fbpx
Sprawy studenckie

Znamy oficjalny repertuar koncertowy Juwenaliów!

Trwa końcowe odliczanie do Juwenaliów UMK! (fot. materiały organizatora)
Znamy oficjalny repertuar koncertowy Juwenaliów!
Krystian Mekka
REAKCJE

Do Cyrkowych Juwenaliów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika pozostało dziesięć dni. Wielu studentów nie może doczekać się wspólnej zabawy na campusie do późnych godzin i muzycznych emocji. Dziś organizatorzy postanowili opublikować oficjalny repertuar koncertowy, w którym potwierdzili wcześniejsze wiadomości oraz pogłoski na temat artystów

Kolorowe szaleństwo związane z cyrkową tematyką tegorocznych Juwenaliów w połączeniu z zabawą, grillowaniem oraz koncertami może dać mieszankę zdolną porwać niejednego studenta. W zasadzie od końca lutego staraliśmy się Was informować o szczegółach dotyczących obsady studenckiego, trzydniowego święta. Dziś przyszedł czas na podsumowanie listy koncertowej Juwenaliów UMK.

Czwartkowy wieczór zostanie zdominowany przez przedstawicieli polskiej sceny Hip-Hopu. Jako pierwszy przed studentami wystąpi szczeciński wokalista, producent i multiinstrumentalista z wytwórni Stoprocent – Kieru. Tak jak informowaliśmy Was wcześniej, tuż po nim na scenie głównej wystąpi KaeN, zaś potem mikrofon przejmie KęKę. Pierwszy dzień zwieńczy koncert Tedego. Naszym zdaniem hiphopowa obsada Juwenaliów jest naprawdę mocna, a to jeszcze nie koniec!

Drugiego dnia studenci poza sceną główną będą mieli okazję posłuchać w klubie Od Nowa duet Dwa Sławy. Koncert na klubowych deskach urozmaicą DJ Paragraph51, DJ DAAZ, DJ Kostek, DJ Mike G, DJ Brose i Mr. DrumR. Po drugiej stronie campusu wystąpią cztery zespoły, praktycznie każdy z innego nurtu. Na początku studenci usłyszą warszawski band Bomba Kaloryczna. Następnie na scenie wystąpi heavymetalowa grupa Nocny Kochanek, a tuż po nich discopolowy zespół rodzeństwa Gwiazdowskich – M.I.G. Piątkową noc zakończy koncert Poparzonych Kawą Trzy.

Różnorodność zespołów, które usłyszymy w drugi dzień Juwenaliów jest tak ogromna, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Nie inaczej będzie w sobotę. Ostatni dzień koncertów otworzy bydgoska grupa heavymetalowa Factor 8. Potwierdziły się także informacje o występie chóru Sound’n’Grace, który wystąpi jako drugi podczas sobotniego wieczoru. Następnie na scenie głównej usłyszymy zespół, w którym trzon tworzą przedstawiciele rodziny Cugowskich. Punkowo-funkowy zespół Łąki Łan zagra jako ostatni podczas Cyrkowych Juwenaliów UMK.

Dziesięć dni tylko pozostało do rozpoczęcia trzydniowego maratonu koncertów na uniwersyteckim kampusie. Czy do Torunia przyjedzie Wasz ulubiony wykonawca lub zespół? Cyrkowe Juwenalia Uniwersytetu Mikołaja Kopernika rozpoczną się 18 maja i potrwają trzy dni.

18403345_1457958014278412_3771097164318760558_n

Oficjalny plakat tegorocznych Juwenaliów (fot. facebook)

Sprawy studenckie
Krystian Mekka

Dumny bydgoszczanin mieszkający i kochający się w Toruniu. Fanatyk piłki nożnej i ręcznej w każdym wydaniu. Komentator sportowy i spiker z muzycznej rodziny. Gaduła nadużywająca kolokwializmów i metafor

Więcej w dziale Sprawy studenckie

unnamed

Poznaliśmy tegoroczny ranking “Perspektyw”. Jak wypadły toruńskie uczelnie?

Mateusz Bąk17 lipca 2020
800px-Toruń_rektorat_UMK

Rektor UMK wydał nowe zarządzenie! Co z zajęciami i sesją?

Mateusz Bąk27 maja 2020
_DSC5997

Studenci UMK utworzyli petycję w sprawie sesji

Mateusz Bąk20 maja 2020
centrum_weterynarii_umk_-_wizualizacja_1

Tak będzie wyglądać Centrum Medycyny Weterynaryjnej

Mateusz Bąk23 marca 2020
Akademik_UMK_Torun

Akademiki przeznaczone na kwarantanne? Ważny komunikat Kanclerza UMK!

Mateusz Bąk20 marca 2020
rektor umk

UMK ma nowego rektora

Mateusz Bąk12 marca 2020
DSC_3510

Juwenalia odwołane! Rektor UMK wydał komunikat

Mateusz Bąk11 marca 2020
DSC6227-1000x600

UMK będzie mieć nowego rektora! Znamy termin wyborów

Mateusz Bąk3 lutego 2020
1280px-Nicolaus_Copernicus_University_in_Toruń_rectors_office-1000x600-1

Muzułmańscy studenci UMK z nietypową prośbą

Mateusz Bąk21 listopada 2019