Custom Text
Żużel

El. MIMP: Pewny awans Pawła Przedpełskiego

W czwartek jeździli nasi młodzieżowcy (fot. Krzysztof Maliszewski)
El. MIMP: Pewny awans Pawła Przedpełskiego
Sebastian Górka
REAKCJE

Paweł Przedpełski z kompletem punktów wygrał turniej eliminacyjny Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Ostrowie Wielkopolskim. Eliminacji nie przebrnęli Marcin Kościelski, Marcin Turowski, Tomasz Przywieczerski oraz Igor Kopeć-Sobczyński

W turnieju w Świętochłowicach triumfował Bartosz Smektała (FOGO Unia Leszno) przed Kacprem Woryną (ROW Rybnik) i Marcinem Nowakiem (MRGarden GKM Grudziądz).  Igor Kopeć Sobczyński zajął odległe, 13. miejsce z dorobkiem trzech punktów.

W turnieju eliminacyjnym w Łodzi bezapelacyjnie zwyciężył Krystian Pieszczek (ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) przed Oskarem Bobrem (Orzeł Łódź) i Adrianem Gałą (Betard Sparta Wrocław). Udział w zawodach wzięli Marcin Kościelski i Marcin Turowski, którzy zajęli odpowiednio trzynaste i szesnaste miejsce.

Finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski odbędzie się 16 lipca. Miejsce turnieju jeszcze nie zostało potwierdzone.

