fbpx
Tekst sponsorowany

Kolegium Jagiellońskie zaprasza na piknik rodzinny! Moc atrakcji i atrakcyjny konkurs

Kolegium Jagiellońskie zaprasza na wiosenny piknik (fot. pixabay)
Kolegium Jagiellońskie zaprasza na piknik rodzinny! Moc atrakcji i atrakcyjny konkurs
Konrad Marzec
REAKCJE

W sobotę (21 kwietnia) odbędzie się piknik rodzinny, organizowany w Toruniu przy ul. Jęczmiennej 23

Wydarzenie współorganizują: Kolegium Jagiellońskie – Toruńska Szkoła Wyższa, Liceum Jagiellońskie, Szkoła Podstawowa CAMBRIDGE ACADEMY oraz Confucius Classroom. O szczegóły tego wydarzenia zapytaliśmy przedstawiciela organizatorów, panią Martę Bloch.

ChilliToruń: Co to będzie za piknik i jakie są Państwa cele związane z wydarzeniem?

Marta Bloch: Chcemy z jednej strony zademonstrować torunianom i ludziom z regionu nasze inicjatywy edukacyjne. W pierwszej kolejności chodzi nam o szkołę wyższą – Kolegium Jagiellońskie, szkołę średnią – Liceum Jagiellońskie i naszą nową propozycję – Szkołę Podstawową CAMBRIDGE ACADEMY. To jednak nie wszystko!

CT: Z tego co można było wyczytać, znajdą coś dla siebie także wielbiciele kultury Chin…

MB: Działa tutaj również prowadzona wspólnie z zaprzyjaźnionym uniwersytetem chińskim placówka, propagująca naukę języka i kulturę tego kraju – Confucius Classroom. Chcemy zatem przybliżyć nowe oferty edukacyjne z jakimi wychodzą w perspektywie nowego roku szkolnego i akademickiego te instytucje.

Z drugiej strony chcemy także stworzyć możliwość poznania naszego ośrodka edukacyjnego. Będzie można obejrzeć nasz wspaniały obiekt, zapoznać się z jego wyposażeniem, spotkać z aktualnymi studentami i uczniami, aby dowiedzieć się, jak czują się w naszych szkołach.

Wreszcie piknik będzie okazją do fajnej, rodzinnej zabawy. Przygotowaliśmy wiele atrakcji.

CT: Skoro już o atrakcjach mowa, to może zdradzi nam Pani co czeka tych, którzy pojawią się 21 kwietnia na pikniku Kolegium Jagiellońskiego?

MB: Zacznę może od części chińskiej. Będzie więc można obejrzeć i posłuchać programów artystycznych, przygotowanych przez osoby uczestniczące w kursach języka chińskiego. Obejrzymy taniec smoka – takiego prawdziwego, chińskiego smoka – będzie też możliwość uczestniczenia w lekcji pokazowej j. chińskiego.

Zaprezentujemy także pokazy „wybuchowych” doświadczeń chemicznych. Jeśli pogoda nam dopisze – na co mamy nadzieję – wówczas nasi goście zyskają możliwość relaksu na zielonej trawie. Przygotowaliśmy smakowite przekąski dla wszystkich no i możliwość skorzystania z fotobudki. Do tego wiele konkursów z nagrodami. Tutaj najważniejsza będzie możliwość wygrania uczestnictwa w jednorocznym kursie języka chińskiego – jedno miejsce będzie dla osoby dorosłej, jedno dla osoby w wieku szkolnym. Zatem będzie to wielka szansa na przeżycie niezwykłej przygody edukacyjnej.

Oczywiście nie zapomnieliśmy o najmłodszych uczestnikach. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy liczne konkursy i zabawy dla dzieci i ich rodziców.

CT: Wszystko wskazuje na to, że na nudę nie będzie miejsca. Jak długo potrwa zatem całe wydarzenie?

MB: Startujemy o godz. 12:00. Piknik potrwa do 15:00, więc trzeba przyznać, że bawimy się bardzo intensywnie. Będzie także możliwość zapoznania się ze szczegółową ofertą Kolegium Jagiellońskiego, Liceum Jagiellońskiego i Confucius Classroom. A zwłaszcza naszej najnowszej propozycji – Szkoły Podstawowej CAMBRIDGE ACADEMY. To wyjątkowa placówka w skali Torunia i regionu, będzie zatem niepowtarzalna okazja by bliżej zetknąć się z tym projektem. Podczas pikniku będzie można zapisać się do naszego Liceum oraz Szkoły Podstawowej.

Serdecznie zapraszamy w sobotę 21 kwietnia, od godz. 12.00 na ul. Jęczmienną 23. To będzie na pewno dobrze spędzony czas.

Zapraszamy na rodzinny piknik Kolegium Jagiellońskiego (fot. materiały prasowe organizatora)

Zapraszamy na rodzinny piknik Kolegium Jagiellońskiego (fot. materiały prasowe organizatora)

Zachęcamy do udziału w konkursie, o którym wyżej wspomniała przedstawicielka Kolegium Jagiellońskiego. Do wygrania jest jednoroczny kurs języka chińskiego – jedno miejsce dla osoby dorosłej oraz jedno dla osoby w wieku szkolnym. Kupon należy wydrukować, wypełnić i przynieść na piknik. Jest on dostępny TUTAJ.

Tekst sponsorowany
Konrad Marzec

Torunianin z urodzenia i przywiązania. Nie wyobraża sobie życia bez angielskiej i polskiej ligi piłkarskiej. Ponadto uwielbia żużel, szachy, whisky oraz skandynawską literaturę kryminalną. Ogląda za dużo filmów i obgryza paznokcie na gali Oscarów

Więcej w dziale Tekst sponsorowany

Poznaj najlepszy sposób na znalezienie nowego mieszkania

Redakcja ChilliTorun.pl16 maja 2018
Liceum Jagiellońskie zaprasza m.in. do klasy sportowej (fot. facebook.com/LiceumJagiellonskie)

Nowy projekt Liceum Jagiellońskiego. Piłkarze pilnie poszukiwani!

Konrad Marzec7 maja 2018
Festiwal Smaków Food Tracków czeka na was na Rynku Nowomiejskim (fot. materiały organizatora)

Sezon food trackowy rozpocznie się w Toruniu

Konrad Marzec27 lutego 2018
62_prpbcb

I Ty możesz zostać kobietą sukcesu! Kolegium Jagiellońskie może Ci w tym pomóc

Redakcja ChilliTorun.pl19 lutego 2018
26993861_196145584299762_4227694400706318935_n

Biegowe Wtorki z Decathlonem Toruń!

Mateusz Bąk2 lutego 2018
football-2182996_960_720

Sport pod dachem? To prostsze nim nam się wydaje!

Mateusz Bąk19 stycznia 2018
21752209_1501726703246652_337136854183548222_n

Praca i Studia? Dzięki Kolegium Jagiellońskiemu jest to możliwe – niezależnie od wieku!

Redakcja ChilliTorun.pl11 stycznia 2018
chillitorun

Uroki polskiej piłki – czyli brak lidera, ale większe emocje

Redakcja ChilliTorun.pl9 stycznia 2018
ice-skating-235547_960_720

Sport zimą? Czemu nie! Te produkty coraz częściej wędrują pod choinkę

Mateusz Bąk19 grudnia 2017