Custom Text
Siatkówka

Przedłużyć świetną passę

Maciej Gorczyński

Już dziś w ramach dokończenia 4. kolejki I Ligi Piłki Siatkowej czeka nas bardzo emocjonujące spotkanie. Budowlani Volley Toruń podejmą MLKS Roltex Zawisza Sulechów – drużynę uważaną za ligową potęgę. W przypadku wygranej, siatkarki z Torunia mogą przesunąć się na fotel lidera rozgrywek.

MLKS Roltex Zawisza Sulechów to od początku sezonu jeden z faworytów do końcowego sukcesu i awansu do Orlen Ligi. Nie wszystko jak dotąd potoczyło się zgodnie z planem siatkarek z Sulechowa. Po zwycięstwie w 1. Kolejce – bez straty seta – z SA NIKE Węgrów, przyszła wyjazdowa porażka 0:3 z drużyną z Pszczyny. Mimo to siatkarki z Sulechowa plasują się w tabeli na szóstym miejscu, ze stratą jednego punktu do torunianek.

W przeciwieństwie do swoich dzisiejszych rywalek, torunianki nie przegrały w tym sezonie jeszcze żadnego spotkania, a na swoim terenie nie straciły nawet seta. Z kolei oba spotkania wyjazdowe wygrały po tie-breakach, co na pewno jeszcze bardziej podbudowało drużynę. Jeżeli „budowlane” zwyciężą w dzisiejszym spotkaniu to pozostaną jedyną niepokonaną drużyną i najprawdopodobniej wysuną się na szczyt ligowej tabeli.

Czy Budowlani Volley Toruń przedłużą swoją świetną passę z początku sezonu? Przyjdź i przekonaj się sam! Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej w Toruniu przy ulicy Bema. Cena biletu to jedyne 2 złote.