fbpx
Kultura zapowiedzi

Toruński Stand-up ma już 6 lat! – występ polskich gwiazd słowa

Mistrzowie stand-upu tym rozbawią Toruń do łez (fot. Wikipedia)
Toruński Stand-up ma już 6 lat! – występ polskich gwiazd słowa
Wiktoria Nuszkiewicz
REAKCJE

6. urodziny Stand-up Toruń, sześciu wspaniałych komików – tego wydarzenia nie można ominąć. Urodzinowe kawały będę jeszcze zabawniejsze i jeszcze ostrzejsze, choć wielu wątpi czy to możliwe. Przekonajcie się sami, bo zapowiada się niesamowite widowisko

Z okazji 6 urodzin w Od Nowie zagoszczą gwiazdy najwyższego kalibru: Wojtek Fiedorczuk, Sebastian Rejent, Rafał Pacześ, Karol Modzelewski, Łukasz Lotek Lodkowski oraz niezastąpiona Katarzyna Piasecka. Tą szóstkę bohaterów polskiego żartu i ciętego słowa zna każdy miłośnik śmiechu.

Wojtek Fiedorczuk – człowiek w zaskakujący i kontrowersyjny sposób pokazujący absurdy życia. Nikt nie potrafi tak wyrafinowanie kierować prowokacją i wariactwem jak on. Inspirują go Tuwim, Słonimski, Starsi Panowie i Młynarski.

Sebastian Rejent – wieczny poszukiwacz żartu idealnego. Prowadzi warsztaty, po którym ludzie nie potrafią przestać się śmiać. Od lat rozśmiesza ludzi i to w taki sposób, że padają do jego stóp. Mistrz kawału.

Rafał Pacześ – opowiada tak dobrze, że widzowie śmiało odnajdują w tym swoje doświadczenia. Ubiera w słowa to co widzi i robi to niebywale dobrze. Świat, polityka, szkolnictwo, sprawy łóżkowe – żadnego tematu się nie boi. Niejednego przyprawia o zarumienione poliki.

Karol Modzelski – na drugie imię powinien mieć abstrakcja. Dba o wyobraźnię widzów niczym matka o dziecko. Zaskakuje, zmusza do myślenia a to wszystko w luźnej formie, przykryte uśmiechami i śmiechem. Jedyny w swoim rodzaju.

Łukasz “Lotek” Lodkowski – człowiek oddany całym sobą stan-upowi. Zwycięzca Polskiej Ligi Stand-Upu. Wyrafinowany w tym co robi. Na pewno zaskoczy Torunian świeżością i niepowtarzalnością swoich tekstów.

Katarzyna Piasecka – o tej kobiecie nie trzeba wiele mówić, gdyż zna ją każdy. Królowa stan-upu w Polsce. Trzyma widownie w śmiechu aż do bólu brzucha. Nie można oderwać od niej wzroku nawet na minutę. Na scenie występuję od lat, mimo to wiecznie młoda artystka wciąż zaskakuje fanów. Charakterystyczne dla niej są uwagi na tle damsko- męskim, za które ją kochamy.

To właśnie te wspaniałe i barwne osobistości wystąpią już 4 czerwca o godzinie 20:00 w Od Nowie. Bilety w cenie 50 zł i 60 zł.

Kultura zapowiedzi
Wiktoria Nuszkiewicz

Pasjonatka książek i tatuaży, zwiedzająca świat w glanach. Mimo nieodłącznych słuchawek na uszach, słyszy wszystko co dzieje się w mieście. Z pozoru nieśmiała i cicha, diabelskim spojrzeniem dostrzega najdrobniejsze detale, by móc je potem opisać.

Więcej w dziale Kultura zapowiedzi

photo_47161_1484549052_big

Ucho Prezesa w wersji teatralnej! Spektakl również w CKK Jordanki!

Mateusz Bąk15 września 2019
TH_logo_rgb

Teatr Horzycy rozpoczyna nowy sezon. Jakie czekają nas premiery?

Mateusz Bąk11 września 2019
ballet-2124652_960_720

Rosyjski Klasyczny Balet wystąpi w CKK Jordanki!

Mateusz Bąk10 września 2019
mg_8707-1

Młodzi artyści na inaugurację 41. sezonu

Mateusz Bąk3 września 2019
ratusz_staromiejski_13503957561880-1000x600

Szczególna odsłona Toruńskiej Nocy Muzealnej

Mateusz Bąk3 września 2019
_DSC9878

Startuje Bella Skyway Festival! Co powinieneś wiedzieć?

Mateusz Bąk19 sierpnia 2019
harmonica_bridge9

Wirtuozi harmonijki pod pomnikiem Kopernika!

Mateusz Bąk16 sierpnia 2019
Bilbord_Galerii_Rusz_przy_CSW_w_Toruniu

Galeria Rusz obchodzi 20-lecie!

Mateusz Bąk24 lipca 2019
meditatiivista-menoa-lindeberg-kuva-heikki-tuuli06

Połączenie muzyki barokowej i… elektroniki! Wyjątkowy koncert w CKK Jordanki

Mateusz Bąk24 lipca 2019