fbpx
Finanse

Meble do biura, które zachwycą Twoich klientów!

(fot. Materiały Zewnętrzne)
Meble do biura, które zachwycą Twoich klientów!
REAKCJE

Wystrój biura bardzo dużo mówi o samej firmie i stanowi swego rodzaju wizytówkę organizacji. Klienci, partnerzy biznesowi czy kontrahenci podświadomie oceniają pomieszczenie, do którego wchodzą, dlatego istotne jest, aby zadbać o (dobre!) pierwsze wrażenie. W jaki sposób? Solidne i efektowne meble do biura potrafią zdziałać cuda! Już jeden mocny akcent, taki jak np. kolorowe pufy, jest w stanie nadać pomieszczeniom nowego wyrazu. W naszym artykule podpowiadamy, jak urządzić biuro, aby klienci nas zapamiętali

Jakość ponad wszystko

Podstawą budowania dobrego wrażenia zawsze powinna być jakość – obsługi, produktów, ale także wyposażenia. Biuro powinno stanowić odzwierciedlenie wartości, jakimi kieruje się organizacja.

Przypadkowo dobrane, zniszczone lub niskiej jakości meble mogą sugerować klientom, że firma nie dba o swoich pracowników i nie podchodzi odpowiedzialnie do prowadzonej działalności. By uniknąć takiej sytuacji, warto jest zainwestować w trwałe i stylowe meble do biura, pochodzące od wyspecjalizowanych producentów. Choć ich cena początkowo może być wyższa, ostatecznie zaoszczędzimy. Wysokiej jakości wyposażenie dłużej zachowa modny wygląd i może bezawaryjnie służyć kilka, a nawet kilkanaście lat.

Meble do biura – wygoda i funkcjonalność

Biuro, to miejsce, które musi pogodzić potrzeby dwóch różnych grup – kontrahentów i pracowników. Ci pierwsi, spędzając w nim krótki czas, największą uwagę zwrócą na ogólny wygląd biura – użyte kolory, materiały i formy. Nie bójmy się skorzystać z oryginalnych dodatków, nasyconych kolorów i intrygujących faktur, które przykują uwagę i nie pozwolą klientom się nudzić. Co się sprawdzi? Miękkie pufy w zdecydowanych barwach, fantazyjne stoliki czy przeszklone przestrzenie zawsze będą budzić zainteresowanie.

Dobrym rozwiązaniem może być również wykorzystanie nietypowej lady recepcyjnej, np. podświetlanej, o nieoczywistych kształtach. Będzie stanowić zaskakujący punkt centralny każdej poczekalni i z pewnością zachwyci klientów.

Pamiętajmy jednak, że dla pracowników, przebywających w nim kilka czy nawet kilkanaście godzin, zdecydowanie istotniejsza będzie ergonomia i funkcjonalność wyposażenia. Zadbajmy o odpowiednią ilość i ustawienie szaf i regałów. Ułatwi to pracę i pozwoli uniknąć bałaganu. Wybierając biurka, szukajmy takich, które zapewnią maksymalny komfort i pomieszczą najważniejsze narzędzia pracy. Zwróćmy również uwagę na odpowiednio wyprofilowane fotele i krzesła biurowe.

Strefa relaksu

W nowoczesnym biurze nie może zabraknąć strefy relaksu, tak dla klientów, jak i pracowników. Zapomnijmy jednak o nudnych krzesłach i stoliczkach z czasopismami. Zamiast tego postawmy na komfortowe i designerskie pufy, sofy w mocnych kolorach, nietuzinkowe grafiki i interaktywne punkty informacyjne. Nowoczesne meble do biura i dodatki o ciekawych formach lub kolorach nadadzą pomieszczeniom dynamiczności.

Urządzając przyjazną przestrzeń biurową pamiętajmy jednak, by zachować umiar i nie umieszczać w niej wszystkiego co przyjdzie nam do głowy. Każdy wykorzystany element powinien mieć określone przeznaczenie i powinien łączyć się z pozostałymi w spójną całość.

Gdzie zatem znaleźć wyposażenie, które zachwyci klientów, a jednocześnie będzie odpowiadać potrzebom pracowników? Dobrym przykładem będą tu meble do biura Wuteh. Produkowane przez wyspecjalizowaną firmę meblarską, doskonale odnajdują się w różnych aranżacjach i spełniają najwyższe standardy ergonomii.

Więcej w dziale Finanse

1_ygVf3svWeywv8loFs2NJgw

Czy potrzebujemy metalowej szafy w naszym biurze?

Redakcja ChilliTorun.pl30 kwietnia 2020
14-eseo

Co musisz zrobić, by Twój sklep internetowy generował sprzedaż? Dajemy Ci garść inspiracji!

Redakcja ChilliTorun.pl6 kwietnia 2020
wniosek o upadłość konsumencką

Dlaczego warto powierzyć przygotowanie wniosku o upadłość konsumencką prawnikowi?

Redakcja ChilliTorun.pl13 marca 2020
stojakitekturowe producent standów kartonowych ST-Print

Spraw, by Twój produkt nie umknął uwadze klienta. Potrzebujesz odpowiedniej oprawy

Redakcja ChilliTorun.pl12 marca 2020
02 - smartdebt - program do windykacji ZEWN

Masz problem z wyegzekwowaniem należności od dłużników? Program do windykacji ułatwi Ci sprawne załatwianie takich spraw!

Redakcja ChilliTorun.pl13 stycznia 2020
04 - standartpark - producent odwodnień liniowych

Właściwe zagospodarowanie przestrzeni wokół podnosi funkcjonalność każdego obiektu. Zadbaj o to!

Redakcja ChilliTorun.pl13 stycznia 2020
06 - inpozycjonowanie - pozycjonowanie strony w Google

Bez nowych klientów trudno o sukces. Promuj się w Google i dotrzyj do tych, którzy Cię nie znają

Redakcja ChilliTorun.pl10 stycznia 2020
6 - omegasystem - przegrody biurowe

Przyjazne miejsce pracy to spora karta przetargowa dla właścicieli firm. Zobacz, jak je stworzyć!

Redakcja ChilliTorun.pl10 grudnia 2019
04 - zbyszynskimeble - meble biurowe na wymiar ZEWN

Zadbaj o pozytywny wizerunek swojej firmy. Spraw, aby wygląd biura współgrał z postrzeganiem Twojej marki

Redakcja ChilliTorun.pl5 grudnia 2019