Weekend pełen sukcesów dla toruńskich judoków

Do sukcesów toruńskich judoków zaliczamy m.in. wygraną Michała Paziewskiego w Pucharze Polski Juniorów Młodszych (fot. strona klubu na Facebooku)
Konrad Marzec

Sobota i niedziela 24-25 marca były bardzo udane dla zawodników, reprezentujących Toruński Klub Sportowy Judo

Krzysztof Załęczny zwyciężył w Pucharze Europy Juniorów w Sarajewie, co jest życiowym osiągnięciem zawodnika, który 4 kwietnia skończy 20 lat. To nie koniec sukcesów rodzeństwa Załęcznych – starsza siostra Krzysztofa, Anna zajęła drugie miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w Białymstoku.

Dobre wieści napłynęły również z Poznania i Grudziądza. W stolicy województwa wielkopolskiego świetnie poradził sobie Michał Paziewski, który zdobył złoto w Pucharze Polski Juniorów Młodszych, zaś Maks Pruss triumfował w Międzynarodowym Turnieju Dzieci. Z kolei we wcześniej wspomnianym Grudziądzu, Jarosław Suplicki stanął na najwyższym stopniu podium w Turnieju Dzieci.