fbpx
Custom Text
Sztuka życia

Piernikowe urodziny!

"Urodziny piernikiem pachnące" to jedna z propozycji, którą można znaleźć w ofercie Piernikarni Mistrza Bogumiła (fot. nadesłane).
Piernikowe urodziny!
Monika Olender
REAKCJE

Urodziny to dla każdego dziecka wyjątkowy dzień, często długo wyczekiwany. Każdy rodzic pragnie, aby przyjęcie urodzinowe zapisało się w pamięci jego pociechy na długo. Aby tak się stało, należy zapewnić małemu jubilatowi moc wrażeń i atrakcji. Jak to zrobić? Spieszymy z piernikową podpowiedzią.

„Urodziny piernikiem pachnące” to doskonała propozycja od Piernikarni Mistrza Bogumiła w Toruniu skierowana do rodziców, którzy pragną zapewnić swojemu dziecku oryginalne przyjęcie urodzinowe.

Jeśli przyjęcie urodzinowe charakteryzuje się wspaniałą zabawą, kreatywnym podejściem, mocą atrakcji i niespodzianek, to z pewnością będzie wspominane przez młodego człowieka przez bardzo długi czas – zapewnia Monika Jankowska, właścicielka Piernikarni Mistrza Bogumiła w Toruniu.

2

Podczas przyjęcia urodzinowego dzieci mają niepowtarzalną okazję wyrobić własne pierniki (fot. nadesłane).

Jak zorganizować przyjęcie urodzinowe w Piernikarni Mistrza Bogumiła? Zasady są bardzo proste. Wystarczy skontaktować się z właścicielką Piernikarni – Moniką Jankowską i uzgodnić szczegóły piernikowych urodzin. Następnie to ona wraz z zespołem Piernikarzy przygotuje niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla twojego dziecka. Wszyscy goście otrzymają oryginalne zaproszenia, a cała zabawa odbędzie się pod czujnym okiem dwóch odświętnie ubranych Piernikarzy – animatorów. Na stole pojawią się nie tylko pyszne pierniki i zdrowe soki owocowe, ale także – za dodatkową opłatą – piernikowy tort oraz przekąski i owoce (w zakresie rodziców). Wśród urodzinowych atrakcji znajdzie się wyrób pierników dekoracyjnych z drewnianych kopii dawnych form, w rozmaitych kształtach (serca, anioły, kamieniczki toruńskie, herby toruńskie), okraszony przez Piernikarkę opowieścią o najsłynniejszych korzennych ciasteczkach z Torunia, tworzenie pierniczków z kolorowymi witrażykami oraz własnoręczne tworzenie piernikowej biżuterii. Ponadto organizatorzy przygotują zabawę w odgadywanie korzennych przypraw z zawiązanymi oczami, mini-spektakl teatralny z udziałem dzieci czy piernikowe zagadki ukryte w kolorowych balonikach, a także pełne śmiechu kalambury. Nie zabraknie także specjalnych atrakcji dla gospodarza urodzinowego przyjęcia. Jubilat otrzyma prezent-niespodziankę od Piernikarni Mistrza Bogumiła, specjalny, urodzinowy dyplom, a pozostali goście – drobne upominki.

5

“Urodziny piernikiem pachnące” to prawdziwa frajda nie tylko dla jubilata, ale także dla zaproszonych gości (fot. nadesłane).

Więcej informacji na stronie internetowej Piernikarni Mistrza Bogumiła: http://piernikarniatorun.pl/strona-glowna/

Sztuka życia
Monika Olender

Jest żywym dowodem na to, że wszystkie łącza prowadzą do Torunia. Według niej pisanie to najlepsza frajda w życiu, a Królowa jest tylko jedna i nazywa się Bonda. Gdy nie można się do niej dodzwonić to albo ciężko pracuje, albo pisze książkę. Zdarza się jeszcze, że jest na Instagramie albo ogląda thrillery. Nie zawsze chce być dziennikarką i nie zawsze nią będzie, bo aktualnie realizuje plan na drugą rzeczywistość. Mimo to, wyznaje prostą zasadę: Życie pozamedialne nie istnieje.

Więcej w dziale Sztuka życia

Co robić na świątecznych spotkaniach z rodziną? Recepta na umilenie wspólnych chwil

Redakcja ChilliTorun.pl25 maja 2018
zdjecie główne

Ile kosztuje projekt wnętrza w Toruniu, Bydgoszczy i okolicach?

Redakcja ChilliTorun.pl25 maja 2018

Poznaj najlepszy sposób na znalezienie nowego mieszkania

Redakcja ChilliTorun.pl16 maja 2018

Ropa, diament i… autostrada. Co wybierasz?

Redakcja ChilliTorun.pl14 maja 2018
Domy na sprzedaż w Rudzie Śląskiej1 - chillitorun

Poznaj dom, do którego nie trzeba dopłacać!

Redakcja ChilliTorun.pl4 maja 2018
2- prawapacjenta - zew - Brak collingu - chillitorun

Nieprawidłowe postępowanie przy niedotlenieniu noworodka

Redakcja ChilliTorun.pl6 marca 2018
Na co zwrócić uwagę przy kupnie pierwszego mieszkania

Marzenie o własnym M. Na co zwrócić uwagę przy kupnie pierwszego mieszkania?

Redakcja ChilliTorun.pl29 grudnia 2017
prawidlowe-oswietlenie-salonu-114447658_original

Prawidłowe oświetlenie salonu

Redakcja ChilliTorun.pl4 listopada 2017
Znicz-1000x600

Ich już z nami nie ma – wspomnienie torunian zmarłych w ciągu minionego roku

Jakub Strzelka1 listopada 2017