fbpx
Lifestyle

Zdobądź cenne koszulki i pomóż rodzinie Tomickich!

Wylicytuj i pomóż! Trwają charytatywne aukcje Stowarzyszenia "Jest Fajnie!" (fot. Stowarzyszenie "Jest Fajnie!")
Zdobądź cenne koszulki i pomóż rodzinie Tomickich!
Maciej Gorczyński
REAKCJE

Stowarzyszenie “Jest Fajnie!” nie przestaje pomagać. W środę uruchomione zostały licytacje, z których dochód zostanie przekazany na leczenie Tomasza i Antosia Tomickich. Do zdobycia są cenne koszulki z autografami!

Pod koniec lutego odbył się V Turniej Piłkarski Ecenter “Jest Fajnie!”, w którym zwyciężył zespół Dynamika Herring Toruń. Rywalizacja sportowa nie była jednak sprawą pierwszorzędną. Organizatorzy, jak co roku, zaangażowali się w pomoc osobom, które najbardziej potrzebują pomocy. Wszystkie zebrane podczas turnieju środki zostały przekazane na leczenie Tomasza i Antosia Tomickich. Cierpią oni na nieuleczalną chorobę jaką jest dystrofia miotoniczna typu 1. Więcej możecie przeczytać TUTAJ.

Na samym turnieju pomoc dla Tomasza i Antosia się nie skończyła! W środę zostały uruchomione licytacje, na których można zdobyć cenne koszulki z autografami. Na aukcji znalazł się oficjalny trykot niedawno rozgrywanego międzynarodowego mityngu Copernicus Cup. Swe podpisy złożyli na nim najlepsi lekkoatleci w Polsce – z Joanną Jóźwik i Adamem Kszczotem na czele, ale nie tylko! Na koszulce widnieje również autograf srebrnej medalistki zeszłorocznych Igrzysk Olimpijskich oraz obecnej mistrzyni świata w biegu na 1500 metrów – Genzebe Dibaby.

Ta koszulka to z pewnością gratka dla kibiców lekkiej atletyki, jednak Stowarzyszenie ma też coś dla fanów toruńskich drużyn sportowych. Wylicytować można także trykoty FC Toruń i Elany Toruń, wraz z podpisami zawodników obu zespołów. Co więcej, na żółto-niebieskiej replice swoje autografy złożyli również piłkarze Ruchu Chorzów. Koszulka pochodzi, bowiem z towarzyskiego spotkania obu drużyn, które odbyło się w 2014 roku w Grodzie Kopernika.

Kolejną rzeczą wystawioną na aukcji jest, przekazana przez popularnego w świecie esportu Piotra “Izaka” Skowyrskiego, koszulka firmy FRENZY, wraz z jego podpisem! Moda na esport ogarnęła w ostatnim czasie cały kraj, czego dowodem niech będzie popularność jaką cieszy się owa licytacja. Nie minęły dwadzieścia cztery godziny od jej uruchomienia, a dotarła ona do prawie dwóch tysięcy osób!

O powyższe koszulki będzie można walczyć do 12 kwietnia pod tym linkiem. To jednak nie koniec. Wkrótce zostaną uruchomione aukcje kolejnych… koszulek. Do wylicytowania będzie trykot piłkarskiej drużyny Wisły Płock okraszony autografami zawodników oraz koszulka Łukasza Piszczka z podpisem reprezentanta Polski, przekazana Stowarzyszeniu przez menedżera Elany Toruń – Roberta Kłosa.

Lifestyle
Maciej Gorczyński
@McGorczynski

Kierownik działu sport. Wielki fan wszystkich dyscyplin, a w szczególności tych z poziomu trybun i telewizora. Gdyby urodził się w górach, z pewnością zostałby skoczkiem narciarskim.

Więcej w dziale Lifestyle

2. LUBDENT.COM.PL - LUBDENT

Nowoczesny gabinet dentystyczny nie obejdzie się bez profesjonalnego sprzętu

Redakcja ChilliTorun.pl14 lipca 2021
wideokonferencjejakwypascdobrze

Wideokonferencje – jak wypaść dobrze

Redakcja ChilliTorun.pl28 czerwca 2021
nacovidzaszczepiszsiewaptece

Na COVID zaszczepisz się w aptece

Redakcja ChilliTorun.pl26 czerwca 2021
living-room-581073_1920

Stylowe meble amerykańskie nie tylko do salonu!

Redakcja ChilliTorun.pl15 czerwca 2021
pexels-anastasia-shuraeva-5495066

Koszty użytkowania odżelaziacza wody – czy to jest drogie?

Redakcja ChilliTorun.pl31 maja 2021
05 - berendsen - urządzenia toaletowe ZEWN

Toalety w obiektach publicznych. Jak zapewnić swoim gościom higieniczne warunki?

Redakcja ChilliTorun.pl19 maja 2021
10. murrano - Prezent na Dzień Matki

Oryginalne inspiracje prezentowe: kupujemy prezent na Dzień Matki

Redakcja ChilliTorun.pl19 maja 2021
08 - westwatches - zegarki Bulova

Jak dobrać zegarek klasyczny do garnituru? Poznaj powszechnie obowiązujące zasady

Redakcja ChilliTorun.pl19 maja 2021
courier-1214227_1280

Robot przyniesie paczkę w zastępstwie kuriera

Redakcja ChilliTorun.pl7 maja 2021