fbpx
Finanse

Systemy wystawiennicze – jak wybrać by dobrze zaprezentować swoją firmę?

(fot. Materiały Partnera)
Systemy wystawiennicze – jak wybrać by dobrze zaprezentować swoją firmę?
Redakcja ChilliTorun.pl
REAKCJE

Systemy wystawiennicze to bardzo popularna i skuteczna forma reklamy, a także prezentacji nowego produktu, marki, filozofii firmy, motto czy logo. Dobrze zaprojektowane windery, rollupy, ścianki reklamowe na konferencje czy flagi reklamowe pozwolą zbudować pozytywny wizerunek firmy, a także przywołać takie skojarzenia z produktem jakie chcemy uzyskać. Dowiedz się, jak wybrać odpowiedni dla siebie system wystawienniczy.

  1. Systemy wystawiennicze na targi – co to jest?
  2. Ścianki reklamowe na konferencje – dlaczego warto?
  3. Flagi, windery czy rollupy reklamowe – istota i skuteczność

 

  1. Systemy wystawiennicze na targi – co to jest?

Systemy wystawiennicze to profesjonalna, i co równie ważne, mobilna forma reklamy, dzięki której możemy zaprezentować naszą firmę na targach czy wystawach. Stanowi również ważny element budowania wizerunku przedsiębiorstwa, produktu czy usługi, który chcemy zaprezentować naszym potencjalnym klientom. Systemy wystawiennicze, dzięki możliwości wyboru odpowiedniej wielkości formatu oraz rodzaju systemu, możemy dopasować do naszych potrzeb zarówno przestrzennych, jak i zgodnych z prowadzoną przez nas kampanią reklamową.

Systemy wystawiennicze doskonale spisują się także na konferencjach, szkoleniach, prezentacjach biznesowych, a także w każdym innym miejscu, które pozwala zasygnalizować potencjalnym klientom istnienie naszej firmy. To nie tylko idealna forma reklamy, ale i możliwość wywołania u klientów czy partnerów biznesowych pozytywnych skojarzeń z naszym logiem.

  1. Ścianki reklamowe na konferencje – dlaczego warto?

Ścianki reklamowe i wystawiennicze to idealne rozwiązanie podczas konferencji, szkoleń, prezentacji, a także różnego rodzaju targach, na których możemy zabudować nimi z każdej strony nasze stoisko. To właśnie dzięki wielkoformatowej reklamie możemy, zwłaszcza na konferencjach medialnych, ustawić siebie czy zespół pracowników na tle naszej firmy, na której będzie widniało nasze logo. Taka prezentacja sprawi, że logotyp zapadnie w pamięć potencjalnym i klientom.

  1. Flagi, windery czy rollupy reklamowe – istota i skuteczność

Flagi reklamowe i windery to nowoczesne systemy wystawiennicze, które niewątpliwie przykują uwagę potencjalnych odbiorców. Doskonale sprawdzają się jako sposób na zaakcentowanie wejścia do siedziby firmy, sklepu, a także podczas imprez plenerowych, koncertów, festiwali czy targów. Ich ogromną zaletą jest lekka i prosta budowa oraz mobilność. Przydają się w kontekście promowania nowoczesnej firmy lub nowego produktu.

Rollupy to w ostatnim czasie dość modny system. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych rozwiązań, są stosunkowo lekkie, a także proste w montażu. Ich zaletą jest to, że reklama może być większa, co daje nam możliwość lepszej prezentacji produktu oraz haseł z nim związanych. Doskonale sprawdzają się podczas konferencji oraz szkoleń.

Więcej w dziale Finanse

klucze-do-domu

Nieruchomości w Toruniu – wybrać dom czy mieszkanie?

Redakcja ChilliTorun.pl31 maja 2019
office-furniture-2014888_640

Meble do biura, które zachwycą Twoich klientów!

Redakcja ChilliTorun.pl29 maja 2019
01 – i-kancelaria – upadłość konsumencka 1 ZEWN

Nie widzisz wyjścia z narastającej spirali długów? Sprawdź, czy możesz ogłosić upadłość konsumencką!

Redakcja ChilliTorun.pl16 maja 2019
04 - displayexpo - druk wielkoformatowy

Każda duża powierzchnia to także duże możliwości promocji

Redakcja ChilliTorun.pl13 maja 2019
Businessman gets polish cash from the hand coming out of the laptop monitor. The conception of earning money on the internet

Czym jest i kiedy dojdzie przelew ELIXIR?

Redakcja ChilliTorun.pl6 maja 2019
ladowarki-teleskopowe-manitou

Ładowarki teleskopowe Manitou – teraz nie musisz kupować! Wynajmij!

Redakcja ChilliTorun.pl12 kwietnia 2019
02 – exact – stojak na ultoki

Szykujesz swoją firmę do wyjazdu na branżowe targi? Nie zapomnij przygotować ulotek!

Redakcja ChilliTorun.pl2 kwietnia 2019
60pit-podatki

Stawki ryczałtu ewidencjonowanego 2018/2019

Redakcja ChilliTorun.pl11 marca 2019
04 - WARMAX - kasetony podświetlane

Firmo, bądź widoczna, czyli reklama za pomocą światła

Redakcja ChilliTorun.pl27 stycznia 2019