fbpx
Miasto

Karcher Toruń – sklep, serwis i wypożyczalnia

(fot. Materiały Zewnętrzne)
Karcher Toruń – sklep, serwis i wypożyczalnia
Redakcja ChilliTorun.pl
REAKCJE

Utrzymywanie czystości jest proste tylko wtedy, gdy musimy zadbać o siebie samych i o nasze domy. Schody pojawiają się, gdy musimy przeprowadzić czyszczenie na skalę przemysłową. Przed tym problemem często stają właściciele zakładów produkcyjnych czy dużych punktów usługowych. Sprzątanie metodami tradycyjnymi wielkich powierzchni jest bowiem kompletnie nieopłacalne. Warto zatem skorzystać z usług, jakie oferuje serwis Karcher.

Krótki opis naszej firmy

Nasz sklep Karcher o nazwie Wash Expert, który znajduje się w Toruniu, działa na rynku od 1997 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu szeroko zakrojonych usług dot. sfery urządzeń sanitarnych. W związku z tym, zajmujemy się serwisowaniem, sprzedażą i montażem aparatury tego typu. Służymy również fachowym doradztwem przy zakupie naszych produktów przez klienta. Dzięki temu, nasz interesant będzie mógł zakupić produkt, które będzie zgodny z jego wymaganiami i potrzebami w stu procentach. O naszej niezawodności świadczy fakt, że prowadzimy ścisłą współpracę z wieloma znanymi markami. Współpracują z nami takie firmy jak Honda, Fogo, Master, WAP, KEW czy Nilfisk, których urządzenia serwisujemy w naszym zakładzie. Ponadto zajmujemy się naprawą urządzeń marek Kärcher, Kränzle oraz Örtzen. Prowadzimy również myjnie samochodową. Powyższy opis pokazuje zatem, że Wash Expert jest przedsiębiorstwem doświadczonym, szanowanym i wszechstronnie działającym. Te trzy filary są podstawą działalności prowadzonej przez nas firmy.

Co można u nas kupić?

Prowadzony przez nas sklep sprzedaje m. in. części Nilfisk czy części Karcher. Ponadto, klienci korzystający z naszych usług, mogą zakupić w sklepie Wash Expert takie produkty jak:

 • maszyny wysokociśnieniowe
 • automaty szorująco-zbierające
 • odkurzacze
 • systemy mycia cystern i zbiorników
 • instalacje stacjonarne
 • części i akcesoria do maszyn (w tym części Karcher akcesoria do myjek wysokociśnieniowych)
 • środki chemiczne.

Jak mogą Państwo sami zobaczyć, asortyment naszego sklepu jest bardzo rozbudowany. Oznacza to, iż każdy klient znajdzie towar, który będzie odpowiadał jego potrzebom i wymaganiom. Ofertą sprzedawanych przez nas komponentów pokazuje również, że w Wash Expert mogą zaopatrywać się nie tylko nabywcy nowych urządzeń, ale również interesanci, którym zależy na konserwacji posiadanej przez nich aparatury.

Oferowane przez nas usługi dodatkowe

Jednak opis świadczonych przez nas usług nie jest jeszcze kompletny! Nie wspomnieliśmy jeszcze o tym, że prowadzony przez nas serwis myjek, zajmuje się również wykonywaniem skomplikowanych, specjalistycznych czynności, z których korzysta wiele zakładów. Do grona tych czynności wchodzą:

 • wynajem maszyn wysokociśnieniowych
 • ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji
 • ciśnieniowe mycie hal, dachów i elewacji
 • piaskowanie
 • serwis kosiarek
 • serwis odkurzaczy.

Jak zatem pokazują powyższe przykłady, z naszej pomocy mogą także korzystać klienci, którzy nie posiadają na własność wymienionych wyżej urządzeń sanitarnych lub instalacji i w dodatku nie są zainteresowani ich kupnem. Fakt, że prowadzimy usługi na wynajem oznacza, że opisani przedsiębiorcy również – w razie konieczności – mogą skorzystać z naszej pomocy. Pozwala to na poczynienie dużych oszczędności przez właścicieli firm, gdyż czasem taniej jest raz zlecić wykonanie danej usługi, niż specjalnie kupować sprzęt potrzebny do jej przeprowadzenia.

