fbpx
Kultura zapowiedzi

Dzień Gitary w Hard Rock Pubie Pamela

(fot. Krzysztof Maliszewski)
Dzień Gitary w Hard Rock Pubie Pamela
Aleksandra Pladzyk
REAKCJE

22 października w Hard Rock Pubie Pamela po raz kolejny odbędzie się Dzień Gitary. Zaproszeni artyści zaprezentują przeróżne style muzyczne

– Finałowy z sześciu koncertów, nie przypadkowo, odbędzie się w toruńskim Hard Rock Pubie “Pamela”, gdzie od dwudziestu lat nieprzerwanie rozbrzmiewa muzyka “na żywo”. Klub zrzesza fanów rocka, punka, bluesa i jazzu . Zachęca sympatyków do grania i tworzenia podczas cyklicznych warsztatów muzycznych “Campus HRPP”. Dodatkowym atutem wyróżniającym to miejsce jest własna wytwórnia płytowa – mówi jeden z artystów – Krzysztof “pARTyzant” Toczko.

Zaproszeni artyści:

pARTyzant – pierwszy rockowy zespół , który wystąpił w prestiżowej hali koncertowej w stolicy Iranu “Vahdatt Hall”, dwukrotnie ją zapełniając. Gitarzystą duetu jest Krzysztof Toczko , który do perfekcji opanował technikę tappingu oburęcznego umożliwiającego grę dwóch niezależnych linii melodycznych w tym samym czasie. Rekomendacja Joe Satrianiego i blisko 7 milionów odsłon na oficjalnym kanale You Tube zachęcają do konfrontacji “na żywo” z zespołem.

Over The Under – grupa , która pobiła rekord Guinessa grając w zeszłym roku 100 koncertów dzień po dniu w Polsce i Europie Zachodniej. Karol “Koras” Korniluk łączy różne techniki gitarowe z tzw. shreddingiem na czele. Over The Under to mocne rockowe riffy przesycone nieskrępowaną energią.

Janek Pentz – młody ale już bardzo doświadczony gitarzysta posługujący się techniką fingerstyle. Laureat wielu gitarowych konkursów oraz kompozytor muzyki filmowej. Ma za sobą m.in. wspólne występy z Tommym Emmanuelem.

Wojtek Justyna – polski gitarzysta mieszkający w Holandii. Ceniony za brzmienie i wszechstronność stylistyczną. Zespól Wojtek Justyna TreeOh! tworzą wraz z nim muzycy pochodzący z różnych części Europy. Rozpoznawalny charakter muzyce grupy TreeOh! nadaje wybitny basista Daniel Lottersberger z Austrii ze swoim głębokim groove’m. Świetnie osadzonymi rytmami dopełniają go Alex Bernath, wytrawny niemiecki perkusista funkowy, i Diogo Carvalho, Portugalczyk, czarodziej dźwięków, niepodzielnie panujący nad perkusjonaliami i syntezatorem Mooga.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00. Wstęp wolny!

Kultura zapowiedzi
Aleksandra Pladzyk

Kulturoznawca z krwi i kości. Jej świat kreci się zawsze tam, gdzie w Toruniu występują sztuka, kultura i nauka. Kierowana z wernisażu po finisaż, relacjonuje piękno artystycznego środowiska zabytkowego miasta. Ciekawa świata i ludzi, pasjonująca się podróżowaniem, po całym Starym Kontynencie, chłonie cała sobą to, co każda stolica ma jej do zaproponowania

Więcej w dziale Kultura zapowiedzi

DSC0861-1000x600

Ruszyła sprzedaż biletów na Auto Skyway Festival

Mateusz Bąk31 lipca 2020
mrfilak

Przed nami finał Festiwalu pod Gwiazdami

Mateusz Bąk23 lipca 2020
cinema-4213751_1920

Kina wznawiają działalność!

Mateusz Bąk22 lipca 2020
popcorn-1085072_1920

Kino pod chmurką przy galerii handlowej

Mateusz Bąk9 lipca 2020
fireshow-4748443_960_720

Wystartował Festiwal Teatrów Ulicznych

Mateusz Bąk7 lipca 2020
2019_08_20_skyway_festiwal_009

Skyway Festival z nową lokalizacją i formułą!

Mateusz Bąk17 czerwca 2020
cinema-4213751_1920

W Domu Mikołaja Kopernika rusza kino 4D

Mateusz Bąk12 czerwca 2020
torun-4863425_1920

Przed nami Toruńska Noc Muzeów! [PROGRAM]

Mateusz Bąk9 czerwca 2020
torun_dron_jordanki_slawek-kowalski

Letnie Kino przy CKK Jordanki

Mateusz Bąk5 czerwca 2020