fbpx
Motoryzacja

Wybierz najlepsze opony do swojego samochodu

fot. materiały zeewnętrzne
Wybierz najlepsze opony do swojego samochodu
Redakcja ChilliTorun.pl
REAKCJE

To nie jest wcale takie trudne jak mogłoby się wydawać! Dobór odpowiednich opon samochodowych, bo o nim mowa, nigdy wcześniej nie był taki prosty! Przede wszystkim aby go dokonać nie musisz znać rozmiaru opon Twojego auta ani też szukać potrzebnych parametrów na w instrukcji pojazdu lub klapie wlewu paliwa. Skorzystaj z konfiguratora i już dziś wybierz najlepsze opony do swojego auta. 

Aby dokonać właściwego wyboru opon wystarczy podać markę i model, typ nadwozia, generację pojazdu a także pojemność silnika a konfigurator wskaże najlepszy dedykowany rozmiar opon a także parametry właściwych zamienników.

Jak korzystać z konfiguratora doboru opon?

Warto wiedzieć, że wielu producentów aut dokonuje homologacji kilku rozmiarów felg, co także będzie determinować rozmiar opony. Po wprowadzeniu do konfiguratora niezbędnych informacji przekonasz się jakiego typu zamienniki o wysokiej jakości będą dedykowane Twoim oponom, których użytkowanie jest bezpieczne.

Kiedy już uzupełnisz niezbędne dane, możesz wybrać określonego producenta a także wybrać interesującą Cię cenę. Każdy producent proponuje inną klasę opon, możesz wybierać pomiędzy klasą premium, średnią i ekonomiczną. Suwak cenowy reguluje zakres cen, co bardzo ułatwia wybór. W ten sposób określasz limit cenowy prezentowanych opon, które są w kręgu Twoich zainteresowań.

Konfigurator doboru opon dla Twojej wygody

Bardzo często zadajemy sobie pytanie – jaki rozmiar opon będzie idealny dla naszego auta? Opony letnie, opony zimowe jak również opony wielosezonowe i całoroczne https://noweopony.pl/opony/caloroczne charakteryzuje jedyny w swoim rodzaju rozmiar, którego zapamiętanie nie raz przysparzało nam wiele trudności. Właśnie ze względu na tego typu sytuacje stworzono konfigurator, który w niezwykle prosty i intuicyjny sposób pozwala dokonać właściwego wyboru opon bez wychodzenia z domu.

Korzystając z konfiguratora określasz także indeks nośności i prędkości opon, który determinuje optymalny wybór, dzięki któremu otrzymujesz propozycje wyselekcjonowanych modeli o wybranych parametrach. Wyłącznie od Ciebie i stopnia zaufania, którym darzysz wybraną markę opon będzie zależał Twój ostateczny wybór.

Konfigurator pozwala określić właściwy rozmiar opon dla Twojego samochodu, który zapewni Ci bezpieczeństwo na drodze. Nie musisz być specjalistą aby określić dokładny rozmiar opon, wystarczą podstawowe dane auta by móc wybrać spośród setek dostępnych modeli opon. Nie zwlekaj i już dziś dokonaj właściwego wyboru.

Więcej w dziale Motoryzacja

01 - gumtal - link do strony

Czym są tuleje? Jakie funkcje w samochodzie spełniają?

Redakcja ChilliTorun.pl25 kwietnia 2022
01 - codex.org.pl - link na stronę ZEW

Miałeś wypadek na motocyklu? Poznaj cenne rady eksperta jak starać się o odszkodowanie

Redakcja ChilliTorun.pl25 kwietnia 2022
jxuwnhil00s80dz

Tanie OC dla młodych kierowców? To możliwe!

Redakcja ChilliTorun.pl27 grudnia 2021
fordmustangmache

Samochody elektryczne Ford

Redakcja ChilliTorun.pl29 października 2021
wypadeksamochodowy

Kto i kiedy będzie potrzebował ubezpieczenia NNW?

Redakcja ChilliTorun.pl4 grudnia 2020
policja

Prawie 4 promile u motorowerzysty pod Toruniem!

Hubert Grabowski23 września 2020
car-1213139_1920

Rajd Samochodów Zabytkowych przejedzie przez Toruń

Mateusz Bąk9 lipca 2020
Low angle of extravagance store with cars in a row for sale

Misja: nowy samochód. O czym trzeba pamiętać?

Redakcja ChilliTorun.pl23 października 2019
Dhl.a300b4.oo-dlz.arp

Transport Polska-Chiny – jak znaleźć produkt do importu?

Redakcja ChilliTorun.pl4 września 2018