fbpx
Lifestyle

Zdobądź cenne koszulki i pomóż rodzinie Tomickich!

Wylicytuj i pomóż! Trwają charytatywne aukcje Stowarzyszenia "Jest Fajnie!" (fot. Stowarzyszenie "Jest Fajnie!")
Zdobądź cenne koszulki i pomóż rodzinie Tomickich!
Maciej Gorczyński
REAKCJE

Stowarzyszenie “Jest Fajnie!” nie przestaje pomagać. W środę uruchomione zostały licytacje, z których dochód zostanie przekazany na leczenie Tomasza i Antosia Tomickich. Do zdobycia są cenne koszulki z autografami!

Pod koniec lutego odbył się V Turniej Piłkarski Ecenter “Jest Fajnie!”, w którym zwyciężył zespół Dynamika Herring Toruń. Rywalizacja sportowa nie była jednak sprawą pierwszorzędną. Organizatorzy, jak co roku, zaangażowali się w pomoc osobom, które najbardziej potrzebują pomocy. Wszystkie zebrane podczas turnieju środki zostały przekazane na leczenie Tomasza i Antosia Tomickich. Cierpią oni na nieuleczalną chorobę jaką jest dystrofia miotoniczna typu 1. Więcej możecie przeczytać TUTAJ.

Na samym turnieju pomoc dla Tomasza i Antosia się nie skończyła! W środę zostały uruchomione licytacje, na których można zdobyć cenne koszulki z autografami. Na aukcji znalazł się oficjalny trykot niedawno rozgrywanego międzynarodowego mityngu Copernicus Cup. Swe podpisy złożyli na nim najlepsi lekkoatleci w Polsce – z Joanną Jóźwik i Adamem Kszczotem na czele, ale nie tylko! Na koszulce widnieje również autograf srebrnej medalistki zeszłorocznych Igrzysk Olimpijskich oraz obecnej mistrzyni świata w biegu na 1500 metrów – Genzebe Dibaby.

Ta koszulka to z pewnością gratka dla kibiców lekkiej atletyki, jednak Stowarzyszenie ma też coś dla fanów toruńskich drużyn sportowych. Wylicytować można także trykoty FC Toruń i Elany Toruń, wraz z podpisami zawodników obu zespołów. Co więcej, na żółto-niebieskiej replice swoje autografy złożyli również piłkarze Ruchu Chorzów. Koszulka pochodzi, bowiem z towarzyskiego spotkania obu drużyn, które odbyło się w 2014 roku w Grodzie Kopernika.

Kolejną rzeczą wystawioną na aukcji jest, przekazana przez popularnego w świecie esportu Piotra “Izaka” Skowyrskiego, koszulka firmy FRENZY, wraz z jego podpisem! Moda na esport ogarnęła w ostatnim czasie cały kraj, czego dowodem niech będzie popularność jaką cieszy się owa licytacja. Nie minęły dwadzieścia cztery godziny od jej uruchomienia, a dotarła ona do prawie dwóch tysięcy osób!

O powyższe koszulki będzie można walczyć do 12 kwietnia pod tym linkiem. To jednak nie koniec. Wkrótce zostaną uruchomione aukcje kolejnych… koszulek. Do wylicytowania będzie trykot piłkarskiej drużyny Wisły Płock okraszony autografami zawodników oraz koszulka Łukasza Piszczka z podpisem reprezentanta Polski, przekazana Stowarzyszeniu przez menedżera Elany Toruń – Roberta Kłosa.

Lifestyle
Maciej Gorczyński
@McGorczynski

Kierownik działu sport. Wielki fan wszystkich dyscyplin, a w szczególności tych z poziomu trybun i telewizora. Gdyby urodził się w górach, z pewnością zostałby skoczkiem narciarskim.

Więcej w dziale Lifestyle

domy-na-sprzedaz

Ogrzewanie podłogowe – plusy i minusy

Redakcja ChilliTorun.pl23 października 2020
pixabay.com

Nowe hulajnogi elektryczne od Xiaomi

Redakcja ChilliTorun.pl19 października 2020
pixabay.com

Duże linie lotnicze muszą przetrwać pandemię

Redakcja ChilliTorun.pl19 października 2020
pixabay.com

Smartfon integralną częścią dorastania?

Redakcja ChilliTorun.pl18 października 2020
20200925100349_download

Impregnujesz drewno na budowę sam, czy kupisz gotowe drewno?

Redakcja ChilliTorun.pl8 października 2020
pipes-4161383_1280

Rekuperacja – czyste powietrze cały rok

Redakcja ChilliTorun.pl1 października 2020
me-your-seo-fully

O wyższości White Hat SEO nad Black Hat SEO, czyli dlaczego warto być uczciwym

Redakcja ChilliTorun.pl18 września 2020
headphones-690685_1280

Sony WH-1000XM4 – słuchawki z górnej półki

Redakcja ChilliTorun.pl9 września 2020
tiktok-5064078_1280

Kto przejmie TikToka?

Redakcja ChilliTorun.pl6 września 2020