Pozostałe dyscypliny

Kobieca drużyna ze srebrnym medalem Torowych Mistrzostw Polski

W Pruszkowie odbyły się kolejne Torowe Mistrzostwa Polski (fot. wikipedia)
Maciej Gorczyński

Na początku października odbywały się Mistrzostwa Polski w kolarstwie torowym. Na pruszkowskim welodromie srebrne medale wywalczyły zawodniczki klubu TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team w jeździe drużynowej na 4000 metrów!

Już pierwszego dnia mistrzostw na tor wyjechała nasza drużyna w składzie Karolina Karasiewicz, Karolina Kumięga, Karolina Perekitko oraz Katarzyna Brewińska. W konkurencji na 4000 metrów uległy jedynie dziewczynom z UKS Mróz Jedynka Kórnik i wywalczyły srebrne medale.

Warto nadmienić, że po roku przerwy na tor powróciła szosowa mistrzyni Polski – Karolina Karasiewicz. Torunianka dwukrotnie uplasowała się na 5. miejscu –  w wyścigu punktowym oraz eliminacyjnym, natomiast w scratchu zajęła 7. pozycję. Najbliżej wywalczenia kolejnego krążka była w konkurencji madison, gdzie startuje się w parach. Wraz z Karoliną Kumięgą zajęła jednak miejsce tuż za podium.

@McGorczynski

Kierownik działu sport. Wielki fan wszystkich dyscyplin, a w szczególności tych z poziomu trybun i telewizora. Gdyby urodził się w górach, z pewnością zostałby skoczkiem narciarskim.

Więcej w dziale Pozostałe dyscypliny

Alex Karkosik stanął w Belgii na drugim stopniu podium (fot. Facebook.com/alexkarkosikofficial)

17-letni torunianin na podium Formuły 3 w Belgii!