fbpx
Miasto

Czy InPost dostarcza paczki w soboty?

(fot. Materiały Zewnętrzne)
Czy InPost dostarcza paczki w soboty?
Redakcja ChilliTorun.pl
REAKCJE

Weekend to dla wielu z nas czas nie tylko odpoczynku i relaksu, ale i nadrabiania spraw organizacyjnych naszego domu, robienia zakupów, planowania kolejnego tygodnia. Wiele osób zastanawia się, czy w soboty paczki są dostarczane – odpowiedź brzmi…

Paczkomaty – TAK!

Firma kurierska InPost działa na pełnych obrotach dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Pracownicy magazynów, sortowni pracują w pocie czoła po to, aby Twoja przesyłka mogła dotrzeć z miejsca w miejsce i być przesłana w jak najkrótszym czasie. Regulamin firmy wyraźnie mówi o tym, że terminy dostarczenia przesyłek są liczone w dniach roboczych, to znaczy, że zarówno Twoje listowe paczki, jak i paczkomatowe, doręczone zostaną wyłącznie od poniedziałki do piątku.

Za każdym razem korzystając z firmy kurierskiej InPost, lokalizację Twojej przesyłki możesz monitorować i śledzić poprzez stronę internetową, na niej znajduje się, między innymi, status przesyłki i informacja o jej dostarczeniu. SMS z informacją o możliwości odebrania przesyłki z paczkomatu zawsze wywołuje uśmiech na twarzy. A coraz częściej zdarza się to także w soboty. Dlaczego? Okazuje się, że wiele oddziałów pracuje także w soboty – jest to ukłon w stronę klienta, wyraz dbałości o jego komfort i stuprocentowe zadowolenie. Możliwość odebrania paczki z paczkomatu w Twój wolny od pracy dzień daje możliwość cieszenia się zamówioną paczką już podczas weekendu! Paczkomaty zlokalizowane są w najbardziej optymalnych miejscach, dlatego na pewno wybrałeś ten, który jest na Twojej drodze do sklepu, do pracy lub który mijasz podczas weekendowego spaceru. Od teraz będziesz mógł “przy okazji” odebrać zamówienie nawet w sobotę.

Czy jest możliwe, by określić, czy zamówiona przesyłka zostanie dostarczona przed niedzielą czy dopiero w poniedziałek? Stuprocentowej możliwości nie ma, ale jest ogromna szansa, że jeśli sprawdzicie w sobotę po godzinie dziewiątej rano na stronie Śledzenie przesyłek status swojej paczki i będzie ona oznaczona jako przekazana do umieszczenia w Paczkomacie, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że właśnie otrzymasz ją w sobotę. Daj się więc zaskoczyć!

Przesyłki dostarczane przez kuriera

Kurierzy InPost dbają o to, by Twoja przesyłka dotarła do Ciebie jak najszybciej, byś mógł mieć komfort wyboru miejsca i godziny odbioru paczki lub abyś miał możliwość dynamicznego przekierowania paczki w inne miejsce docelowe. Aby w pełni móc wykorzystać możliwości, jakie daje InPost – tania firma kurierska, która jednak najlepiej na rynku radzi sobie z odpowiedzią na zapotrzebowania swoich klientów, możesz skorzystać z opcji Kurier Doręczenie do 10:00 12:00, 17:00. Jest to usługa oferowana wyłącznie w wybranych miejscowościach w Polsce, i obejmuje doręczenie paczek o wadze do trzydziestu kilogramów z gwarantowanym terminem dostawy do konkretnej godziny. Standardowy odbiór przesyłek kurierskich InPost odbywa się przez pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, do godziny siedemnastej. Jednak, aby w pełni wykorzystać każdą chwilę, firma oferuje również usługi dodatkowe, jak, na przykład, doręczenie w sobotę. Ta dodatkowa usługa realizowana jest wyłącznie dla przesyłek nadanych w piątek przez nadawców do miast z oddziałami sieci kurierskiej InPost.

Pamiętaj, że korzystając z usług InPost, zarówno w przypadku Paczkomatów, jak i przesyłek kurierskich, może okazać się, że to właśnie w sobotę, na dobre rozpoczęcie weekendu otrzymasz swoją paczkę.

Więcej w dziale Miasto

20191018_081752

Nowa ścieżka rowerowa w okolicach Motoareny

Mateusz Bąk18 października 2019
cosmopolis_fountain_in_torun_01

Fontanna Cosmopolis kończy sezon

Mateusz Bąk18 października 2019
maraton8

Ostatnie zapisy na 37. Toruń Maraton!

Mateusz Bąk17 października 2019
csm_teznia_do_info_o_budzecie_pomniejszona_23c7a14a2b (1)

Na Barbarce powstała mini tężnia

Mateusz Bąk17 października 2019
books-1163695_960_720

Kiermasz taniej książki w Książnicy Kopernikańskiej

Mateusz Bąk17 października 2019
1

Bydgoskie Przedmieście ma swoją aplikację!

Mateusz Bąk17 października 2019
2019_10_10_polonez_na_starowce_025

Barwny orszak na setną rocznicą powrotu do macierzy

Mateusz Bąk10 października 2019
44197099_2050000815056718_4281704849306812416_o

Nadchodzi ocieplenie! Czy czeka nas złota polska jesień?

Mateusz Bąk9 października 2019
1111

Historia, jakiej chce się słuchać – w Toruniu wystąpi Wojtek Drewniak!

Mateusz Bąk8 października 2019