fbpx
Sport

Sprawdź gdzie oglądać mecze Ekstraklasy

(fot. Materiały Zewnętrzne)
Sprawdź gdzie oglądać mecze Ekstraklasy
Redakcja ChilliTorun.pl
REAKCJE

Mecze polskiej Ekstraklasy cieszą się sporą popularnością. I mimo że wielu miłośników piłki nożnej dość surowo ocenia kondycję i grę polskich zespołów, to nie zmienia to faktu, że są one nadal chętnie oglądane i komentowane. Gdzie można je obejrzeć? Dowiedz się z naszego artykułu

  1. Gdzie obejrzeć mecze Ekstraklasy?
  2. Ekstraklasa w internecie
  3. Uwaga na naciągaczy

Gdzie obejrzeć mecze Ekstraklasy?

W telewizji mecze polskiej Ekstraklasy można oglądać na kodowanych, czyli płatnych kanałach, takich jak Eurosport czy Canal Plus. Ale co zrobić, jeśli nie posiadamy dostępu do telewizora i płatnej telewizji, a koniecznie chcemy śledzić na bieżąco mecze? W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest obejrzenie ich w internecie. W jaki sposób to zrobić?

Ekstraklasa w internecie

W sieci znaleźć można wiele stron i miejsc, gdzie oglądać można na żywo transmitowane mecze. Na szczególną uwagę zasługują serwisy bukmacherskie. Polecany bukmacher online zapewnia prosty i – co ważne – w pełni legalny dostęp do meczów Ekstraklasy. Legalnie działająca firma bukmacherska, czyli taka, która posiada odpowiednie zezwolenia i licencję od Ministra Finansów, posiada również właściwe zgody na transmisję owych meczów.

Aby skorzystać z takiej opcji, należy założyć konto na danym portalu bukmacherskim, a następnie wystarczy wybrać interesujące nas wydarzenie i uruchomić relację wideo online. Mecze owe są zazwyczaj transmitowane z polskim komentarzem, choć nie jest to regułą.

Aby oglądać Ekstraklasę w sieci, przede wszystkim istotne jest posiadanie dość mocnego i stabilnego łącza internetowego. W dobie bardzo szybkiego internetu nie powinno to być problemem. Rzecz jasna, jeśli nie posiadamy w domu światłowodu, to wcale nie oznacza, że nie mamy możliwości obejrzenia Ekstraklasy w necie. Można to oczywiście robić dzięki nieco wolniejszemu łączu internetowemu lub też poprzez smartfona – w takich przypadkach trzeba się liczyć jednak z tym, że jakość transmisji nie będzie w rozdzielczości HD. Istotne jest jednak to, aby obraz i dźwięk się nie zacinał i był cały czas płynny.

Dodatkową zaletą korzystania z serwisów bukmacherskich do oglądania relacji z meczów, jest możliwość równoczesnego obstawiania zakładów. Siedząc więc wygodnie na kanapie przed komputerem albo w dowolnym innym miejscu, czy też korzystając z transmisji na smartfonie, można w tym samym czasie oglądać rozgrywki oraz typować ich wyniki, a w razie wygranej, otrzymać dość wysokie kwoty pieniędzy. Sprawdź więcej bonus sts.

Uwaga na naciągaczy

W internecie nietrudno jest natrafić na różnego typu serwisy i portale z transmisjami, w których dostęp uzyskuje się przez wysyłanie płatnych SMS-ów albo konkretnych przelewów pieniężnych. Znakomita większość takich serwisów to nie są legalni dystrybutorzy meczów, nie mają więc oni prawa żądać od userów wpłat, tak jak nie mają zresztą prawa transmitować w sieci meczów. Dlatego też poszukując miejsca w sieci, gdzie można obejrzeć mecze Ekstraklasy, należy zwracać szczególną uwagę na jego legalność. W takiej sytuacji mamy pewność, że nadawca działa zgodnie z prawem (a dzięki temu i my to robimy), a także, że uzyskamy na pewno dostęp do transmitowanego meczu. Zdarza się bowiem nierzadko, że różnej maści naciągacze żądają opłat za rzekomą możliwość oglądania wydarzenia, ale po uzyskaniu opłaty, użytkownik i tak nie otrzymuje do niego dostępu.

Podsumowując, nawet w sytuacji, gdy nie mamy możliwości obejrzenia w telewizorze lub też na żywo danego meczu, zawsze pozostaje nam niezawodny internet. Pamiętajmy jednak, aby szukając stron w sieci do transmisji Ekstraklasy online, wybierać je mądrze!

 

Więcej w dziale Sport

główne_siatka-do-siatkowki

Siatka do siatkówki – wymiary, mocowanie i cena

Redakcja ChilliTorun.pl1 czerwca 2022
główne_Liga-Mistrzów-2022

Kto zwycięży Ligę Mistrzów w 2022 roku?

Redakcja ChilliTorun.pl26 kwietnia 2022
simon-connellan-b5h1zRmWLPo-unsplash

Legendy polskiej lekkoatletyki

Redakcja ChilliTorun.pl25 sierpnia 2021
Michał_Kwiatkowski_2014_UCI-1000x600

Słynni sportowcy z Torunia. Nie tylko Michał Kwiatkowski!

Redakcja ChilliTorun.pl14 lipca 2021
chillitorun_okladka

Kto jest faworytem Euro 2020?

Redakcja ChilliTorun.pl14 czerwca 2021
chilitorun_okladka

GKS Przodkowo kolejnym rywalem Elany!

Redakcja ChilliTorun.pl28 maja 2021
20210520110858_pexels-photo-4498574.jpeg

Jak dopasować odpowiedni strój sportowy do prostokątnej sylwetki?

Redakcja ChilliTorun.pl25 maja 2021
Dlaczego STS stało się tak popularną stroną bukmacherską

Dlaczego STS stało się tak popularną stroną bukmacherską?

Redakcja ChilliTorun.pl6 maja 2021
shutterstock_667286251

Terminarz gier napakowany jak kabanos. Czy natłok spotkań nie zaszkodzi reprezentacji Polski?

Redakcja ChilliTorun.pl3 lutego 2021