fbpx
Lifestyle

Przystań pyszności nad Wisłą [KONKURS]

(fot. Freestyle Cooking Food Truck / nadesłane)
Przystań pyszności nad Wisłą [KONKURS]
REAKCJE

Pojawienie się zagrożenia w postaci pandemii koronawirusa wprowadziło do naszego życia niemałą rewolucję. Przez pewien kluczowy dla naszego bezpieczeństwa okres zmuszeni byliśmy pozostać w domu, nie mając możliwości zażywania wszystkich atutów wiosny i nadchodzącego lata. Obecnie, w porze letniej, jest już nieco więcej luzu, a co za tym idzie, gromadnie wychodzimy z domów i szukamy uciech dla ciała i duszy

Okres izolacji uświadomił nam, jak bardzo nie docenialiśmy atrakcji otaczającego nas miasta. Powoli budząca się do życia gastronomia przypomina nam o ulubionych smakach, które nie zawsze da się w prosty sposób odtworzyć w domu. Zresztą umówmy się – to nigdy nie będzie to samo, co wspólny posiłek pod przysłowiową chmurką.

Relaks w sercu Torunia

Torunianie bardzo upodobali sobie spacery po terenach zielonych oraz przede wszystkim nadwiślanych, które z roku na rok zyskują na swojej atrakcyjności. Aktywizacja terenów bulwarowych ma niezwykle kluczowe znaczenie dla równowagi psychicznej i rekreacyjnej mieszkańców miasta, którzy mogą uciec od zgiełku i wyciszyć się przy przemijającej toni wodnej.

Tereny przystani stały się miejscem spotkań wielu torunian, którzy lubią nie tylko aktywnie spędzić czas, ale także posłuchać żywej muzyki scenicznej oraz okazjonalnie spróbować wyrobów szefów obwoźnej kuchni, nierzadko z całej Polski, a także świata. Teraz ten sen może się ziścić już na stałe.

_Y6A2786 _Y6A2851

Freestyle Cooking Food Truck we współpracy z Kona Coast Cafe planują stworzyć unikatowe miejsce wypoczynku dla torunian, gdzie będzie można odpocząć w towarzystwie malowniczych nadwiślańskich widoków. Powtarzając za stworzonym profilem na Facebooku: „Będzie to miejsce spotkań dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Zajęcia sportowe i rekreacyjne, dobre jedzenie, muzyka i to wszystko na świeżym powietrzu!”.

Chcę uszczęśliwić ludzi jedzeniem”

Przez żołądek do serca – doskonale znamy to powiedzenie i wiemy, jaką wagę mają te słowa. Gospodarz darzący swoich gości dobrym posiłkiem zyskuje w ich oczach, dzięki czemu odwiedzamy go częściej. Taki plan na tę część nadwiślańskiego bulwaru ma inicjator pomysłu.

Pomysł zrodził się, kiedy porzuciłem życie pracoholika w dużym mieście i przeprowadziłem się z rodziną do malutkiej wsi pod Toruniem. Lasy, stawy i łąki sprawiły, że życie zwolniło, a mi brakowało uszczęśliwiania ludzi jedzeniemmówi Kamil Bednarek, właściciel Freestyle Cooking Food Truck.Ponieważ kocham gotować i dzielić się tą radością, wpadłem z moim serdecznym przyjacielem Krzysztofem na pomysł mobilnego interesu, gdzie najważniejszym punktem będzie świeżość oraz lokalność. Każdy ma swój smak, to również rozległy temat, jednakże po wielu doświadczeniach i poszukiwaniach tego najznamienitszego, myślę że w końcu go znalazłem, co nierzadko potwierdzają nasi klienci. Jestem im za to wdzięczny, ponieważ dzięki nim ciągle udoskonalam umiejętności i asortyment.

Co znajdziemy w ofercie? Wszystko, czego burgerowa dusza zapragnie! Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od preferencji mięsnych lub warzywnych. W dzisiejszych czasach to szalenie ważny element przy wyborze odpowiedniego miejsca do żywienia. Wszystko oczywiście odbywać się będzie w rodzinnej atmosferze już od pierwszego zamówienia, ponieważ właścicielowi przyświeca pewna szczególna filozofia…

Konfucjusz głosił: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu” i tym zamierzam kierować się karmiąc odwiedzających nas gości – kończy.

burger menu


KONKURS

W ramach współpracy z Freestyle Cooking Food Truck oraz Kona Coast Cafe mamy dla Was niepowtarzalną okazję do zgarnięcia voucherów do tych właśnie miejsc, gdzie razem ze znajomymi będziecie mogli odetchnąć w towarzystwie przepysznej oferty naszych Partnerów!

Zasady:

  1. Wystarczy, że polubisz post konkursowy na Facebooku;
  2. W komentarzu oznaczysz znajomego, z których wybierzesz się na pyszne jedzenie do Freestyle Cooking Food Truck oraz Kona Coast Cafe;
  3. Napiszesz co najbardziej chcielibyście zamówić w obu punktach gastronomicznych.

Nagrody:

Nagrodą w naszym konkursie są vouchery na posiłek. Spośród zgłoszeń zostaną wyłonieni 3 zwycięzcy. Każdy z nich otrzyma 1 VOUCHER do Freestyle Cooking Food Truck oraz 1 VOUCHER do Kona Coast Cafe. Aby wygrać, należy nieco dopomóc swojemu szczęściu. Wszystkie trzy zgłoszenia, które otrzymają NAJWIĘKSZĄ liczbę polubień – wygrywają!

[Konkurs trwa do piątku 10 lipca, do godziny 15:00]

Więcej w dziale Lifestyle

maszyny

Popularne gry kasynowe dla początkujących

Redakcja ChilliTorun.pl11 marca 2021
photo-1495197359483-d092478c170a

Jak zadbać o wysoki komfort snu?

Redakcja ChilliTorun.pl10 marca 2021
b5

Must have każdej kobiety – koszule damskie.

Redakcja ChilliTorun.pl8 marca 2021
park-with-wooden-pathway-benches_1137-254

Pomorze – idealne miejsce na leczenie uzależnień

Redakcja ChilliTorun.pl16 lutego 2021
Woman with smart phone on the street texting

Chcesz zlecić usługę? Sprawdzone firmy znajdziesz na Fixly

Redakcja ChilliTorun.pl15 stycznia 2021
System-trojkowy-zaklady-bukmacherskie-740x492

Ruletka w Sieci: Obstawiaj w Internecie

Redakcja ChilliTorun.pl14 stycznia 2021
20201127120100_53e0d4414e50a914f6da8c7dda79367a1c36d8e35b556c48732f7dd09049cd5cbe_1280.jpg

Poker na prawdziwe pieniądze – na co zwrócić uwagę?

Redakcja ChilliTorun.pl8 grudnia 2020
20201030131005_pexels-photo-2382183.jpeg

Jak dobrać metalową siatkę ogrodzeniową?

Redakcja ChilliTorun.pl6 listopada 2020
domy-na-sprzedaz

Ogrzewanie podłogowe – plusy i minusy

Redakcja ChilliTorun.pl23 października 2020