fbpx
Musical
Lifestyle

Zabłyśnij na imprezie z kolorowymi soczewkami. Wiemy, gdzie je tanio kupić!

(fot. Materiały Partnera)
Zabłyśnij na imprezie z kolorowymi soczewkami. Wiemy, gdzie je tanio kupić!
Redakcja ChilliTorun.pl
REAKCJE

Czym są soczewki kosmetyczne? To idealny sposób na odmianę Twojego image’u. Dzięki nim możesz całkiem zmienić kolor oczu lub podkreślić naturalną barwę. Jeszcze bardziej odważnym rozwiązaniem jest zakup szkieł ze wzorami, na przykład szachownicą albo drapieżną panterką. Produkty tego typu dostępne są również dla osób, które nie mają wad wzroku. Nie zwlekaj!

Nie lubisz swojego naturalnego koloru oczu? Teraz możesz go zmienić

Jest wiele rzeczy, które chcemy zmienić w swoim wyglądzie. Można pokusić się o stwierdzenie, że każdy ma jakieś kompleksy, większe lub mniejsze. Nawet nie wszystkie gwiazdy show biznesu czy aktorzy przepadają za barwą swoich oczu i maskują ją, nosząc okulary lub wykonując specjalny makijaż. Do tej pory teoretycznie nie było możliwości zmiany koloru oczu, który jest zależny od barwy tęczówki. Oczywiście niektóre kliniki kosmetyczne mają w swej ofercie zabieg pozwalający na tego typu modyfikację, jednak jest to kosztowne oraz inwazyjne. Prostszym, szybszym i tańszym rozwiązaniem jest zakup kolorowych soczewek, które występują jako korekcyjne (z określoną mocą, np. +1 lub -3) lub zerówki (dla osób, które widzą prawidłowo). Można je znaleźć w niskiej cenie w różnych sklepach internetowych, jak popularny sklep online WZROK24.pl

Szkła kontaktowe występują w przeróżnych kolorach. Przed ich zakupem należy zastanowić się, czy chcemy wyłącznie podkreślić naturalną barwę, powiększyć optycznie oko czy zupełnie zmienić kolor oczu. Szczególnym rodzajem są soczewki ze wzorem – te całkowicie odmieniają wygląd oka. Jest to rozwiązanie o wiele odważniejsze, niż sama zmiana barwy. Poniżej kilka słów na ich temat.

Wyjątkowa soczewka z wzorem? Tylko dla odważnych!

Soczewki kolorowe najczęściej wybierane są przez osoby młode, które eksperymentują ze swoim wyglądem, chcą prezentować się oryginalnie i nieszablonowo, wzbudzać zainteresowanie innych osób. Prawdziwym hitem na imprezach oraz koncertach są szkła kontaktowe z wzorami. Szczególnie sprawdzają się one podczas balów karnawałowych, stanowiąc dopełnienie wybranej kreacji. Dokonanie tak dalekiej ingerencji w swój wygląd sposobem nieinwazyjnym, jeszcze do niedawna było niemal niemożliwe. W praktyce wiązało się to z koniecznością przeprowadzenia kosztownych zabiegów, często bardzo bolesnych. Obecnie dzięki rozwojowi technologii w zasadzie wszystko jest możliwe – nawet nieinwazyjna zmiana koloru oczu, choć nadal brzmi to dość niewiarygodnie. Zarówno modele kolorowe, jak i z wzorem, zakłada się i zdejmuje tak samo, jak w przypadku tradycyjnych, przezroczystych soczewek. Niezwykle ważne jest zachowanie zasad higieny, przede wszystkim dokładne umycie rąk przed każdym dotknięciem szkła, a także odpowiednie przechowywanie – w pojemniczku wypełnionym specjalistycznym płynem. Należy zwrócić uwagę na to, że niektóre modele z wzorem mogą znacznie ograniczać pole widzenia, a tym samym nie są polecane dla osób z dużymi wadami lub innymi problemami ze wzrokiem. Poza tym jednym ograniczeniem można bezpiecznie je stosować – płyn z kolorem jest zamknięty wewnątrz soczewki, co uniemożliwia bezpośredni kontakt z okiem.

Więcej w dziale Lifestyle

czwarta-noc-gier-planszowych

Przed nami czwarta Noc Gier Planszowych

Mateusz Bąk14 listopada 2018
022 Upadłość konsumencka jako sposób na wyjście ze spirali zadłużenia - chillitorun

Upadłość konsumencka jako sposób na wyjście ze spirali zadłużenia

Redakcja ChilliTorun.pl9 listopada 2018
makrolux cont zew biżuteria z bursztynem2 - chillitorun

Jak właściwie dobierać biżuterię? Pamiętaj o kilku istotnych sprawach

Redakcja ChilliTorun.pl24 października 2018
3. feel8studio.pl cont. zew. teledysk ślubny - chillitorun

Teledysk ślubny to film, do którego chętnie będziecie wracać. Zaszalejcie przed obiektywem!

Redakcja ChilliTorun.pl22 października 2018

Wygraj podróż w dowolne miejsce z FlixBusem! [KONKURS]

Redakcja ChilliTorun.pl11 października 2018
8. aptisan.pl cont. zew. - chillitorun

Czy wiesz, jak prawidłowo czyścić uszy? Upewnij się, że dobrze to robisz

Redakcja ChilliTorun.pl10 października 2018
4. ramykultury.pl cont. zew. podpóki pod książki - chillitorun

Szkolne księgozbiory pod kontrolą. Zobacz, jak zaplanować działy przyjazne najmłodszym

Redakcja ChilliTorun.pl5 października 2018
złość

Warsztaty rozwoju osobistego dla każdego

Aleksandra Pladzyk4 października 2018
567964c562d26da253cffb81f101d821

Wybieramy fotografa na ślub – jakie czynniki brać pod uwagę?

Redakcja ChilliTorun.pl4 października 2018