fbpx
Sport

Freebet za 20 zł – jak to działa?

(fot. Materiały Zewnętrzne)
Freebet za 20 zł – jak to działa?
Redakcja ChilliTorun.pl
REAKCJE

Freebet – zwany także darmowym zakładem albo bonusem bez depozytu – to dość uniwersalna i bardzo popularna wśród graczy promocja bukmacherska z kodem bonusowym. Uzyskane dzięki freebetom pieniądze można bowiem przeznaczyć na typowanie wyników bez jakiegokolwiek ryzykowania swoim kapitałem. Darmowe zakłady uzyskiwane w zamian za kod promocyjny miewają różną wartość – dość popularny jest m.in. freebet 20 zł. Sprawdzamy u jakich legalnych bukmacherów internetowych można go znaleźć

Według badań statystycznych, do typowania wyników w zakładach bukmacherskich przyznaje się od 5 do 13% dorosłych Polaków. To sporo, jeśli brać pod uwagę fakt, że dopiero znowelizowana ustawa hazardowa, która weszła w życie 1 kwietnia 2017 roku, uregulowała działanie tej branży w naszym kraju. Bezsprzecznie przyczyniły się do tego również same firmy bukmacherskie, które w ostatnich latach przeszły prawdziwą metamorfozę. – Dziś ludzie przychodzą do nowoczesnych, estetycznych wnętrz, z ładnymi meblami, jest tam sporo ekranów telewizorów, oglądają mecze, rozmawiają, spotykają się ze znajomymi, chcą przede wszystkim miło spędzić czas. Taki punkt spełnia więc dodatkowe towarzyskie, społeczne funkcje – pisała red. Anita Czupryn w swoim artykule dla portalu polskatimes.pl. Bukmacherzy potrafią też przyciągać typerów coraz to nowymi i bardziej korzystnymi promocjami. Jedną z nich jest freebet 20 zł bez wpłaty, aktywowany za kod rejestracyjny lub kod promocyjny.

Co trzeba wiedzieć o darmowych freebetach z kodem?

Freebet określa się zamiennie jako darmowy zakład albo bonus bez depozytu. Jest to pewna suma pieniędzy, którą gracz otrzymuje od bukmachera w prezencie – nie musi dokonywać żadnej wpłaty, wystarczy sama rejestracja i z tego właśnie wynika popularność bonusu bez depozytu. Gracz musi przeznaczyć freebet na typowanie wyników – nie można wypłacić go w formie gotówki od razu na swoje konto bankowe. W większości przypadków darmowy freebet trzeba wykorzystać na postawienie jednego zakładu, rzadziej można go rozbić na kilka kuponów. Gracz ma na jego wykorzystanie określony czas np. 30 dni. Jeśli zakład postawiony za freebet jest wygrany, na konto gracza trafia kwota pomniejszona o stawkę zakładu. Jeśli przegra – nie traci nic ze swojego kapitału. Nie może więc dziwić fakt, że gracze uwielbiają freebety i bardzo chętnie z nich korzystają. Freebet można bowiem przeznaczyć na wytypowanie bardziej ryzykownych zdarzeń o wyższym kursie, których nie postawiłoby się za własne pieniądze.

Darmowy zakład najczęściej jest powitalnym elementem bonusu na start, czyli premii przyznawanej przez bukmachera graczowi za to, że założył u niego konto. Aby otrzymać freebet, wystarczy zazwyczaj zarejestrować się na stronie internetowej i przejść pozytywnie weryfikację wieku oraz tożsamości. Freebet jest wówczas przyznawany w pełni automatycznie.

Gdzie znaleźć freebet 20 zł za kod promocyjny?

Darmowe zakłady przyjmują różną wartość. Z reguły nie są bardzo wysokie, bo jednak to bukmacher ryzykuje swoimi pieniędzmi. Jednym z najwyższych darmowych zakładów dostępnych obecnie na polskim rynku jest freebet 20 zł. Występuje on u bukmachera LVBET (sponsora gali Fame MMA), jednak aby go otrzymać, podczas rejestracji należy wykorzystać kod promocyjny (tu przykłady kodów promocyjnych do bonusu). W firmie LVBET bonus na start w opcji standardowej to bonusy od dwóch pierwszych depozytów do łącznej kwoty 1500 zł. Freebet 20 zł przysługuje jedynie graczom, którzy zarejestrują się u bukmachera z wykorzystaniem kodu rejestracyjnego.

Kod promocyjny pozwala otrzymać freebety również u innych operatorów zakładów wzajemnych. W legalnej firmie bukmacherskiej STS bonus na start to 100% pierwszej wpłaty do kwoty 1200 zł. Jeśli gracz podczas rejestracji wykorzysta kod promocyjny, dostanie dodatkowo na darmowy zakład 25 zł. Kod promocyjny działa także u legalnego bukmachera internetowego Totolotek – tu po rejestracji z wykorzystaniem kodu gracz otrzymuje dodatkowy darmowy zakład 25 zł. Nie ma więc żadnych wątpliwości, że rejestracja z kodem promocyjnym jest po prostu opłacalna!

Graj legalnie u firm z licencją Ministerstwa Finansów. Wszystkie wymienione firmy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich.

Więcej w dziale Sport

główne_siatka-do-siatkowki

Siatka do siatkówki – wymiary, mocowanie i cena

Redakcja ChilliTorun.pl1 czerwca 2022
główne_Liga-Mistrzów-2022

Kto zwycięży Ligę Mistrzów w 2022 roku?

Redakcja ChilliTorun.pl26 kwietnia 2022
simon-connellan-b5h1zRmWLPo-unsplash

Legendy polskiej lekkoatletyki

Redakcja ChilliTorun.pl25 sierpnia 2021
Michał_Kwiatkowski_2014_UCI-1000x600

Słynni sportowcy z Torunia. Nie tylko Michał Kwiatkowski!

Redakcja ChilliTorun.pl14 lipca 2021
chillitorun_okladka

Kto jest faworytem Euro 2020?

Redakcja ChilliTorun.pl14 czerwca 2021
chilitorun_okladka

GKS Przodkowo kolejnym rywalem Elany!

Redakcja ChilliTorun.pl28 maja 2021
20210520110858_pexels-photo-4498574.jpeg

Jak dopasować odpowiedni strój sportowy do prostokątnej sylwetki?

Redakcja ChilliTorun.pl25 maja 2021
Dlaczego STS stało się tak popularną stroną bukmacherską

Dlaczego STS stało się tak popularną stroną bukmacherską?

Redakcja ChilliTorun.pl6 maja 2021
shutterstock_667286251

Terminarz gier napakowany jak kabanos. Czy natłok spotkań nie zaszkodzi reprezentacji Polski?

Redakcja ChilliTorun.pl3 lutego 2021