fbpx
Custom Text
News

Nielegalna agencja towarzyska w Toruniu. Interweniowało CBŚP! [FOTO]

(fot. cbsp.policja.pl)
Nielegalna agencja towarzyska w Toruniu. Interweniowało CBŚP! [FOTO]
Mateusz Bąk
REAKCJE

W ostatni weekend listopada w Warszawie i Toruniu CBŚP rozbiło zorganizowaną grupę przestępczą, o której kierowanie podejrzewany jest obywatel Ukrainy o pseudonimie „Sławek”. Jak ustalili śledczy, zatrzymani prowadzili agencję towarzyską, w której zmuszano kobiety do nierządu

W Warszawie schwytano siedmiu członków „grupy Gosi”, którzy  zajmowali się werbowaniem i zmuszaniem kobiet, przy użyciu gróźb i przemocy fizycznej, do świadczenia usług seksualnych w agencji towarzyskiej. Ukryta pod szyldem usług restauracyjnych działała w miejscu zlikwidowanej przez tych samych funkcjonariuszy jesienią 2016 roku poprzedniej agencji.

Śledczy ustalili, że w 2016 roku w kilkusetmetrowej willi „zatrudnione” były nie tylko Polki, ale także kobiety z innych państw. „Klienci” za zabawę w tym obiekcie płacili nawet po kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zyski prowadzących agencję sięgały setek tysięcy złotych miesięcznie.

(fot. cbsp.policja.pl)

(fot. cbsp.policja.pl)

Akcję przeprowadzono również w Toruniu, w której CBŚP z Białegostoku i Bydgoszczy wsparli antyterroryści ze SPAP KWP w Bydgoszczy. W naszym mieście również zlikwidowano agencję towarzyską, zatrzymano cztery osoby, następnie przeszukując ich domy, samochody oraz inne użytkowane przez nich obiekty. Na poczet przyszłych kar policjanci zabezpieczyli samochód oraz pieniądze, o łącznej wartości około 100 tys. zł.

W Prokuraturze Okręgowej w Toruniu zatrzymanym przedstawiono zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej i czerpanie korzyści z cudzego nierządu. Na podstawie zebranego materiału dowodowego przez śledczych sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące wszystkich zatrzymanych.

źródło: cbsp.policja.pl

źródło: cbsp.policja.pl

źródło: cbsp.policja.pl

 

News
Mateusz Bąk
@bak_mateusz

Redaktor działu sport, news i kultura. Ukryty w cieniu potrafi nadzwyczaj niespodziewanie zaatakować i przedstawia najszybszy tekst w mieście. Zajmuje się głównie koszykówką i siatkówką, nie stroni również od wnikliwych reportaży i historycznych ciekawostek

Więcej w dziale News

1-286589_mo1

Kolejny śmiertelny wypadek na trasie Kowalewo – Toruń!

Mateusz Bąk16 lutego 2019
DSCN0699

W Toruniu przybędzie miejsc do parkowania

Mateusz Bąk14 lutego 2019
139-241585

Odpowiedzialny za śmiertelny wypadek na A1 w rękach policji!

Mateusz Bąk14 lutego 2019
traffic-jam-688566_960_720

Spore korki na Trasie Średnicowej Północnej!

Mateusz Bąk14 lutego 2019
pilne

Śmiertelne potrącenie rowerzysty! Utrudnienia na DK 15

Mateusz Bąk13 lutego 2019
mag

Kolejne kłopoty Magicala. Czeka go odsiadka!

Mateusz Bąk13 lutego 2019
Wizualizacja3

Prom wiślany w budowie! Zobacz zdjęcia i wizualizacje

Mateusz Bąk13 lutego 2019
Takeaway

Próbował podpalić komisariat. W użyciu koktajle Mołotowa! [FOTO]

Mateusz Bąk13 lutego 2019
13luty2019a1 (2)

Karambol na A1! Nie żyje 28-latek [FOTO]

Mateusz Bąk13 lutego 2019