fbpx
Kuchnia

Najedzony człowiek, to szczęśliwy człowiek – Ruszyły rezerwacje do Festiwalu Najlepszych Restauracji!

Restaurant Week poszerza grono swoich partnerów o kolejna miasta. W tegorocznej edycji nie zabraknie również Torunia (fot. pixabay)
Najedzony człowiek, to szczęśliwy człowiek – Ruszyły rezerwacje do Festiwalu Najlepszych Restauracji!
Redakcja ChilliTorun.pl
REAKCJE

W naszym mieście po raz pierwszy rusza Restaurant Week, czyli Festiwal Najlepszych Restauracji, który rozpocznie się 21 i potrwa do 30 października. Można już dokonywać rezerwacji do wybranych toruńskich lokali, aby zająć sobie gwarantowane miejsce przy stole. Nie zwlekajcie!

Festiwal Najlepszych Restauracji cieszy się ogromny zainteresowaniem w największych miastach Polski, takich jak Warszawa, Wrocław czy całe Trójmiasto. W tych miejscowościach mieszkańcy zagościli w najlepszych knajpach, wczuwając się w ich klimat oraz kosztując różnorodnych potraw.

Czas na Toruń!

W tym roku po raz pierwszy nasze miasto bierze udział w smakowitym festiwalu. Od 21 do 30 października będzie można zjeść trzydaniowe zestawy (przystawka, danie główne oraz deser) w atrakcyjnej cenie festiwalowej 39 zł, w wybranych toruńskich restauracjach. Lokale, które ugoszczą nas i zaserwują swoje specjały to: Ciżemka, Jan Olbracht Browar Staromiejski, Jimmi`s Steakhouse, Kuranty, Luizjana, Mercure Toruń, Osetia, Pikado, Ponte, Restauracje Holetu Filmar i Royal Island.

Hasłem tegorocznego Restaurant Week jest „Towarzyskość to zdrowie”. Organizatorzy tym hasłem chcą zachęcić do wzięcia udziału w festiwalu, podczas którego będzie można miło spędzić czas w atmosferze swoich towarzyszy, oraz oczywiście zasmakować w specjałach menu, specjalnie przygotowanego na jesienne dni.

Jak wszyscy wiemy – głodny Polak, to zły Polak. Z tego względu organizatorzy festiwalu dają nam możliwość do napełnienia brzuchów specjałami przygotowanymi przez kucharzy festiwalowych restauracji. Październikowy Restaurant Week to także okazja do odwiedzenia najlepszych toruńskich restauracji. W tych specjalnych dniach, w wybranych restauracjach będzie panował niepowtarzalny klimat, a w powietrzu będą unosić się zapachy popisowych dań szefów kuchni. Dobre jedzenie w doborowym towarzystwie najbliższych, może poprawić samopoczucie nawet tym najbardziej tęskniącym za letnimi wieczorami. Podczas festiwalu restauracje będą gościć także znane osobistości. Artyści, sportowcy, aktorzy oraz liczni przedstawiciele kultury będą razem z nami uczestniczyć w święcie wszystkich smakoszy.

Aby zapewnić sobie i swoim bliskim pewne miejsce w jednej z toruńskich restauracji, można dokonać rezerwacji drogą online na stronie RESTAURANT WEEK. Znajdziecie tam wszystkie niezbędne informacje, dotyczące Festiwalu Najlepszych Restauracji.

———————————————————————————————

Redakcja ChilliToruń zaprasza wraz z organizatorami bardzo serdecznie wszystkich wygłodniałych i zmęczonych jesienną pogodą mieszkańców Torunia do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Życzymy smacznego!

Więcej w dziale Kuchnia

055-DSC_1948a-1000x600

Sezon na food trucki czas zacząć!

Mateusz Bąk10 czerwca 2020
kuchenne-rewolucje-768x384

Kuchenne rewolucje w Prova Gourmet

Mateusz Bąk21 listopada 2019
Best Barista_Caffe Vergnano

W Toruniu powalczą o konkurs Best Barista Caffè Vergnano

Mateusz Bąk9 marca 2019
male_010

Wybrano najlepszy produkt spożywczy Pomorza i Kujaw!

Mateusz Bąk28 października 2018
055 DSC_1948a

Przy Atrium Copernicus zaparkują Food Trucki. Wygraj bony! [KONKURS]

Mateusz Bąk26 września 2018
Magda_Gessler-e1482255728627-1000x600

Kuchenne Rewolucje znów w Toruniu?

Mateusz Bąk30 sierpnia 2018
pierniki-2-1000x600

Pokazy kulinarne na Święcie Toruńskiego Piernika. Wygraj wejściówki! [KONKURS]

Mateusz Bąk2 sierpnia 2018
2_2

Zdrowe jedzenie, czyli jakie? Czy kuchnia włoska jest zdrowa?

Redakcja ChilliTorun.pl21 marca 2018
ham4

Po tym, co zobaczycie hamburger pójdzie w odstawkę…

Redakcja ChilliTorun.pl17 października 2017