fbpx
Custom Text
Miasto

Wielki mistrz odwiedził Toruń – Kamil Stoch gościem Ogólnopolskiej Konferencji PIKE

(fot. wikipedia/Clément Bucco-Lechat)
Wielki mistrz odwiedził Toruń – Kamil Stoch gościem Ogólnopolskiej Konferencji PIKE
Maciej Gorczyński
REAKCJE

Od poniedziałku trwa w Toruniu Ogólnopolska Konferencja Operatorów Komunikacji Elektronicznej. Przy okazji wydarzenia zorganizowano szereg eventów. Jednym z nich było śniadanie liderów, którego gośćmi byli wielcy mistrzowie sportu – Robert Korzeniowski i Kamil Stoch

W dniach 14-16 maja w hotelu Copernicus odbywa się Ogólnopolska Konferencja Operatorów Komunikacji Elektronicznej. Wydarzenie obejmuje szereg paneli dyskusyjnych, które w tym roku skupiają się na konsolidacji na rynku mediów, finansowania telewizji lokalnych w Polsce, sądów własności intelektualnej i Komisji Prawa Autorskiego czy kontentu filmowego w świecie cyfrowym.

REKLAMA

Z okazji wydarzenia, Toruń odwiedziło wiele znamienitych gości, wśród których byli politycy czy prezesi zarządów spółek telewizyjnych. Wydarzeniu towarzyszył także szereg eventów okolicznościowych. Jedno z nich zorganizowała stacja Eurosport. Podczas śniadania liderów zebrane osoby mogły porozmawiać ze sportowcami najwyższej światowej rangi – Robertem Korzeniowskim i Kamilem Stochem. Obaj chętnie pozowali do zdjęć i rozdawali autografy. Sezon zimowy skoków narciarskich dopiero co dobiegł końca, a zdobywca Kryształowej Kuli i mistrz olimpijski z tego roku już nie może doczekać się powrotu na skocznię i na… śnieg.

 – Po letnim sezonie, jak wyciągam narty na śniegu to jest super, bo już chce się skoczyć, a później hamować pługiem i bokiem – mówił dla stacji TV Toruń Kamil Stoch. – Latem jest tylko skok, ześlizg i czekanie aż sama trawa wyhamuje, ale też jest przyjemnie. Każdy skok to jest dla mnie czysta radość, przyjemność i możliwość robienia tego co uwielbiam. Jest to dla mnie wystarczająco motywujące i zachęcające.

Dziś czas na ostatnie wydarzenia Ogólnopolskiej Konferencji PIKE. Będą to warsztaty dotyczące głównie kwestii prawnych, cyberbezpieczeństwa i regulacji o ochronie danych osobowych RODO. Całość zakończy się o godzinie 15:00.

Miasto
Maciej Gorczyński
@McGorczynski

Kierownik działu sport. Wielki fan wszystkich dyscyplin, a w szczególności tych z poziomu trybun i telewizora. Gdyby urodził się w górach, z pewnością zostałby skoczkiem narciarskim.

Więcej w dziale Miasto

wheelchair-1629490_960_720

Bezpłatny transport na wybory

Katarzyna Grochowalska14 października 2018
SzyndzielniaKolejkaGondolowa30

Toruń będzie mieć kolej gondolową!

Mateusz Bąk11 października 2018
prom003-768x432

Ruszyła budowa promu! Połączy on dwie drogi krajowe (FOTO)

Mateusz Bąk10 października 2018
pom_15_0

Przy starówce odsłonięto nowy pomnik (FOTO)

Mateusz Bąk9 października 2018
Port w okolicach Rudaka - foto Krzysztof Dominikowski

Port, doki, stocznia – Kukiz’15 ma pomysł na wzbogacenie Torunia

Mateusz Bąk8 października 2018
odbierz-wyprawke-czytelnicza-dla-trzylatka

Wyprawka czytelnicza dla najmłodszych

Aleksandra Pladzyk8 października 2018
cover_superw_fp_wolo

Trwa nabór wolontariuszy Szlachetnej Paczki!

Mateusz Bąk5 października 2018
neuca

Nowe miejsca pracy na Jarze! NEUCA otworzyła nowe Centrum Dystrybucyjne (FOTO)

Mateusz Bąk4 października 2018
baner_swieta_torun

Rusza przetarg na iluminacje świąteczne!

Mateusz Bąk4 października 2018