fbpx
Siatkówka

“Dokręcimy zawór rywalom!” – Giacomini tytularnym sponsorem Budowlanych Toruń! (foto)

Przekazanie Złotego Zaworu ma stanowić dobry omen do dalszej współpracy (fot. Krzysztof Maliszewski/chillitorun)
“Dokręcimy zawór rywalom!” – Giacomini tytularnym sponsorem Budowlanych Toruń! (foto)
Marcin Morkowski
REAKCJE

Debiut naszych siatkarek w Orlen Lidze już za 2 tygodnie, tymczasem klub ogłosił pozyskanie ważnego sponsora tytularnego. Od nowego sezonu torunianki będą występowały pod nazwą Giacomini Budowlani Toruń

Na ręce trenera oraz całej drużyny składam Złoty Zawór. Jest to jeden z podstawowych wytworów naszej firmy. Mam nadzieję, że podobne złoto wróci do nas w drodze rewanżumówi zadowolony prezes Giacomini, Błażej Rozmarynowicz.

Budowlani Toruń zbroją się przed nadciągającym sezonem nie tylko pod względem przygotowania fizycznego i mentalnego, ale również finansowego. Żeby ustabilizować sytuację w klubie, władze pozyskały nowego sponsora tytularnego, dzięki któremu nasze siatkarki będą mogły już niedługo zadebiutować w rozgrywkach Orlen Ligi pod nazwą Giacomini Budowlani Toruń.

“Współpraca dla obopólnych korzyści”

Podczas konferencji nie kryto zadowolenia zarówno ze strony drużyny, jak i nowego sponsora klubu. Dla władz dbających o płynność finansową Budowlanych współpraca oznacza sporą ulgę w kwestii stabilizacji kapitału, a dla sponsora pozyskanie cennego partnera, który rozświetli wizerunek firmy.

Uzgodnienie tej umowy było przyjemnością obopólną. Chcemy wesprzeć klub finansowo, w zamian uzyskamy wsparcie wizerunkowekontynuuje Rozmarynowicz. – Sam grałem kiedyś w siatkówkę, ale ta decyzja byłą czysto biznesowa. Chcemy w pełni wykorzystać awans drużyny do najwyższej klasy rozgrywek i kontynuować współpracę również w przyszłych latach, na co bardzo liczę! – dodaje z entuzjazmem.

Oprócz wielu pytań o współpracę biznesową, zapytano również sztab szkoleniowy Budowlanych o obecną dyspozycję i przygotowanie drużyny przed zbliżającym się sezonem. Zdaniem obu trenerów – kibice mogą liczyć na dobre widowisko.

Bardzo intensywnie przygotowujemy się do sezonu. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest lekko, ale właśnie o to chodzimówi trener Nicola Vettori.Obecnie jesteśmy w momencie, w którym musimy nauczyć się pewnych nawyków i poczynić postępy w poszczególnych elementach naszej gry. Już od pierwszego dnia, gdy pojawiłem się w klubie, mówiłem otwarcie, że naszym głównym celem jest utrzymanie w lidze. Mamy dobry i zgrany zespół, ale nie jesteśmy pod tym względem sami, więc liczymy się z trudnością postawionego zadania.

Głos w sprawie przygotowań zabrał również drugi trener Budowlanych – Marcin Szendzielarz, który żartobliwie nawiązał do przekazania drużynie Złotego Zaworu sugerując, że postarają się zakręcić go przeciwnikom jak najmocniej. Same zawodniczki również nie kryją entuzjazmu przed zbliżającymi się rozgrywkami, mając nadzieję, że ten symboliczny podarunek będzie im przypominał o budowaniu swojej pozycji w dążeniu do celu i walce o najwyższe cele.

————————————————————————————————-

Przypominamy, że już dziś na Arenie Toruń odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny Giacomini Budowlani Toruń. Oprócz spotkania z zawodniczkami, będzie okazja do obejrzenia wewnętrznego sparingu. Zapraszamy serdecznie do hali sportowej przy ulicy Bema o godzinie 18:00!

Siatkówka
Marcin Morkowski
@Morkowsky

Redaktor naczelny, współzałożyciel portalu ChilliTorun.pl. Publicysta, komentator. Prywatnie rubaszny jegomość, słynący z ciętej riposty

Więcej w dziale Siatkówka

SONY DSC

Zbliża się Plaża Gotyku. W Toruniu zagrają też zagraniczne duety

Mateusz Bąk15 lipca 2020
siatkarkiazs230220-960x641

Siatkarki AZS UMK z historycznym awansem!

Mateusz Bąk19 maja 2020
IMG_0893-1000x600

Toruńska siatkówka w ruinie…

Mateusz Bąk20 stycznia 2020
finae_mo-czyzn9

Orlen Mistrzostwa Polski rozstrzygnięte!

Mateusz Bąk2 września 2019
4F5A1862

Kobieca siatkówka po toruńsku – czyli wielkie nadzieje i jeszcze większe długi

Marcin Morkowski2 września 2019
finae_kobiet36

Brzostek i Gromadowska mistrzyniami Polski!

Mateusz Bąk1 września 2019
bella

Toruń stolicą siatkówki plażowej!

Mateusz Bąk30 sierpnia 2019
42849434512_990d5c3df1_o

Wilfredo León gościem specjalnym Plaży Gotyku!

Mateusz Bąk6 czerwca 2019
Mesa_de_anotadores_de_voleibol-1000x600

Budowlani Toruń zakończyli sezon. Bezpieczne utrzymanie stało się faktem

Mateusz Bąk25 lutego 2019