fbpx
Ciekawostki

Podświetlane litery 3D, czyli reklama w przestrzeni publicznej

(fot. Materiały Partnera)
Podświetlane litery 3D, czyli reklama w przestrzeni publicznej
Redakcja ChilliTorun.pl
REAKCJE

Dobra reklama musi spełniać kilka warunków, a jednym z nich jest doskonała widoczność. Kiedy nazwa firmy, grafika lub hasło reklamowe zostanie prawidłowo wyeksponowane, nie umknie uwadze żadnego przechodnia. Dziś omówimy temat znany, choć jeszcze nie do końca zgłębiony. Skupimy się na literach 3D oraz funkcji, jaką pełnią one we współczesnym świecie, głodnym reklam na wysokim poziomie

Kiedy firma zasługuje na wyróżnienie, wkraczają litery 3D

Rozważając wybór rodzaju reklamy która ma oznaczyć naszą firmę, warto zwrócić się do agencji, dysponującej szerokim wachlarzem usług. Może się okazać, że kaseton lub szyld o jakim zawsze marzyliśmy, nie sprawdzi się w miejscu, które przeznaczyliśmy pod reklamę. Zamiast planować, lepiej od razu działać. W przypadku niezdecydowania, warto zacząć od konsultacji z profesjonalistą – doświadczonym grafikiem, wyspecjalizowanym w reklamach promujących przedsiębiorstwa. Takiego fachowca można znaleźć m.in. w agencji Reklama Efekt, która już od ponad 20 lat wykonuje projekty, wizualizacje i realizacje reklam dla firm oraz klientów indywidualnych. Ale do rzeczy: litery 3D są najpopularniejszym typem efektownego oznakowania firmy. Dają mnóstwo możliwości, charakteryzują się niebywałą wytrzymałością i, co bardzo ważne, robią niesamowite wrażenie dzięki podświetleniu. Jesteśmy przekonani, że zgłaszając się do agencji z potrzebą zlecenia reklamy, zostaną Ci zaproponowane litery przestrzenne. Sprawdź, co powinieneś o nich wiedzieć, zanim je zamówisz.

Prezentacja godna pozazdroszczenia. Postaw na nowe technologie

Litery 3D są niezaprzeczalnie najbardziej efektowną formą współczesnej reklamy zewnętrznej, jak też wewnętrznej. Mogą zostać podświetlone na różne sposoby, spośród których wyróżnia się ledowe oświetlenie od przodu i boków, podświetlenie światłowodami oraz z wykorzystaniem światła, odbijanego na ścianę. Efekty zawsze dostosowuje się do przestrzeni, w której mają się znaleźć litery. Wykorzystując innowacyjne technologie oświetleniowe, można stworzyć niepowtarzalne reklamy przy niewielkim nakładzie pieniężnym. Mały pobór mocy i doskonała widoczność przez całą dobę to sekret udanej reklamy przestrzennej. Tak zorganizowana promocja marki zaskutkuje pozyskaniem nowych klientów, a także, jak się łatwo można domyślić, zwiększeniem sprzedaży. Litery 3D wykonane z plexi, styroduru lub dibondu znakomicie się prezentują i perfekcyjnie spełniają swoją rolę. Mamy nadzieję, że teraz łatwiej Ci będzie zadecydować, jaka reklama oznaczy wejście do Twojej firmy. Gdybyś wciąż miał wątpliwości, zgłoś się do zaufanej agencji i skorzystaj z bezpłatnej porady, której udzieli profesjonalista.

Ciekawostki

Więcej w dziale Ciekawostki

Josef_Thorak_-_Kopernikus2

Drugi pomnik Kopernika w Toruniu?

Mateusz Bąk20 lutego 2020
07 - hak - obrotnica do spawania ZEWN

Szybkie i efektywne spawanie na miarę XXI wieku. Sprawdź, jakich przyrządów używają najlepsi i jak na nich pracują

Redakcja ChilliTorun.pl7 lutego 2020
players-green-football-football-match-football-pitch-sports-ground

Ludzie Sportu Związani z Lublinem

Redakcja ChilliTorun.pl4 lutego 2020
07 - afterweb - pozycjonowanie stron internetowych-Wrocław 2 ZEWN

Pozycjonowanie dla bystrzaków: czy w 2020 da się samodzielnie wywindować witrynę www na szczyt listy Google’a?

Redakcja ChilliTorun.pl30 stycznia 2020
wkroczeniewojskpolskichdotor18stycznia1920a

Upragniony powrót do Ojczyzny – 10 faktów z historii oswobodzenia Torunia!

Mateusz Bąk18 stycznia 2020
mzk

O historii miejskich autobusów słów kilka

Mateusz Bąk18 listopada 2019
głowne wiersze

Jan Kasprowicz – wyjątkowy, polski poeta

Redakcja ChilliTorun.pl21 października 2019
123

Absolwent UMK w drodze na Koronę Ziemi

Mateusz Bąk8 września 2019
04 - nikostal - garaże blaszane drewnopodobne ZEWN

Naturalny wygląd da się wygodnie połączyć z funkcjonalnością i trwałością. Nawet w niepozornych budynkach gospodarczych

Redakcja ChilliTorun.pl7 września 2019