostań doradcą infolinii przychodzącej! (fot. Flickr)

Nie masz przekonania czy poradzisz sobie na tym stanowisku?

Nie ma obawy! Jeżeli tylko opanowałeś obsługę komputera, jesteś otwarty, chcesz i lubisz pracować z ludźmi dołącz do Wadwicz. Firma zapewni Ci dokładne i kompleksowe szkolenie. Odbywa się ono w formie kursu co oznacza, że nie będziesz musiał „wkuwać formułek na blachę”, ale zrozumiesz zasady funkcjonowania jednej z największych sieci telefonicznych w kraju. W pracy każdego dnia będziesz mógł liczyć na wsparcie Kierownika i Koordynatora, którzy są dostępni dla Ciebie na miejscu.

Co możesz uzyskać?

Na wstępie pracodawca zapewnia zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na 18 miesięcy. Ponadto gwarantuje ścieżkę rozwoju, a w ramach niej podwyżki, wyższe stanowiska i szansę na stałe zatrudnienie.

Jakie wynagrodzenie oferuje Twój przyszły pracodawca?

Na początku umowa zapewni Ci zarobki w wysokości 13 złotych na godzinę brutto, jednak dzięki systemowi premii oraz możliwości awansu wynagrodzenie będzie wzrastało wprost proporcjonalnie do Twojego zaangażowania, kreatywności oraz efektywności.

Dzięki Agencji Pracy Tymczasowej Wadwicz poszukiwanie zatrudnienia nie musi być trudnie i skomplikowane. Będąc konsultantem w Wadwiczu możesz świadczyć usługi dla jednej z największych sieci komórkowych w Polsce. Będziesz miał dostęp do najnowszych technologii. Będziesz mógł się rozwijać przy profesjonalnym wsparciu Orange Polska i Wadwicz

Nie czekaj, wyślij swoje CV na adres torun@wadwicz.pl lub zadzwoń pod numer 696 060 602, a my pomożemy Ci zdobyć stabilną i atrakcyjną pracę!

Tekst sponsorowany
Krystian Mekka

Dumny bydgoszczanin mieszkający i kochający się w Toruniu. Fanatyk piłki nożnej i ręcznej w każdym wydaniu. Komentator sportowy i spiker z muzycznej rodziny. Gaduła nadużywająca kolokwializmów i metafor

Więcej w dziale Tekst sponsorowany

Poznaj najlepszy sposób na znalezienie nowego mieszkania

Redakcja ChilliTorun.pl16 maja 2018
Liceum Jagiellońskie zaprasza m.in. do klasy sportowej (fot. facebook.com/LiceumJagiellonskie)

Nowy projekt Liceum Jagiellońskiego. Piłkarze pilnie poszukiwani!

Konrad Marzec7 maja 2018
Kolegium Jagiellońskie zaprasza na wiosenny piknik (fot. pixabay)

Kolegium Jagiellońskie zaprasza na piknik rodzinny! Moc atrakcji i atrakcyjny konkurs

Konrad Marzec18 kwietnia 2018
Festiwal Smaków Food Tracków czeka na was na Rynku Nowomiejskim (fot. materiały organizatora)

Sezon food trackowy rozpocznie się w Toruniu

Konrad Marzec27 lutego 2018
62_prpbcb

I Ty możesz zostać kobietą sukcesu! Kolegium Jagiellońskie może Ci w tym pomóc

Redakcja ChilliTorun.pl19 lutego 2018
26993861_196145584299762_4227694400706318935_n

Biegowe Wtorki z Decathlonem Toruń!

Mateusz Bąk2 lutego 2018
football-2182996_960_720

Sport pod dachem? To prostsze nim nam się wydaje!

Mateusz Bąk19 stycznia 2018
21752209_1501726703246652_337136854183548222_n

Praca i Studia? Dzięki Kolegium Jagiellońskiemu jest to możliwe – niezależnie od wieku!

Redakcja ChilliTorun.pl11 stycznia 2018
chillitorun

Uroki polskiej piłki – czyli brak lidera, ale większe emocje

Redakcja ChilliTorun.pl9 stycznia 2018