Pozostałe dyscypliny

Tomasz Misiak Drużynowym Wicemistrzem Europy w Karate!

(fot. nadesłane)
Adam Mroczek

Tomasz Misiak, zawodnik toruńskiego klubu karate – Kimura Toruń, został drużynowym Wicemistrzem Europy w Karate WUKF w formule Shobu Ippon Rotation

Mistrzostwa, w których udział brała również reprezentacja Polski, odbywały się w dniach 25-28 października na Malcie. W czwartek polska ekipa w składzie – Paweł Bombolewski, Adrian Fułek, Tomasz Misiak oraz Iwo Licznerski  wystartowała w konkurencji drużynowej Shobu Ippon Rotation. Tego dnia Polacy pokonali Włochów. Natomiast w niedzielę zostały rozegrane półfinały oraz finały.

W 1/2 finału pokonaliśmy Irlandczyków, lecz w finale pomimo bardzo wyrównanej walki, musieliśmy uznać wyższość innych wyspiarzy – Szkotów. W tych mistrzostwach wzięło udział ponad 1000 karateków z 23 krajów.

Tomaszowi Misiakowi oraz całej drużynie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Torunianin z krwi i kości. Pasjonat żużla, piłki nożnej i skoków narciarskich (wstanie nawet na konkursy PŚ w Sapporo). Prywatnie kibic FC Barcelony i Liverpoolu. Uwielbia podróżować i napić się dobrego piwa.

Więcej w dziale Pozostałe dyscypliny

the-strategy-1080536_1920

15-latek z Bydgoszczy triumfuje w kowalewskim turnieju szachowym. Jak wypadli torunianie?