fbpx
Sport

Sprawdź gdzie oglądać mecze Ekstraklasy

(fot. Materiały Zewnętrzne)
Sprawdź gdzie oglądać mecze Ekstraklasy
Redakcja ChilliTorun.pl
REAKCJE

Mecze polskiej Ekstraklasy cieszą się sporą popularnością. I mimo że wielu miłośników piłki nożnej dość surowo ocenia kondycję i grę polskich zespołów, to nie zmienia to faktu, że są one nadal chętnie oglądane i komentowane. Gdzie można je obejrzeć? Dowiedz się z naszego artykułu

  1. Gdzie obejrzeć mecze Ekstraklasy?
  2. Ekstraklasa w internecie
  3. Uwaga na naciągaczy

Gdzie obejrzeć mecze Ekstraklasy?

W telewizji mecze polskiej Ekstraklasy można oglądać na kodowanych, czyli płatnych kanałach, takich jak Eurosport czy Canal Plus. Ale co zrobić, jeśli nie posiadamy dostępu do telewizora i płatnej telewizji, a koniecznie chcemy śledzić na bieżąco mecze? W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest obejrzenie ich w internecie. W jaki sposób to zrobić?

Ekstraklasa w internecie

W sieci znaleźć można wiele stron i miejsc, gdzie oglądać można na żywo transmitowane mecze. Na szczególną uwagę zasługują serwisy bukmacherskie. Polecany bukmacher online zapewnia prosty i – co ważne – w pełni legalny dostęp do meczów Ekstraklasy. Legalnie działająca firma bukmacherska, czyli taka, która posiada odpowiednie zezwolenia i licencję od Ministra Finansów, posiada również właściwe zgody na transmisję owych meczów.

Aby skorzystać z takiej opcji, należy założyć konto na danym portalu bukmacherskim, a następnie wystarczy wybrać interesujące nas wydarzenie i uruchomić relację wideo online. Mecze owe są zazwyczaj transmitowane z polskim komentarzem, choć nie jest to regułą.

Aby oglądać Ekstraklasę w sieci, przede wszystkim istotne jest posiadanie dość mocnego i stabilnego łącza internetowego. W dobie bardzo szybkiego internetu nie powinno to być problemem. Rzecz jasna, jeśli nie posiadamy w domu światłowodu, to wcale nie oznacza, że nie mamy możliwości obejrzenia Ekstraklasy w necie. Można to oczywiście robić dzięki nieco wolniejszemu łączu internetowemu lub też poprzez smartfona – w takich przypadkach trzeba się liczyć jednak z tym, że jakość transmisji nie będzie w rozdzielczości HD. Istotne jest jednak to, aby obraz i dźwięk się nie zacinał i był cały czas płynny.

Dodatkową zaletą korzystania z serwisów bukmacherskich do oglądania relacji z meczów, jest możliwość równoczesnego obstawiania zakładów. Siedząc więc wygodnie na kanapie przed komputerem albo w dowolnym innym miejscu, czy też korzystając z transmisji na smartfonie, można w tym samym czasie oglądać rozgrywki oraz typować ich wyniki, a w razie wygranej, otrzymać dość wysokie kwoty pieniędzy. Sprawdź więcej bonus sts.

Uwaga na naciągaczy

W internecie nietrudno jest natrafić na różnego typu serwisy i portale z transmisjami, w których dostęp uzyskuje się przez wysyłanie płatnych SMS-ów albo konkretnych przelewów pieniężnych. Znakomita większość takich serwisów to nie są legalni dystrybutorzy meczów, nie mają więc oni prawa żądać od userów wpłat, tak jak nie mają zresztą prawa transmitować w sieci meczów. Dlatego też poszukując miejsca w sieci, gdzie można obejrzeć mecze Ekstraklasy, należy zwracać szczególną uwagę na jego legalność. W takiej sytuacji mamy pewność, że nadawca działa zgodnie z prawem (a dzięki temu i my to robimy), a także, że uzyskamy na pewno dostęp do transmitowanego meczu. Zdarza się bowiem nierzadko, że różnej maści naciągacze żądają opłat za rzekomą możliwość oglądania wydarzenia, ale po uzyskaniu opłaty, użytkownik i tak nie otrzymuje do niego dostępu.

Podsumowując, nawet w sytuacji, gdy nie mamy możliwości obejrzenia w telewizorze lub też na żywo danego meczu, zawsze pozostaje nam niezawodny internet. Pamiętajmy jednak, aby szukając stron w sieci do transmisji Ekstraklasy online, wybierać je mądrze!

 

Więcej w dziale Sport

4fae35ed18c1b32386c50e2a395fca47

Walka o uwagę kibica, czyli futbol w dobie zmian

Redakcja ChilliTorun.pl27 lutego 2023
główne_siatka-do-siatkowki

Siatka do siatkówki – wymiary, mocowanie i cena

Redakcja ChilliTorun.pl1 czerwca 2022
główne_Liga-Mistrzów-2022

Kto zwycięży Ligę Mistrzów w 2022 roku?

Redakcja ChilliTorun.pl26 kwietnia 2022
simon-connellan-b5h1zRmWLPo-unsplash

Legendy polskiej lekkoatletyki

Redakcja ChilliTorun.pl25 sierpnia 2021
Michał_Kwiatkowski_2014_UCI-1000x600

Słynni sportowcy z Torunia. Nie tylko Michał Kwiatkowski!

Redakcja ChilliTorun.pl14 lipca 2021
chillitorun_okladka

Kto jest faworytem Euro 2020?

Redakcja ChilliTorun.pl14 czerwca 2021
chilitorun_okladka

GKS Przodkowo kolejnym rywalem Elany!

Redakcja ChilliTorun.pl28 maja 2021
20210520110858_pexels-photo-4498574.jpeg

Jak dopasować odpowiedni strój sportowy do prostokątnej sylwetki?

Redakcja ChilliTorun.pl25 maja 2021
shutterstock_667286251

Terminarz gier napakowany jak kabanos. Czy natłok spotkań nie zaszkodzi reprezentacji Polski?

Redakcja ChilliTorun.pl3 lutego 2021