fbpx
Lifestyle

Krawat – dodatek wszech czasów. O nieprzemijalności tego elementu w modzie

fot. Materiały Zewnętrzne
Krawat – dodatek wszech czasów. O nieprzemijalności tego elementu w modzie
REAKCJE

Nic tak nie dopełni stylizacji męskiej jak dobrze zawiązany, wyprasowany krawat. Kojarzony z elegancją, wciąż jest jednym z podstawowych elementów ubioru biznesmenów czy dżentelmenów. Współcześnie jednak nieco odbiega on od dawnej, klasycznej postaci. Pojawiają się bowiem krawaty w zabawne wzorki i pstrokate kolory, będące nie tyle elementem dodającym powagi, co wyrażającym ekspresję osoby go noszącej.

 Zmiany nadchodzą, krawat wciąż zostaje. Kolekcjonerzy krawatów

Przez ciągłą produkcję krawatów o rozmaitych wzorach i kolorach, dodatek ten stał się dla niektórych przedmiotem wręcz kolekcjonerskim. Mając wśród bliskich jakiegokolwiek kolekcjonera, człowiek dowiaduje się jak liczne mogą być przedmioty będące w obiegu jego zainteresowań. Ze względu na fakt, że co rusz powstają nowe, ciekawe krawaty w znakomite wzory, można cały czas powiększać swoje zbiory. Pasja jest czymś znakomitym, tylko co jeśli przychodzi czas, w którym trzeba obdarować hobbystę jakimś podarunkiem? Wtedy wybór krawatu znacznie się zawęża. Pojawia się również niepewność odnośnie tego, czy dany model lub wzór nie będzie powtarzalny. Dlatego warto skupić się na wyborze odpowiedniego dodatku, który uświetni kolekcję lub znacznie pomoże w zorganizowaniu przestrzeni dla tak wielu przedmiotów.

Krawatów sto, miejsca coraz mniej. Pomysł na idealny prezent dla miłośnika krawatów

Jedną z najczęstszych trudności, z jakimi spotykają się ludzie kolekcjonujący przedmioty, jest ich ulokowanie. W końcu na półkach przestaje być miejsce, szuflady również nie przyjmą niczego więcej. Diabeł tkwi jednak w szczegółach – odpowiednia organizacja miejsca jest niezwykle istotna w całej sprawie. Mając w rodzinie kolekcjonera krawatów i wiedząc, jak liczny jest jego zbiór, warto zastanowić się nad zakupem czegoś, co pomoże mu w uporządkowaniu przestrzeni. Świetnym wyborem jest wieszak na krawaty do szafy. Dzięki swojej budowie jest w stanie pomieścić kilka krawatów, bez konieczności ich zawijania – przez co nie będą pogięte, a gotowe do założenia. Ten typ przedmiotu oferuje między innymi firma Murrano. Jeżeli chcesz podarować wieszak bliskiej osobie, istnieje opcja spersonalizowania nadruku z dowolnie wybranym przez siebie tekstem. Taki prezent nie tylko będzie przydatny, ale również może stanowić swoisty wyraz aprobaty i wsparcia do kontynuowania kolekcjonowania czegoś tak eleganckiego jak krawaty. Przy okazji w wielkim stylu rozwiąże problem z miejscem na nietypową kolekcję wartą podziwu!

Więcej w dziale Lifestyle

pazurki

Jak wykonać manicure hybrydowy od podstaw w domu

Redakcja ChilliTorun.pl23 września 2022
1-innowacyjne-kujawsko-pomorskie

Innowacyjne branże przemysłowe w woj. kujawsko-pomorskim

Redakcja ChilliTorun.pl5 września 2022
chairs-g4eb6983e7_1280

Lampa podłogowa zapewnia nastrój w salonie i sypialni

Redakcja ChilliTorun.pl26 lipca 2022
główne_petsittter-pethomer-torun(2)

Co zrobić z psem w wakacje?

Redakcja ChilliTorun.pl11 lipca 2022
6e3f1ceebbac4db07e6ddac808127647

Jaki kolor męskich spodenek jeansowych wybrać latem? Sprawdź nasze propozycje

Redakcja ChilliTorun.pl6 czerwca 2022
a7

W jakie elementy warto wyposażyć akwarium?

Redakcja ChilliTorun.pl29 maja 2022
1

Eleganckie marynarki – czy pasują do każdej stylizacji?

Redakcja ChilliTorun.pl25 maja 2022
Portrait of traveler woman relaxing and peacefully sleeping with sleep mask at hotel room. Travel concept.

Sen wolnofalowy – co to jest?

Redakcja ChilliTorun.pl16 maja 2022
06 - OWDTECH - link do strony

Wybierając mądrze. O oświetleniu w domu

Redakcja ChilliTorun.pl7 maja 2022