fbpx
Custom Text
Lifestyle

Zabłyśnij na imprezie z kolorowymi soczewkami. Wiemy, gdzie je tanio kupić!

(fot. Materiały Partnera)
Zabłyśnij na imprezie z kolorowymi soczewkami. Wiemy, gdzie je tanio kupić!
Redakcja ChilliTorun.pl
REAKCJE

Czym są soczewki kosmetyczne? To idealny sposób na odmianę Twojego image’u. Dzięki nim możesz całkiem zmienić kolor oczu lub podkreślić naturalną barwę. Jeszcze bardziej odważnym rozwiązaniem jest zakup szkieł ze wzorami, na przykład szachownicą albo drapieżną panterką. Produkty tego typu dostępne są również dla osób, które nie mają wad wzroku. Nie zwlekaj!

Nie lubisz swojego naturalnego koloru oczu? Teraz możesz go zmienić

Jest wiele rzeczy, które chcemy zmienić w swoim wyglądzie. Można pokusić się o stwierdzenie, że każdy ma jakieś kompleksy, większe lub mniejsze. Nawet nie wszystkie gwiazdy show biznesu czy aktorzy przepadają za barwą swoich oczu i maskują ją, nosząc okulary lub wykonując specjalny makijaż. Do tej pory teoretycznie nie było możliwości zmiany koloru oczu, który jest zależny od barwy tęczówki. Oczywiście niektóre kliniki kosmetyczne mają w swej ofercie zabieg pozwalający na tego typu modyfikację, jednak jest to kosztowne oraz inwazyjne. Prostszym, szybszym i tańszym rozwiązaniem jest zakup kolorowych soczewek, które występują jako korekcyjne (z określoną mocą, np. +1 lub -3) lub zerówki (dla osób, które widzą prawidłowo). Można je znaleźć w niskiej cenie w różnych sklepach internetowych, jak popularny sklep online WZROK24.pl

Szkła kontaktowe występują w przeróżnych kolorach. Przed ich zakupem należy zastanowić się, czy chcemy wyłącznie podkreślić naturalną barwę, powiększyć optycznie oko czy zupełnie zmienić kolor oczu. Szczególnym rodzajem są soczewki ze wzorem – te całkowicie odmieniają wygląd oka. Jest to rozwiązanie o wiele odważniejsze, niż sama zmiana barwy. Poniżej kilka słów na ich temat.

Wyjątkowa soczewka z wzorem? Tylko dla odważnych!

Soczewki kolorowe najczęściej wybierane są przez osoby młode, które eksperymentują ze swoim wyglądem, chcą prezentować się oryginalnie i nieszablonowo, wzbudzać zainteresowanie innych osób. Prawdziwym hitem na imprezach oraz koncertach są szkła kontaktowe z wzorami. Szczególnie sprawdzają się one podczas balów karnawałowych, stanowiąc dopełnienie wybranej kreacji. Dokonanie tak dalekiej ingerencji w swój wygląd sposobem nieinwazyjnym, jeszcze do niedawna było niemal niemożliwe. W praktyce wiązało się to z koniecznością przeprowadzenia kosztownych zabiegów, często bardzo bolesnych. Obecnie dzięki rozwojowi technologii w zasadzie wszystko jest możliwe – nawet nieinwazyjna zmiana koloru oczu, choć nadal brzmi to dość niewiarygodnie. Zarówno modele kolorowe, jak i z wzorem, zakłada się i zdejmuje tak samo, jak w przypadku tradycyjnych, przezroczystych soczewek. Niezwykle ważne jest zachowanie zasad higieny, przede wszystkim dokładne umycie rąk przed każdym dotknięciem szkła, a także odpowiednie przechowywanie – w pojemniczku wypełnionym specjalistycznym płynem. Należy zwrócić uwagę na to, że niektóre modele z wzorem mogą znacznie ograniczać pole widzenia, a tym samym nie są polecane dla osób z dużymi wadami lub innymi problemami ze wzrokiem. Poza tym jednym ograniczeniem można bezpiecznie je stosować – płyn z kolorem jest zamknięty wewnątrz soczewki, co uniemożliwia bezpośredni kontakt z okiem.

Więcej w dziale Lifestyle

concert-2527495_960_720

Latynoski klub w centrum Torunia! Wielkie otwarcie już w sobotę

Mateusz Bąk5 lutego 2019
worki-do-segregacji-smieci

Worki do segregacji śmieci – Czy warto segregować śmieci?

Redakcja ChilliTorun.pl1 lutego 2019
01 - yvon zew - sklep z biżuterią

Najlepsze pomysły na prezenty dla seniorów. Jak zaskoczyć dziadków?

Redakcja ChilliTorun.pl26 stycznia 2019
01 - natura-zdrowie - jonizator wody

Wszystko, co warto wiedzieć o wodzie alkalicznej. Sprawdź!

Redakcja ChilliTorun.pl25 stycznia 2019
all-clean cont zew firma sprzątająca - chillitorun

Sprzątanie po remoncie – jak wykonać je dobrze?

Redakcja ChilliTorun.pl30 listopada 2018
img_8_auto_1496322028

Dlaczego hotelowa sala konferencyjna?

Redakcja ChilliTorun.pl27 listopada 2018
czwarta-noc-gier-planszowych

Przed nami czwarta Noc Gier Planszowych

Mateusz Bąk14 listopada 2018
022 Upadłość konsumencka jako sposób na wyjście ze spirali zadłużenia - chillitorun

Upadłość konsumencka jako sposób na wyjście ze spirali zadłużenia

Redakcja ChilliTorun.pl9 listopada 2018
makrolux cont zew biżuteria z bursztynem2 - chillitorun

Jak właściwie dobierać biżuterię? Pamiętaj o kilku istotnych sprawach

Redakcja ChilliTorun.pl24 października 2018