fbpx
Finanse

Meble do biura, które zachwycą Twoich klientów!

(fot. Materiały Zewnętrzne)
Meble do biura, które zachwycą Twoich klientów!
REAKCJE

Wystrój biura bardzo dużo mówi o samej firmie i stanowi swego rodzaju wizytówkę organizacji. Klienci, partnerzy biznesowi czy kontrahenci podświadomie oceniają pomieszczenie, do którego wchodzą, dlatego istotne jest, aby zadbać o (dobre!) pierwsze wrażenie. W jaki sposób? Solidne i efektowne meble do biura potrafią zdziałać cuda! Już jeden mocny akcent, taki jak np. kolorowe pufy, jest w stanie nadać pomieszczeniom nowego wyrazu. W naszym artykule podpowiadamy, jak urządzić biuro, aby klienci nas zapamiętali

Jakość ponad wszystko

Podstawą budowania dobrego wrażenia zawsze powinna być jakość – obsługi, produktów, ale także wyposażenia. Biuro powinno stanowić odzwierciedlenie wartości, jakimi kieruje się organizacja.

Przypadkowo dobrane, zniszczone lub niskiej jakości meble mogą sugerować klientom, że firma nie dba o swoich pracowników i nie podchodzi odpowiedzialnie do prowadzonej działalności. By uniknąć takiej sytuacji, warto jest zainwestować w trwałe i stylowe meble do biura, pochodzące od wyspecjalizowanych producentów. Choć ich cena początkowo może być wyższa, ostatecznie zaoszczędzimy. Wysokiej jakości wyposażenie dłużej zachowa modny wygląd i może bezawaryjnie służyć kilka, a nawet kilkanaście lat.

Meble do biura – wygoda i funkcjonalność

Biuro, to miejsce, które musi pogodzić potrzeby dwóch różnych grup – kontrahentów i pracowników. Ci pierwsi, spędzając w nim krótki czas, największą uwagę zwrócą na ogólny wygląd biura – użyte kolory, materiały i formy. Nie bójmy się skorzystać z oryginalnych dodatków, nasyconych kolorów i intrygujących faktur, które przykują uwagę i nie pozwolą klientom się nudzić. Co się sprawdzi? Miękkie pufy w zdecydowanych barwach, fantazyjne stoliki czy przeszklone przestrzenie zawsze będą budzić zainteresowanie.

Dobrym rozwiązaniem może być również wykorzystanie nietypowej lady recepcyjnej, np. podświetlanej, o nieoczywistych kształtach. Będzie stanowić zaskakujący punkt centralny każdej poczekalni i z pewnością zachwyci klientów.

Pamiętajmy jednak, że dla pracowników, przebywających w nim kilka czy nawet kilkanaście godzin, zdecydowanie istotniejsza będzie ergonomia i funkcjonalność wyposażenia. Zadbajmy o odpowiednią ilość i ustawienie szaf i regałów. Ułatwi to pracę i pozwoli uniknąć bałaganu. Wybierając biurka, szukajmy takich, które zapewnią maksymalny komfort i pomieszczą najważniejsze narzędzia pracy. Zwróćmy również uwagę na odpowiednio wyprofilowane fotele i krzesła biurowe.

Strefa relaksu

W nowoczesnym biurze nie może zabraknąć strefy relaksu, tak dla klientów, jak i pracowników. Zapomnijmy jednak o nudnych krzesłach i stoliczkach z czasopismami. Zamiast tego postawmy na komfortowe i designerskie pufy, sofy w mocnych kolorach, nietuzinkowe grafiki i interaktywne punkty informacyjne. Nowoczesne meble do biura i dodatki o ciekawych formach lub kolorach nadadzą pomieszczeniom dynamiczności.

Urządzając przyjazną przestrzeń biurową pamiętajmy jednak, by zachować umiar i nie umieszczać w niej wszystkiego co przyjdzie nam do głowy. Każdy wykorzystany element powinien mieć określone przeznaczenie i powinien łączyć się z pozostałymi w spójną całość.

Gdzie zatem znaleźć wyposażenie, które zachwyci klientów, a jednocześnie będzie odpowiadać potrzebom pracowników? Dobrym przykładem będą tu meble do biura Wuteh. Produkowane przez wyspecjalizowaną firmę meblarską, doskonale odnajdują się w różnych aranżacjach i spełniają najwyższe standardy ergonomii.

Więcej w dziale Finanse

04 - zbyszynskimeble - meble biurowe na wymiar ZEWN

Zadbaj o pozytywny wizerunek swojej firmy. Spraw, aby wygląd biura współgrał z postrzeganiem Twojej marki

Redakcja ChilliTorun.pl5 grudnia 2019
16 - afterweb - pozycjonowanie stron (warszawa)

Im wyższe miejsce, tym większe zyski. Poznaj korzyści z promocji w Google

Redakcja ChilliTorun.pl16 listopada 2019
02 - wycieraczki - wycieraczka z logo

Własne logo może być znakomitym narzędziem marketingowym. Gdzie warto je umieścić?

Redakcja ChilliTorun.pl7 listopada 2019
04 - eseo - pozycjonowanie stron internetowych 4 ZEWN

Strona Twojej firmy nie przyciąga klientów? Zadbaj o jej pozycjonowanie w największej wyszukiwarce!

Redakcja ChilliTorun.pl25 października 2019
02 - moje-biuro cont - księgowa z Gdyni

Czy biuro księgowe, z którym zechcesz podjąć współpracę spełni Twoje oczekiwania?

Redakcja ChilliTorun.pl22 października 2019
21 afterweb - pozycjonowanie

Reklama w internecie, czyli gdzie? Dotrzyj do właściwych odbiorców dzięki pozycjonowaniu

Redakcja ChilliTorun.pl5 października 2019
01 - reklamowekonstrukcje - szyld reklamowy ZEWN

Jak się skutecznie promować w przestrzeni publicznej? Zainwestuj w unikalny szyld reklamowy i czekaj na klientów!

Redakcja ChilliTorun.pl26 sierpnia 2019
04 - eventlogistica - stoiska targowe 4 ZEWN

Nie dopuść do przerostu formy nad treścią. Przygotowując stoiska targowe skoncentruj się na merytorycznym przekazie

Redakcja ChilliTorun.pl1 sierpnia 2019
11-inseo-seo 1

Sposoby na zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym

Redakcja ChilliTorun.pl28 czerwca 2019