Wyniki turnieju w Świętochłowicach:
1. Bartosz Smektała – 14 (3,2,3,3,3)
2. Kacper Woryna – 13 (2,3,3,2,3)
3. Marcin Nowak – 13 (2,3,2,3,3)
4. Mike Trzensiok – 11+3 (1,2,3,3,2)
5. Robert Chmiel – 11+2 (3,2,1,2,3)
6. Alex Zgardziński – 11+w (3,1,2,3,2)
7. Patryk Rolnicki – 9 (3,2,0,2,2)
8. Arkadiusz Madej – 8 (2,3,1,2,0)
9. Arkadiusz Potoniec – 8 (2,3,0,1,2)
11. Grzegorz Bassara – 6 (1,1,2,1,1)
10. Adrian Woźniak – 5 (1,1,3,0,w)
12. Patryk Wojdyło – 3 (0,w,2,1,u)
13. Igor Kopeć-Sobczyński – 3 (0,0,1,1,1)
15. Kacper Grzegorczyk – 2 (w,1,d,d,1)
14. Przemysław Liszka – 1 (u,0,1,w,u)
16. Kamil Brzeziński – 1 (0,0,0,d,1)
Bieg po biegu:
1. (69,87) Zgardziński, Potoniec, Liszka (u3), Grzegorczyk (w/2min)
2. (69,31) Smektała, Nowak, Trzensiok, Kopeć-Sobczyński
3. (69,53) Chmiel, Woryna, Woźniak, Brzeziński
4. (70,44) Rolnicki, Madej, Bassara, Wojdyło
5. (68,50) Nowak, Rolnicki, Grzegorczyk, Brzeziński
6. (68,75) Potoniec, Chmiel, Bassara, Kopeć-Sobczyński
7. (68,69) Madej, Smektała, Woźniak, Liszka
8. (68,69) Woryna, Trzensiok, Zgardziński, Wojdyło (w)
9. (69,88) Woźniak, Wojdyło, Kopeć-Sobczyński, Grzegorczyk (d4)
10. (68,37) Woryna, Nowak, Madej, Potoniec
11. (68,90) Trzensiok, Bassara, Liszka, Brzeziński
12. (68,69) Smektała, Zgardziński, Chmiel, Rolnicki
13. (68,29) Smektała, Woryna, Bassara, Grzegorczyk (d4)
14. (69,35) Trzensiok, Rolnicki, Potoniec, Woźniak
15. (69,03) Nowak, Chmiel, Wojdyło, Liszka (w/su)
16. (68,57) Zgardziński, Madej, Kopeć-Sobczyński, Brzeziński (d4)
17. (69,34) Chmiel, Trzensiok, Grzegorczyk, Madej
18. (69,32) Smektała, Potoniec, Brzeziński, Wojdyło (u3)
19. (69,56) Woryna, Rolnicki, Kopeć-Sobczyński, Liszka (u3)
20. (69,59) Nowak, Zgardziński, Bassara, Woźniak (w/2min)
Bieg dodatkowy:
21. (70,25) Trzensiok, Chmiel, Zgardziński (w)
Wyniki turnieju w Łodzi: 
1. Krystian Pieszczek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) 15 (3,3,3,3,3)
2. Oskar Bober (Orzeł Łódź) 12 (1,3,3,2,3)
3. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław) 12 (2,2,3,3,2)
4. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) 11 (3,2,0,3,3)
5. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) 11 (2,2,2,2,3)
6. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów) 10 (3,1,2,2,2)
———————————————————————-
7. Dominik Kossakowski (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) 8 (1,3,3,1,d)
8. Kamil Wieczorek (ROW Rybnik) 7 (3,0,1,3,0)
9. Mateusz Burzyński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) 7 (2,1,2,0,2)
10. Eryk Budzyń (Speedway Wanda Instal Kraków) 6 (0,3,0,2,1)
11. Michał Piosicki (Orzeł Łódź) 5 (0,2,2,w,1)
12. Hubert Czerniawski (Stal Gorzów) 5 (2,1,1,1,0)
13. Marcin Kościelski (Get Well Toruń) 4 (1,0,1,1,1)
14. Alan Szczotka (Stal Gorzów) 3 (1,2)
15. Patryk Sitarek (Polonia Bydgoszcz) 2 (1,0,1,w,-)
16. Marcin Turowski (Get Well Toruń) 1 (0,1,0,0,0)
17. Tomasz Orwat (Polonia Bydgoszcz) 0 (w,0,0,0,t)
Bieg po biegu:
1. Kaczmarek, Gała, Bober, Piosicki
2. Pieszczek, Burzyński, Sitarek, Orwat (w/u)
3. Wieczorek, Czerniawski, Kościelski, Turowski
4. Karczmarz, Cyfer, Kossakowski, Budzyń
5. Bober, Cyfer, Czerniawski, Sitarek
6. Kossakowski, Gała, Burzyński, Wieczorek
7. Pieszczek, Piosicki, Karczmarz, Kościelski
8. Budzyń, Kaczmarek, Turowski, Orwat
9. Bober, Burzyński, Kościelski, Budzyń
10. Gała, Karczmarz, Sitarek, Turowski
11. Kossakowski, Piosicki, Czerniawski, Orwat
12. Pieszczek, Cyfer, Wieczorek, Kaczmarek
13. Pieszczek, Bober, Kossakowski, Turowski
14. Gała, Cyfer, Kościelski, Orwat
15. Wieczorek, Budzyń, Piosicki (w/u), Sitarek (w/u)
16. Kaczmarek, Karczmarz, Czerniawski, Burzyński
17. Bober, Karczmarz, Szczotka, Wieczorek (Orwat – t)
18. Pieszczek, Gała, Budzyń, Czerniawski
19. Cyfer, Burzyński, Piosicki, Turowski
20. Kaczmarek, Szczotka, Kościelski, Kossakowski (d/1)
Wyniki turnieju w Ostrowie Wielkopolskim:
1. Paweł Przedpełski (Get Well Toruń) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 14 (3,2,3,3,3)
3. Hubert Łęgowik (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) – 13 (2,3,3,3,2)
4. Dawid Wawrzyniak (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 11 (2,1,2,3,3)
5. Oskar Polis (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) – 9 (1,3,2,1,2)
6. Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 8+3 (2,3,2,1,d)
7. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – 8+2 (0,2,3,2,1)
8. Arkadiusz Pawlak (Polonia Piła) – 8+1 (2,1,1,2,2)
9. Patryk Fajfer (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 8+0 (3,2,1,1,1)
10. Oskar Ajtner-Gollob (Polonia Bydgoszcz) – 7 (3,1,0,d,3)
11. Damian Stalkowski (Polonia Bydgoszcz) – 6 (1,2,1,2,0)
12. Mateusz Rząsa (Stal Betad Leasing Rzeszów) – 4 (0,0,2,2,0)
13. Wiktor Lis (Fogo Unia Leszno) – 3 (1,0,0,0,2)
14. Michał Nowiński (Speedway Wanda Instal Kraków) – 3 (1,1,0,1,u/-)
15. Emil Peroń (KM Cross Lublin) – 2 (0,0,1,d,1)
16. Tomasz Przywieczerski (Get Well Toruń) – 0 (0,0,w,0,u/-)
17. Marcel Studziński (Stal Gorzów) – NS
18. Mateusz Danielewicz (MRGARDEN GKM Grudziądz) – NS
Bieg po biegu:
1. (68,52) Kubera,Niedźwiedź, Nowiński, Dróżdż
2. (68,83) Fajfer, Pawlak, Lis, Peroń
3. (68,40) Przedpełski, Łęgowik, Polis, Przywierczewski
4. (68,55) Ajtner – Gollob, Wawrzyniak, Stalkowski, Rząsa
5. (66,43) Przedpełski, Kubera, Wawrzyniak, Lis
6. (67,20) Łęgowik, Dróżdż, Ajtner-Gollob, Peroń
7. (66,96) Niedźwiedź, Stalkowski, Pawlak, Przywierczewski
8. (66,60) Polis, Fajfer, Nowiński, Rząsa
9. (66,43) Kubera, Rząsa, Peroń, Przywierczewski (w/su)
10. (66,48) Dróżdż, Polis, Stalkowski, Wiktor
11. (66,57) Przedpełski, Niedźwiedź, Fajfer, Gollob
12. (67,90) Łęgowik, Wawrzyniak, Pawlak, Nowiński
13. (67,78) Kubera, Pawlak, Polis, Ajtner-Gollob (d4)
14. (68,38) Wawrzyniak, Dróżdż, Fajfer, Przywierczewski
15. (68,06) Łęgowik, Rząsa, Niedźwiedź, Lis
16. (66,55) Przedpełski, Stalkowski, Nowiński, Peroń (d4)
17. (68,33) Kubera, Łegowik, Fajfer, Stalkowski
18. (67,70) Przedpełśki, Pawlak, Dróżdż, Rząsa
19. (68,55) Wawrzyniak, Polis, Peroń, Niedźwiedź
20. (69,62) Ajtner-Gollob, Lis, Nowiński (u/ns), Przywierczewski (u/ns)
Bieg dodatkowy o miejsce rezerwowego w finale:
21. (67,77) Niedźwiedź, Dróżdż, Pawlak, Fajfer

