fbpx
Żużel

Get Well zakończył sezon na Motoarenie

(fot. Wojtek Szabelski/torun.pl)
Get Well zakończył sezon na Motoarenie
Adam Mroczek
REAKCJE

W piątkowy wieczór 14 września 2018 roku na toruńskiej Motoarenie odbył się wyjątkowy festyn pt. „Pożegnanie lata z KS Toruń”, który zwieńczył mijający sezon żużlowy. Główną atrakcją wieczoru dla zgromadzonych fanów „czarnego sportu” był popularny polski zespół rockowy BIG CYC

Chociaż drużyna Get Well Toruń zakończyła już swój udział w rozgrywkach PGE Ekstraligi o Drużynowe Mistrzostwo Polski, to klub postanowił odwdzięczyć się kibicom za doping i wsparcie w tym sezonie. Oprócz koncertu znakomitej polskiej kapeli rockowej BIG CYC, na scenie wystąpił także nasz toruński zespół Kobranocka. Nie zabrakło najbardziej znanych kawałków obu tych zespołów, takich jak: “Makumba”, “Rudy się żeni”, czy “Kocham cię jak Irlandię”.

– Koncert zaplanowaliśmy dla naszych kibiców i wszystkich mieszkańców Torunia jeszcze przed sezonem. Dla nas będzie to znakomita okazja, by podziękować naszym kibicom i sponsorom za wsparcie w sezonie 2018 – powiedziała przed wydarzeniem prezes toruńskiego klubu Ilona Termińska.

(fot. Wojtek Szabelski/torun.pl)

(fot. Wojtek Szabelski/torun.pl)

Zanim zrobiło się głośno i muzycznie, toruńscy fani spotkali się ze swoimi idolami, z którymi mogli porozmawiać, zrobić sobie pamiątkowe selfie i otrzymać autograf. Niektórzy zawodnicy musieli się także zmierzyć z licznymi, mniej lub bardziej trudnymi pytaniami. Przykładowo Jason Doyle zapytany przez jedną z fanek, czy zostanie w Toruniu na kolejny sezon, odpowiedział, że najprawdopodobniej na 100% tak!

– Jestem wierną fanką Get Well Toruń i bywam na każdym żużlowym wydarzeniu w Toruniu – chwali się jedna z uczestniczek wydarzenia. – Udało mi się dostać autografy od braci Chrisa i Jacka Holderów, z czego się bardzo cieszę, ponieważ brakowało mi ich do mojej kolekcji.

Na imprezie nie zabrakło także jednego z najwierniejszych kibiców Get Well Toruń – Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego. Dziękował on żużlowcom za wspaniałą walkę do samego końca oraz fanom za to, że w każdym momencie byli, są i będą ze swoją drużyną.

 Kończy się lato, kończy się sezon, ale przecież nie odchodzi na zawsze. Wszystko wraca i dlatego z nadzieją patrzymy na kolejny sezon, który startuje już w przyszłym roku. Mam nadzieję, że będziemy chodzili na żużel, na nasz stadion, tak jak to było w tym roku – mówił Michał Zaleski. – Średnia meczowa frekwencja wynosiła 9970 kibiców, a to naprawdę imponujący wynik. Było nas dużo na każdym meczu. Bardzo dziękujemy zawodnikom za ten sezon, za to, że walczyli dzielnie, że zawsze chcieli być pierwsi. Dziękuję trenerowi, menedżerowi, władzom klubu i właścicielowi za to, że mamy za sobą pasjonujący sezon. Życzę zawodnikom udanego wypoczynku, relaksu i dobrego kontraktu, aby w przyszłym sezonie mogli walczyć o najwyższe cele dla Get Well Toruń – zakończył.

źródło: torun.pl

Żużel
Adam Mroczek

Torunianin z krwi i kości. Pasjonat żużla, piłki nożnej i skoków narciarskich (wstanie nawet na konkursy PŚ w Sapporo). Prywatnie kibic FC Barcelony i Liverpoolu. Uwielbia podróżować i napić się dobrego piwa.

Więcej w dziale Żużel

2019_08_15_derby_pomorza_i_kujaw_2019_012

Wyścig pokoleń na Motoarenie [FOTO]

Redakcja ChilliTorun.pl16 sierpnia 2019
2019_07_22_sec_konferencja_001

“Szykuje się naprawdę wielkie show” – Speedway Euro Championship znów w Toruniu!

Mateusz Bąk23 lipca 2019
DSC_1372-1000x600-1

OFICJALNIE: Jacek Frątczak odchodzi z Get Well!

Mateusz Bąk4 czerwca 2019
DSC_5165_wynik

Jason Doyle wylądował w szpitalu! Kolejna przegrana Get Well

Mateusz Bąk5 maja 2019
Stadion_unibax-1000x600

Motoarena ma już 10 lat. Get Well zaprasza na przedmeczowy piknik rodzinny

Mateusz Bąk2 maja 2019
DSC_3608-xxx-1000x600

Rusza sprzedaż biletów na Speedway Grand Prix!

Mateusz Bąk1 marca 2019
DSC8284-1000x600

Get Well Toruń oferuje pomoc Gregowi Hancockowi

Adam Mroczek3 stycznia 2019
DSC_0166

Temat nazwy “Apator” znów powraca

Adam Mroczek28 grudnia 2018
DSC_0166

Poznaliśmy terminarz PGE Ekstraligi 2019!

Mateusz Bąk12 grudnia 2018