fbpx
Custom Text
Miasto

Wielki mistrz odwiedził Toruń – Kamil Stoch gościem Ogólnopolskiej Konferencji PIKE

(fot. wikipedia/Clément Bucco-Lechat)
Wielki mistrz odwiedził Toruń – Kamil Stoch gościem Ogólnopolskiej Konferencji PIKE
Maciej Gorczyński
REAKCJE

Od poniedziałku trwa w Toruniu Ogólnopolska Konferencja Operatorów Komunikacji Elektronicznej. Przy okazji wydarzenia zorganizowano szereg eventów. Jednym z nich było śniadanie liderów, którego gośćmi byli wielcy mistrzowie sportu – Robert Korzeniowski i Kamil Stoch

W dniach 14-16 maja w hotelu Copernicus odbywa się Ogólnopolska Konferencja Operatorów Komunikacji Elektronicznej. Wydarzenie obejmuje szereg paneli dyskusyjnych, które w tym roku skupiają się na konsolidacji na rynku mediów, finansowania telewizji lokalnych w Polsce, sądów własności intelektualnej i Komisji Prawa Autorskiego czy kontentu filmowego w świecie cyfrowym.

Z okazji wydarzenia, Toruń odwiedziło wiele znamienitych gości, wśród których byli politycy czy prezesi zarządów spółek telewizyjnych. Wydarzeniu towarzyszył także szereg eventów okolicznościowych. Jedno z nich zorganizowała stacja Eurosport. Podczas śniadania liderów zebrane osoby mogły porozmawiać ze sportowcami najwyższej światowej rangi – Robertem Korzeniowskim i Kamilem Stochem. Obaj chętnie pozowali do zdjęć i rozdawali autografy. Sezon zimowy skoków narciarskich dopiero co dobiegł końca, a zdobywca Kryształowej Kuli i mistrz olimpijski z tego roku już nie może doczekać się powrotu na skocznię i na… śnieg.

 – Po letnim sezonie, jak wyciągam narty na śniegu to jest super, bo już chce się skoczyć, a później hamować pługiem i bokiem – mówił dla stacji TV Toruń Kamil Stoch. – Latem jest tylko skok, ześlizg i czekanie aż sama trawa wyhamuje, ale też jest przyjemnie. Każdy skok to jest dla mnie czysta radość, przyjemność i możliwość robienia tego co uwielbiam. Jest to dla mnie wystarczająco motywujące i zachęcające.

Dziś czas na ostatnie wydarzenia Ogólnopolskiej Konferencji PIKE. Będą to warsztaty dotyczące głównie kwestii prawnych, cyberbezpieczeństwa i regulacji o ochronie danych osobowych RODO. Całość zakończy się o godzinie 15:00.

Miasto
Maciej Gorczyński
@McGorczynski

Kierownik działu sport. Wielki fan wszystkich dyscyplin, a w szczególności tych z poziomu trybun i telewizora. Gdyby urodził się w górach, z pewnością zostałby skoczkiem narciarskim.

Więcej w dziale Miasto

20180918_krew

Comiesięczny pobór krwi przed Urzędem Marszałkowskim!

Aleksandra Pladzyk15 stycznia 2019
prezydent_brefing

Przetarg na prowadzenie schroniska unieważniony!

Mateusz Bąk15 stycznia 2019
Centrum_Kulturalno-Kongresowe_Jordanki_w_Toruniu22

Noworoczny koncert w Jordankach odwołany

Mateusz Bąk14 stycznia 2019
god-1772560_960_720

Msza w intencji zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza

Mateusz Bąk14 stycznia 2019
orkiestra8-2

27. Finał WOŚP: W Toruniu padł kolejny rekord!

Mateusz Bąk14 stycznia 2019
orkiestra7_0

27. Finał WOŚP: Hojna torunianka oddała 10 tys. zł!

Mateusz Bąk13 stycznia 2019
wosp_owsiak

27. Finał WOŚP: Co nas jeszcze czeka?

Mateusz Bąk13 stycznia 2019
Muzeum Okręgowe w Toruniu skorzysta z nowego rozwiązania (fot. archiwum)

Toruńskie Muzeum Okręgowe wśród najlepszych w Polsce!

Aleksandra Pladzyk10 stycznia 2019
1280px-Nicolaus_Copernicus_University_in_Toruń_rectors_office-1000x600-1

UMK dziewiątą uczelnią w Polsce!

Julia Kijewska8 stycznia 2019