Możliwość podjęcia długoterminowej współpracy

Koniecznie trzeba wspomnieć o tym, że nasza firma podejmuje długoterminową współpracę ze swoimi interesantami. Wyraża się ona w stałym serwisowaniu zakupionych u nas maszyn, udzielaniu kompetentnego doradztwa w zakresie zakupu urządzeń sanitarnych oraz w priorytetowym traktowaniu potrzeb naszych stałych klientów. W wyniku naszych działań, ten aspekt prowadzenia przedsiębiorstwa staje się dla właściciela firmy o wiele prostszy. Dzięki naszej pomocy może on zaoszczędzić czas, nerwy i pieniądze. Idealna wiadomość dla każdego przedsiębiorcy!

Działalność informacyjna naszego przedsiębiorstwa

Osoby zainteresowane ofertą, jaką prezentuje Wash Expert, zapraszamy do zapoznania się z prowadzonym przez nas firmowym blogiem. Znajdą tam Państwo dziesiątki przydatnych porad, związanych z korzystaniem ze sprzedawanej przez nas aparatury. Zawarte we wpisach informacje są przydatne zarówno dla właścicieli dużych zakładów, jak i dla klientów prywatnych, których obsługą również się zajmujemy! Warto zapoznać się z treściami zamieszczanymi na blogu, gdyż ich znajomość pomoże w podjęciu dobrze przemyślanego zakupu, dostosowanego do Państwa potrzeb! Poza tym, jak mówi stare przysłowie: wiedzy nigdy za wiele!

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu!

Argumenty przedstawione w zamieszczonym przez nas artykule pokazują, że serwis Karcher zajmuje się prowadzeniem usług na najwyższym poziomie. Nie tylko sprzedajemy sprzęt najlepszych producentów na rynku, ale również zajmujemy się jego wynajmem i serwisowaniem. Prowadzony przez nas sklep Wash Expert jest ponadto znany z nienagannej obsługi klienta, charakteryzującej się udzielaniem fachowego doradztwa oraz świadczeniem specjalistycznych usług pobocznych, takich np. ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji. Dlatego właśnie warto skorzystać z naszych usług!

Więcej w dziale Miasto

Summer view of Torun old town and Vistula river. Architecture in Poland, Europe.

Jak aktualnie wygląda rynek pierwotny nieruchomości w Toruniu?

Redakcja ChilliTorun.pl28 czerwca 2022
loftowedomu-dom-modulowy

Co to jest dom modułowy i ile kosztuje?

Redakcja ChilliTorun.pl21 czerwca 2022
11 - TAXI WAŁBRZYCH - taksówki w Wałbrzychu

Taksówka – bezpieczny transport pod same drzwi. Czyli dlaczego warto

Redakcja ChilliTorun.pl9 maja 2022
07 - STRUMIN - strumin zabezpieczenia-budowlane podesty-rozladunkowe

Przed działaniem zadbaj o komfort i bezpieczeństwo. Przygotowywanie placu budowy

Redakcja ChilliTorun.pl9 maja 2022
20220428141017_download

Kawalerka w Toruniu – czy warto i gdzie jej szukać?

Redakcja ChilliTorun.pl5 maja 2022
02 - diolut - URL 2 ZEWN

Sprawność zestawów fotowoltaicznych. Od czego zależy wydajność ogniw?

Redakcja ChilliTorun.pl13 lipca 2021
culture-2427256_1280

Życie w rytmie slow możliwe także w mieście. Najlepszym przykładem Toruń

Redakcja ChilliTorun.pl7 maja 2021
adobe

Szukasz mieszkania w Toruniu? Sprawdź najciekawsze inwestycje!

Redakcja ChilliTorun.pl12 lutego 2021
kancelaria-radcy-prawnego-torun

Prawo jest jednakowe dla każdego – twierdzi kancelaria radcy prawnego w Toruniu

Redakcja ChilliTorun.pl9 lutego 2021