Jan Jurkiewicz zdobywcą Pucharu Polski Kadetów!

Wielki sukces torunianina! (fot. archiwum)

Zawodnicy TKS-T Budowlanych Toruń notują kolejne zwycięstwa. 13-tego grudnia w Gdańsku zorganizowano trzecią edycję Pucharu Polski Kadetów we florecie kobiet i mężczyzn. Najlepszy występ spośród torunian zaliczył Jan Jurkiewicz

Od początku turnieju Jan Jurkiewicz spisywał się znakomicie. W finale zmierzył się z zawodnikiem UKS Ateny Gdańsk – Jakubem Cierlukiem. Torunianin wygrał starcie wynikiem 15:7. Całkiem niezły występ zaliczył także Michał Chtioui, który zajął 12 miejsce. W rywalizacji kobiet najlepsza spośród zawodniczek Budowlanych Toruń okazała się Kinga Majszewska. Torunianka uplasowała się jednak dopiero na 31 miejscu.