fbpx
Finanse

Meble do biura, które zachwycą Twoich klientów!

(fot. Materiały Zewnętrzne)
Meble do biura, które zachwycą Twoich klientów!
REAKCJE

Wystrój biura bardzo dużo mówi o samej firmie i stanowi swego rodzaju wizytówkę organizacji. Klienci, partnerzy biznesowi czy kontrahenci podświadomie oceniają pomieszczenie, do którego wchodzą, dlatego istotne jest, aby zadbać o (dobre!) pierwsze wrażenie. W jaki sposób? Solidne i efektowne meble do biura potrafią zdziałać cuda! Już jeden mocny akcent, taki jak np. kolorowe pufy, jest w stanie nadać pomieszczeniom nowego wyrazu. W naszym artykule podpowiadamy, jak urządzić biuro, aby klienci nas zapamiętali

Jakość ponad wszystko

Podstawą budowania dobrego wrażenia zawsze powinna być jakość – obsługi, produktów, ale także wyposażenia. Biuro powinno stanowić odzwierciedlenie wartości, jakimi kieruje się organizacja.

Przypadkowo dobrane, zniszczone lub niskiej jakości meble mogą sugerować klientom, że firma nie dba o swoich pracowników i nie podchodzi odpowiedzialnie do prowadzonej działalności. By uniknąć takiej sytuacji, warto jest zainwestować w trwałe i stylowe meble do biura, pochodzące od wyspecjalizowanych producentów. Choć ich cena początkowo może być wyższa, ostatecznie zaoszczędzimy. Wysokiej jakości wyposażenie dłużej zachowa modny wygląd i może bezawaryjnie służyć kilka, a nawet kilkanaście lat.

Meble do biura – wygoda i funkcjonalność

Biuro, to miejsce, które musi pogodzić potrzeby dwóch różnych grup – kontrahentów i pracowników. Ci pierwsi, spędzając w nim krótki czas, największą uwagę zwrócą na ogólny wygląd biura – użyte kolory, materiały i formy. Nie bójmy się skorzystać z oryginalnych dodatków, nasyconych kolorów i intrygujących faktur, które przykują uwagę i nie pozwolą klientom się nudzić. Co się sprawdzi? Miękkie pufy w zdecydowanych barwach, fantazyjne stoliki czy przeszklone przestrzenie zawsze będą budzić zainteresowanie.

Dobrym rozwiązaniem może być również wykorzystanie nietypowej lady recepcyjnej, np. podświetlanej, o nieoczywistych kształtach. Będzie stanowić zaskakujący punkt centralny każdej poczekalni i z pewnością zachwyci klientów.

Pamiętajmy jednak, że dla pracowników, przebywających w nim kilka czy nawet kilkanaście godzin, zdecydowanie istotniejsza będzie ergonomia i funkcjonalność wyposażenia. Zadbajmy o odpowiednią ilość i ustawienie szaf i regałów. Ułatwi to pracę i pozwoli uniknąć bałaganu. Wybierając biurka, szukajmy takich, które zapewnią maksymalny komfort i pomieszczą najważniejsze narzędzia pracy. Zwróćmy również uwagę na odpowiednio wyprofilowane fotele i krzesła biurowe.

Strefa relaksu

W nowoczesnym biurze nie może zabraknąć strefy relaksu, tak dla klientów, jak i pracowników. Zapomnijmy jednak o nudnych krzesłach i stoliczkach z czasopismami. Zamiast tego postawmy na komfortowe i designerskie pufy, sofy w mocnych kolorach, nietuzinkowe grafiki i interaktywne punkty informacyjne. Nowoczesne meble do biura i dodatki o ciekawych formach lub kolorach nadadzą pomieszczeniom dynamiczności.

Urządzając przyjazną przestrzeń biurową pamiętajmy jednak, by zachować umiar i nie umieszczać w niej wszystkiego co przyjdzie nam do głowy. Każdy wykorzystany element powinien mieć określone przeznaczenie i powinien łączyć się z pozostałymi w spójną całość.

Gdzie zatem znaleźć wyposażenie, które zachwyci klientów, a jednocześnie będzie odpowiadać potrzebom pracowników? Dobrym przykładem będą tu meble do biura Wuteh. Produkowane przez wyspecjalizowaną firmę meblarską, doskonale odnajdują się w różnych aranżacjach i spełniają najwyższe standardy ergonomii.

Więcej w dziale Finanse

21 afterweb - pozycjonowanie

Reklama w internecie, czyli gdzie? Dotrzyj do właściwych odbiorców dzięki pozycjonowaniu

Redakcja ChilliTorun.pl5 października 2019
01 - reklamowekonstrukcje - szyld reklamowy ZEWN

Jak się skutecznie promować w przestrzeni publicznej? Zainwestuj w unikalny szyld reklamowy i czekaj na klientów!

Redakcja ChilliTorun.pl26 sierpnia 2019
04 - eventlogistica - stoiska targowe 4 ZEWN

Nie dopuść do przerostu formy nad treścią. Przygotowując stoiska targowe skoncentruj się na merytorycznym przekazie

Redakcja ChilliTorun.pl1 sierpnia 2019
11-inseo-seo 1

Sposoby na zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym

Redakcja ChilliTorun.pl28 czerwca 2019
02. afterweb.pl - pozycjonowanie stron

Czy pozycjonowanie stron to skuteczny sposób na wzrost sprzedaży? Sprawdziliśmy!

Redakcja ChilliTorun.pl27 czerwca 2019
klucze-do-domu

Nieruchomości w Toruniu – wybrać dom czy mieszkanie?

Redakcja ChilliTorun.pl31 maja 2019
01 – i-kancelaria – upadłość konsumencka 1 ZEWN

Nie widzisz wyjścia z narastającej spirali długów? Sprawdź, czy możesz ogłosić upadłość konsumencką!

Redakcja ChilliTorun.pl16 maja 2019
04 - displayexpo - druk wielkoformatowy

Każda duża powierzchnia to także duże możliwości promocji

Redakcja ChilliTorun.pl13 maja 2019
Businessman gets polish cash from the hand coming out of the laptop monitor. The conception of earning money on the internet

Czym jest i kiedy dojdzie przelew ELIXIR?

Redakcja ChilliTorun.pl6 maja 2019