fbpx
Sprawy studenckie

Wielkie zwycięstwo nauki! Finał kampanii „Uwolnij Atom dla Nauki“

Under Construction PR działa w wielu akcjach na terenie miasta (fot. materiały organizatora)
Wielkie zwycięstwo nauki! Finał kampanii „Uwolnij Atom dla Nauki“
Wiktoria Nuszkiewicz
REAKCJE

Jakiś czas temu grupa Under Construction PR  porwała młode osoby do kampanii Uwolnij Atom dla Nauki, której częścią była gra miejska. Niedawno odbył się wielki finał. Już wiemy kto zwyciężył

Under Construction PR to koło naukowe działające przy Wydziale Politologii i Studiów Międzynarodowych UMK. Połączyło wielu studentów którzy pasjonują się Public Relations, marketingiem, social mediami oraz komunikacją.Współtworzą plan promocji Wydziału, a także wspierają toruńskie spotkania „SIM Toruń“, na których można spotkać sławy z branży PR-owej.

Grupa mogła zorganizować akcję w ramach wygranej w konkursie „Atom dla Nauki“. Laureaci mieli za zadanie opracować strategię działań podnoszących poziom wiedzy na temat energetyki jądrowej oraz programu „Atom dla Nauki“ w środowisku studenckim. Tak powstała kampania “Uwolnij Atom dla Nauki” podzielona na dwa etapy. Pierwszym etapem była gra miejska, następnie odbył się finał w “Open the Door”.

17 maja mogliśmy podziwiać działania studentów w grze miejskiej. Z pomocą kolejnych wskazówek wysyłanych przez aplikację Snapchat młodzi ludzie docierali w kolejne miejsca. 5 śmiałków, którzy jako pierwsi zameldowali się na mecie przeszła do finału. Mariusz Jabłoński, Sebastian Biesek, Agata Malinowska, Kasia Wojtkowiak i Ola Dubielak- to właśnie oni zostali zaproszeni do dalszej zabawy w „Open the door“.

Profesor Atomus zaprosił 5 drużyn złożonych ze zwycięzców i ich znajomych do swojego pokoju. Celem było jak najszybsze wydostanie się stamtąd. Mimo trudnego zadania wszyscy świetnie się bawili. Kolejne grupy wychodziły roześmiane z pokoju. Oczekiwanie na moment ogłoszenia wyników towarzyszyło wymianie wrażeń.

profilowe 3

(fot. materiały organizatora)

Rozdanie nagród zgromadziło wiele zainteresowanych akcją osób. Głos zabrał Profesor Atomus – postać wykreowana specjalnie dla akcji. Obecny był również profesor Roman Backer, dziekan Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych UMK.

Finał wygrała Ola Dubielak w towarzystwie Oli Bogdańskiej i Piotra Kubiaka. 2 miejsce zajeli Kasia Wojtkowiak wraz z Magdalena Tamborek i Mariusz Lewandowski zaś 3 miejsce Sebastian Biesek wraz z Mileną Wiśniewską i Maksymilianem Orzechowskim. W każde ręce trafiła jakaś nagroda. Lider zwycięskiej grupy otrzymał Smartwatcha. Pozostałe osoby zostały uhonorowane czytnikiem ebook Kindle, powerbankami oraz pamiątkowymi dyplomami.

Członkowie Under Construction PR

Sprawy studenckie
Wiktoria Nuszkiewicz

Pasjonatka książek i tatuaży, zwiedzająca świat w glanach. Mimo nieodłącznych słuchawek na uszach, słyszy wszystko co dzieje się w mieście. Z pozoru nieśmiała i cicha, diabelskim spojrzeniem dostrzega najdrobniejsze detale, by móc je potem opisać.

Więcej w dziale Sprawy studenckie

unnamed

Poznaliśmy tegoroczny ranking “Perspektyw”. Jak wypadły toruńskie uczelnie?

Mateusz Bąk17 lipca 2020
800px-Toruń_rektorat_UMK

Rektor UMK wydał nowe zarządzenie! Co z zajęciami i sesją?

Mateusz Bąk27 maja 2020
_DSC5997

Studenci UMK utworzyli petycję w sprawie sesji

Mateusz Bąk20 maja 2020
centrum_weterynarii_umk_-_wizualizacja_1

Tak będzie wyglądać Centrum Medycyny Weterynaryjnej

Mateusz Bąk23 marca 2020
Akademik_UMK_Torun

Akademiki przeznaczone na kwarantanne? Ważny komunikat Kanclerza UMK!

Mateusz Bąk20 marca 2020
rektor umk

UMK ma nowego rektora

Mateusz Bąk12 marca 2020
DSC_3510

Juwenalia odwołane! Rektor UMK wydał komunikat

Mateusz Bąk11 marca 2020
DSC6227-1000x600

UMK będzie mieć nowego rektora! Znamy termin wyborów

Mateusz Bąk3 lutego 2020
1280px-Nicolaus_Copernicus_University_in_Toruń_rectors_office-1000x600-1

Muzułmańscy studenci UMK z nietypową prośbą

Mateusz Bąk21 listopada 2019