KOMENTARZE

REKLAMA
Żużel
Sebastian Górka

Nikt nie wie skąd się wziął i co robił wcześniej, ale w toruńskim sporcie jako kibic i dziennikarz jest od zawsze. Zna wszystkich i wszyscy znają jego. Prywatnie wielki kibic piłki nożnej, żużla i hokeja.

Więcej w dziale Żużel

DSC8354-1000x600

Trybunał PZM bez decyzji – przyszłość ROW-u dalej nieznana

Jakub Strzelka22 września 2017
DSC_2162

Przyszłość ROW-u Rybnik wciąż niejasna. Czy 3 punkty zostaną zwrócone?

Jakub Strzelka22 września 2017
13872901_1072597682833990_1449179417965475570_n

Max Fricke w Get Well Toruń? Jacek Frątczak: „Nikt nie uzgadniał żadnych warunków”

Jakub Strzelka19 września 2017
DSC_2162

ROW Rybnik się nie poddaje – klub złożył odwołanie ws. odjętych punktów

Jakub Strzelka19 września 2017
21317963_1639376422803059_3012742603676544857_n

SGP na MotoArenie coraz bliżej – bilety wciąż są w sprzedaży

Jakub Strzelka18 września 2017
DSC8354-1000x600

[PILNE] Decyzja zapadła! Get Well Toruń pojedzie w barażach!

Maciej Gorczyński15 września 2017
DSC_2162

Jak w końcu z tymi punktami? Czy ROW Rybnik czeka kara?

Jakub Strzelka14 września 2017
Grigory_Laguta_on_track-1000x600

Do trzech razy sztuka – Grigorij Łaguta ukarany

Jakub Strzelka12 września 2017
Paweł-1000x600

Paweł Przedpełski pojedzie w Grand Prix!

Jakub Strzelka12 września 2017