fbpx
Pozostałe dyscypliny

Chcesz zostać twarzą Polskiego Cukru? Dołącz do Cheerleaders Toruń już dziś!

Bez tych uśmiechniętych pań ciężko sobie wyobrazić domowy mecz Polskiego Cukru (fot. Krzysztof Maliszewski/chillitorun.pl)
Chcesz zostać twarzą Polskiego Cukru? Dołącz do Cheerleaders Toruń już dziś!
Jakub Strzelka
REAKCJE

Już od roku są znane wszystkim kibicom Polskiego Cukru. Trudno sobie bez nich wyobrazić spotkanie Tauron Basket Ligi Mężczyzn w Arenie Toruń. Swoimi występami przyciągają uwagę publiczności i dostają za nie gromkie owacje. Grupa Cheerleaders Toruń otworzyła nabór do swoich szeregów 

Grupa powstała ponad rok temu i znalazły się w niej dziewczyny, które najlepiej wypadły w naborze rekrutacyjnym. Nie znały się, ale szybko zżyły i utworzyły wspólną grupę. Dziewczyny stały się symbolem klubu, przeżywając niepowtarzalną przygodę.

Myślę, że warto do nas dołączyć, bo można poznać nowe, ciekawe osoby. Na treningach jest fajna atmosfera. Jeśli ktoś lubi być w centrum uwagi, a przede wszystkim lubi tańczyć, to będzie dla niego dobra zabawa i naprawdę świetne przeżycie – mówi Maja Jakubowska, tancerka z grupy Cheerleaders Toruń.

Toruńskie cheerleaderki w trakcie sezonu trenują bardzo intensywnie – nawet cztery razy w tygodniu. Dodatkowo dochodzą piąte zajęcia,  przeprowadzane na godzinę lub dwie przed meczem, które są dla dziewczyn próbą generalną. Mimo dość ciężkiego rygoru treningowego, cheerleadering pociąga dziewczyny. Co w nim jest fascynującego?

– Przede wszystkim to, że możesz pokazać się dużej publiczności. Jeżeli lubisz być w centrum uwagi, to jest dla Ciebie wielka przyjemność – kontynuuje Maja. – Ponadto fajne jest to, że ludzie Cię zauważają. Miałam parę razy takie sytuacje, że podeszła do mnie osoba kompletnie mi nieznana i powiedziała, że kojarzy mnie z meczu i docenia trud. To naprawdę miłe i warte zachodu.

Jedynym warunkiem wzięcia udziału w naborze jest ukończenie szesnastego roku życia. Jak wziąć udział w rekrutacji do grupy cheerleaderek? Wystarczy wejść tutaj i kierować się zgodnie z poleceniami.

Pozostałe dyscypliny
Jakub Strzelka
@JStrzelka

Dziennikarz, publicysta i czujny obserwator czerpiący z ikon polskiego felietonu, by jak najtrafniej opisywać toruńskie piekiełko.

Więcej w dziale Pozostałe dyscypliny

the-strategy-1080536_1920

15-latek z Bydgoszczy triumfuje w kowalewskim turnieju szachowym. Jak wypadli torunianie?

Mateusz Bąk20 lipca 2020
Bez tytułu

Derby Torunia w CS Superlidze

Mateusz Bąk8 lipca 2020
fot. Paweł Siczyński

Sezon hokeja na trawie na finiszu. Jak wypadł Pomorzanin?

Mateusz Bąk6 lipca 2020
DSC_4976_wynik-e1553518185455-962x600

Toruński sport kontra koronawirus. Które ekipy pozostały w grze?

Mateusz Bąk22 czerwca 2020
Fot. Paweł Siczyński

Pomorzanin zagra w Pucharze Europy!

Mateusz Bąk16 czerwca 2020
fot. Paweł Siczyński

Pomorzanin zagra o Puchar Polski

Mateusz Bąk10 czerwca 2020
DSC_6159_(Copy)

Poznaliśmy program Halowych Mistrzostw Europy

Mateusz Bąk11 maja 2020
rygielska_1_klimkiewicz

Aneta Rygielska walczy o igrzyska! Torunianka wygrywa pierwszą walkę

Mateusz Bąk14 marca 2020
DSC_5978_(Copy)

Halowe Mistrzostwa Polski w Arenie Toruń! Atrakcyjne ceny biletów

Mateusz Bąk26 lutego 2020