fbpx

Współpraca

Masz lekkie pióro i pisanie sprawia Ci przyjemność? Lubisz gdy coś się dzieje, a każde wydarzenie wzbudza w Tobie ekscytację? Interesujesz się swoim miastem, porywa Cię jego kulturalna strona, a może chcesz się spełnić w roli publicysty?

Jeżeli tak, to trafiłeś idealnie!

WE WANT YOU

Serwis ChilliTorun.pl poszukuje ambitnych dziennikarzy, pragnących rozwinąć swoje skrzydła. Nie wymagamy doświadczenia, choć jest ono mile widziane. Oferujemy Wam akredytacje na najważniejsze i największe imprezy, konferencje  oraz wydarzenia kulturalne w mieście. Dajemy również możliwość odbycia praktyk i zdobywanie cennego doświadczenia w branży dziennikarskiej. Za najwyższą wartość uznajemy pracowitość i sumienność wykonywanych obowiązków. Najwyższym wynagrodzeniem dla nas jest uznanie społeczeństwa, dzięki któremu mamy możliwość tworzenia jednego z bardzo niewielu niezależnych źródeł informacji, dostępnego dla każdego. Właśnie teraz pragniemy wypełniać naszą dziennikarską misję właśnie z Tobą!

Już teraz zgłoś swoją kandydaturę na adres redakcja@chillitorun.pl, w tytule maila wpisując “Dziennikarz, rekrutacja chillitorun.pl”, w załączniku wysyłając swoje CV.

Odpowiemy każdemu!