fbpx
Ciekawostki

Czego jeszcze nie wiesz o wyborach samorządowych 2018?

(fot. Materiały Partnera)
Czego jeszcze nie wiesz o wyborach samorządowych 2018?
Redakcja ChilliTorun.pl
REAKCJE

Zbliżające się wybory to doskonała okazja, aby zaprezentować siebie na rzecz lokalnej społeczności. Aby jednak zrobić to dobrze, trzeba przebić wszystkie machiny partyjne, a to może być dość trudne, zważywszy na koszty prowadzenia całej kampanii. Osobisty kontakt z wyborcami oraz próba dotarcia do nich bezpośrednio jest jednak ważniejsza, a doskonałą ku temu okazją jest wydrukowanie różnego rodzaju plakatów, ulotek i innych informatorów, które pokażą kim jesteś oraz z jakimi założeniami przystępujesz do wyborów

Co możesz zyskać?

Wybory to czas szczególny, dlatego liczy się szybkość, niezawodność i jakość. To wszystko mogą dać różnego rodzaju akcje reklamowe oraz próby dotarcia – w różnej formie – do wyborców. To także pewność, że każdy z nich zobaczy to, co powinien. Oto przegląd najpopularniejszych i najskuteczniejszych form reklamy, które możesz zamówić na stronie drukarni online:

  • Ulotka wyborcza – najbardziej powszechna i najprostsza forma reklamy politycznej. Zwykle zawierają najważniejsze informacje o kandydacie oraz jego pomyśle na daną społeczność. Mogą być roznoszone, rozdawane na ulicy lub osobiście podczas spotkań z wyborcami. Dzięki nim nawiążesz więź z wyborcami i pozwolisz im się zapamiętać. Jest to usługa szybka – czas realizacji nie przekracza 2 dni roboczych. Drukować można je już od 50 sztuk i w różnych formatach.
  • Plakat wyborczy – nikt nie wyobraża sobie chyba wyborów bez plakatu. To one sprawiają, że wizerunek osoby kandydującej zapada w pamięć większej liczbie osób. Pojawiają się wszędzie: na słupach, na barierkach, na witrynach sklepowych czy tablicach z ogłoszeniami. W druku dostępne są formaty od A3 do B1, a więc w różnej konfiguracji. Tutaj także jest to oferta doskonale dopasowana do potrzeb komitetów, trwa bowiem zwykle nie więcej niż 2 dni robocze.
  • Kalendarze wyborcze – doskonały pomysł na coś oryginalnego i nietypowego. Kalendarzyki wyborcze to forma prezentacji samego siebie, ale także informacji na temat programu oraz tego, co nowego pojawi się w danym okręgu. Ich forma jest bardzo prosta – z jednej strony to kalendarz, z drugiej to krótka prezentacja kandydata. Mają one zaokrąglone rogi, a drukowane są na papierze kredowym 350 g od 250 sztuk. Czas realizacji również nie przekracza 2 dni roboczych.
  • Baner wyborczy – popularna forma reklamy politycznej, która zwraca uwagę poprzez swoją wielkość oraz wytrzymałość. Nadają się do ekspozycji na płotach, budynkach czy jako reklama na billboardach. Ich wymiary to, w minimalnej wersji, 0,5 m szerokości. Maksymalnie baner może mieć nawet 45 m. Czas realizacji w tym przypadku to 3 dni robocze

Wyjątkowo dobra reklama, jaką są banery, ulotki czy plakaty pozwoli na sukces w wyborach samorządowych, a przy tym na pozytywne pokazanie się przy ich okazji. Ważne jest, aby odpowiednio się zaprezentować i użyć do tego najlepszych możliwych narzędzi.

Więcej w dziale Ciekawostki

efa8a1dddc7b4f2ce6d8d18ba22ae40e

Polscy bukmacherzy w jednym miejscu. Oceń ich sam

Redakcja ChilliTorun.pl14 maja 2019
strasbourg-2261420_960_720

Dyrektywa o prawach autorskich przyjęta przez UE!

Mateusz Bąk15 kwietnia 2019
05 - pancernik - etui xiaomi mi 6

Akcesoria telefoniczne na dzień kobiet. Trafiony czy chybiony prezent?

Redakcja ChilliTorun.pl26 stycznia 2019
1. reklama-efekt.pl cont. zew. 1z5 litery 3D - chillitorun

Podświetlane litery 3D, czyli reklama w przestrzeni publicznej

Redakcja ChilliTorun.pl29 listopada 2018
laptop-3190194_960_720

Fundacja ojca Rydzyka otrzymała dotacje na nowy portal internetowy!

Mateusz Bąk26 listopada 2018
01 Inseo - chillitorun

Kiedy przychodzi czas na reklamę w wyszukiwarce?

Redakcja ChilliTorun.pl21 listopada 2018
Beztytułu

Odkryto pierwszą lokalizację Torunia!

Mateusz Bąk26 października 2018
midatech cont zew węże przemysłowe2 - chillitorun

Doskonałość węży dla przemysłu to zasługa odpowiednio dobranych materiałów

Redakcja ChilliTorun.pl2 października 2018
zaplecze graficzne cont zew projektowanie etykiet - chillitorun

Dobra etykieta sprzeda Twój produkt. Pod warunkiem, że stworzy ją specjalista

Redakcja ChilliTorun.pl25 września 2018