[NA ŻYWO] Olimpia Grudziądz – Elana Toruń

W październiku na Bema padł remis 2:2 (fot. Miłosz Zieliński)

Pora na najważniejszy mecz żółto-niebieskich od wielu lat. Podopieczni Rafała Góraka już dziś mogą zapewnić sobie awans do I ligi. Warunek? Zwycięstwo nad Olimpią Grudziądz. W jesiennym spotkaniu obu zespołów padł remis 2:2. Dziś taki rezultat nikogo nie zadowoli. Gra toczy się o pełną pulę. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania!

Uwaga – strona nie wymaga odświeżania, załaduje się ponownie po 30 sekundach!

60345858_2372570789645752_5887703914257580032_n

(fot. Elana Toruń)

OLIMPIA GRUDZIĄDZ – ELANA TORUŃ

0:0

Składy:

Olimpia Grudziądz: Wojciech Muzyk, Marcin Kaczmarek, Aghvan Papikyan, Robert Ziętarski, Mateusz Marzec, Kacper Pietrzyk, Maciej Kona, Damian Ciechanowski, Przemysław Kita, Ivan Ocenas, Piotr Witasik

Elana Toruń: Michał Nowak, Wojciech Onsorge, Kordian Górka, Maciej Stefanowicz, Filip Kozłowski, Krzysztof Wołkowicz, Dominik Kościelniak, Mariusz Kryszak, Jan Andrzejewski, Damian Zagórski, Michał Kołodziejski

25′ Było groźnie, ale sędzia odgwizdał faul w polu karnym Elany

23′ Żółta kartka również dla Damiana Zagórskiego za faul w środku boiska

22′ Żółtą kartką za symulowanie w polu karnym ukarany został Przemysław Kita

20′ Kordian Górka przyjął na ciało potężne uderzenie zawodnika Olimpii. Chwilę później z dystansu uderzał Damian Zagórski, jednak z pewnością chciałby o tym strzale jak najszybciej zapomnieć

18′ Elana próbuje atakować skrzydłami, jednak jeśli już dochodzi do wrzutek, radzą sobie z nimi grudziądzanie

15′ Póki co wyrównany pojedynek. Swoje okazje miała zarówno Elana, jak i Olimpia

13′ Ładna akcja Olimpii zakończona strzałem Przemysława Kity. Piłka minęła bramkę Elany

4′ Tym razem głową strzelał Mateusz Marzec. Piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Michała Nowaka

1′ Żółto-niebiescy już od pierwszych minut mogli objąć prowadzenie! Strzał głową Krzysztofa Wołkowicza pewnie obronił jednak Wojciech Muzyk.

1′ Pierwszy gwizdek sędziego! Rozpoczyna Elana Toruń.

16:58 Obie drużyny już na murawie. Za chwilę zaczynamy!

16:55 W Grudziądzu stawiło się dziś ponad 500 kibiców żółto-niebieskich. Sektor Elany jest wypełniony po brzegi.

16:53 Przypomnijmy, że zwycięzca tego meczu już dziś wywalczy sobie awans do 1 ligi. W przypadku remisu obie drużyny mogą jeszcze zachować szanse na awans, jednak Olimpia będzie musiała patrzeć na wyniki pozostałych spotkań. Elana będzie miała jeszcze szanse na 3 punkty za tydzień w Toruniu w meczu z Olimpią Elbląg.

16:50 Witamy ze Stadionu Centralnego przy ul. Piłsudskiego 14 w Grudziądzu! Już za chwile rozpocznie się mecz na szczycie pomiędzy Olimpią a Elaną!