fbpx
Sport

Sprawdź gdzie oglądać mecze Ekstraklasy

(fot. Materiały Zewnętrzne)
Sprawdź gdzie oglądać mecze Ekstraklasy
Redakcja ChilliTorun.pl
REAKCJE

Mecze polskiej Ekstraklasy cieszą się sporą popularnością. I mimo że wielu miłośników piłki nożnej dość surowo ocenia kondycję i grę polskich zespołów, to nie zmienia to faktu, że są one nadal chętnie oglądane i komentowane. Gdzie można je obejrzeć? Dowiedz się z naszego artykułu

  1. Gdzie obejrzeć mecze Ekstraklasy?
  2. Ekstraklasa w internecie
  3. Uwaga na naciągaczy

Gdzie obejrzeć mecze Ekstraklasy?

W telewizji mecze polskiej Ekstraklasy można oglądać na kodowanych, czyli płatnych kanałach, takich jak Eurosport czy Canal Plus. Ale co zrobić, jeśli nie posiadamy dostępu do telewizora i płatnej telewizji, a koniecznie chcemy śledzić na bieżąco mecze? W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest obejrzenie ich w internecie. W jaki sposób to zrobić?

Ekstraklasa w internecie

W sieci znaleźć można wiele stron i miejsc, gdzie oglądać można na żywo transmitowane mecze. Na szczególną uwagę zasługują serwisy bukmacherskie. Polecany bukmacher online zapewnia prosty i – co ważne – w pełni legalny dostęp do meczów Ekstraklasy. Legalnie działająca firma bukmacherska, czyli taka, która posiada odpowiednie zezwolenia i licencję od Ministra Finansów, posiada również właściwe zgody na transmisję owych meczów.

Aby skorzystać z takiej opcji, należy założyć konto na danym portalu bukmacherskim, a następnie wystarczy wybrać interesujące nas wydarzenie i uruchomić relację wideo online. Mecze owe są zazwyczaj transmitowane z polskim komentarzem, choć nie jest to regułą.

Aby oglądać Ekstraklasę w sieci, przede wszystkim istotne jest posiadanie dość mocnego i stabilnego łącza internetowego. W dobie bardzo szybkiego internetu nie powinno to być problemem. Rzecz jasna, jeśli nie posiadamy w domu światłowodu, to wcale nie oznacza, że nie mamy możliwości obejrzenia Ekstraklasy w necie. Można to oczywiście robić dzięki nieco wolniejszemu łączu internetowemu lub też poprzez smartfona – w takich przypadkach trzeba się liczyć jednak z tym, że jakość transmisji nie będzie w rozdzielczości HD. Istotne jest jednak to, aby obraz i dźwięk się nie zacinał i był cały czas płynny.

Dodatkową zaletą korzystania z serwisów bukmacherskich do oglądania relacji z meczów, jest możliwość równoczesnego obstawiania zakładów. Siedząc więc wygodnie na kanapie przed komputerem albo w dowolnym innym miejscu, czy też korzystając z transmisji na smartfonie, można w tym samym czasie oglądać rozgrywki oraz typować ich wyniki, a w razie wygranej, otrzymać dość wysokie kwoty pieniędzy. Sprawdź więcej bonus sts.

Uwaga na naciągaczy

W internecie nietrudno jest natrafić na różnego typu serwisy i portale z transmisjami, w których dostęp uzyskuje się przez wysyłanie płatnych SMS-ów albo konkretnych przelewów pieniężnych. Znakomita większość takich serwisów to nie są legalni dystrybutorzy meczów, nie mają więc oni prawa żądać od userów wpłat, tak jak nie mają zresztą prawa transmitować w sieci meczów. Dlatego też poszukując miejsca w sieci, gdzie można obejrzeć mecze Ekstraklasy, należy zwracać szczególną uwagę na jego legalność. W takiej sytuacji mamy pewność, że nadawca działa zgodnie z prawem (a dzięki temu i my to robimy), a także, że uzyskamy na pewno dostęp do transmitowanego meczu. Zdarza się bowiem nierzadko, że różnej maści naciągacze żądają opłat za rzekomą możliwość oglądania wydarzenia, ale po uzyskaniu opłaty, użytkownik i tak nie otrzymuje do niego dostępu.

Podsumowując, nawet w sytuacji, gdy nie mamy możliwości obejrzenia w telewizorze lub też na żywo danego meczu, zawsze pozostaje nam niezawodny internet. Pamiętajmy jednak, aby szukając stron w sieci do transmisji Ekstraklasy online, wybierać je mądrze!

 

Więcej w dziale Sport

hokej3_0

Nowi napastnicy w KH Enerdze

Mateusz Bąk21 stycznia 2020
IMG_0893-1000x600

Toruńska siatkówka w ruinie…

Mateusz Bąk20 stycznia 2020
vitajtedf

Elanę wzmocniło dwóch Słowaków

Mateusz Bąk17 stycznia 2020
24058932_1505119139543527_6148760364209509457_n

Karol Ząbik nie jest już trenerem juniorów Apatora

Mateusz Bąk16 stycznia 2020
mistrzostwa_europy_w_speedrowerze_14083655873253

W Toruniu powstaje nowy klub. Wystartuje w Ekstralidze!

Mateusz Bąk16 stycznia 2020
WhatsApp-Image-2020-01-12-at-20.30.22

Patrycja Lorkowska przełajową Mistrzynią Polski!

Mateusz Bąk15 stycznia 2020
DSC00151

Wielkie gwiazdy na ORLEN Copernicus Cup 2020!

Mateusz Bąk10 stycznia 2020
15965922_1362560867134053_1029611969349891106_n

Toruń stolicą łyżwiarstwa figurowego!

Mateusz Bąk8 stycznia 2020
Get Well wszedł na odpowiedni poziom (fot. Bartosz Tomczak/chillitorun.pl)

Apator w następnym sezonie bez porażki? Sponsor tytularny klubu wierzy w świetny sezon “Aniołów”

Redakcja ChilliTorun.pl21 grudnia 2019