fbpx
Miasto

Stwórz swoim pracownikom optymalne warunki. Uzupełnij wyposażenie o rzeczy niezbędne w każdym kontenerze socjalnym

(fot. Materiały Zewnętrzne)
Stwórz swoim pracownikom optymalne warunki. Uzupełnij wyposażenie o rzeczy niezbędne w każdym kontenerze socjalnym
Redakcja ChilliTorun.pl
REAKCJE

Realizacja inwestycji budowlanych o dużej skali wymaga ogromnego zaangażowania i zasobów – nie tylko specjalistycznego sprzętu, ale również ludzi o określonych umiejętnościach oraz doświadczeniu. Wszystkim wykonawcom zależy na czasie, często kończąc pracę przed terminem mają zapewnione sowite premie. Jednak nawet największa mobilizacja nie przyniesie oczekiwanych efektów, jeżeli pracownicy nie będą mieli gdzie się zregenerować. Dlatego kontenery socjalne powinny mieć nieco dodatkowego osprzętu

Twoi ludzie będą tutaj mieszkać. Zapewnij im porządny wypoczynek, a będą mieli więcej sił do pracy

Podstawowym zadaniem tymczasowych konstrukcji, nazywanych często barakami, jest zapewnienie przebywającym w nim ludziom odpowiednich warunków do życia. Kompleksowo wyposażony kontener socjalny łączy w sobie najważniejsze zalety pokrewnych konstrukcji o przeznaczeniu biurowym oraz sanitarnym. Z jednej strony estetyczne wykończenia i sprzęty niezbędne do codziennych czynności, a z drugiej: pełne podłączenie do wszystkich mediów oraz swobodny dostęp do natrysków, toalet itd. Przestrzeń mieszkalna ma spore znaczenie dla późniejszej wydajności budowlańców, a tym samym postępów na obszarze całej inwestycji. Zdaniem branżowych ekspertów z firmy Alfa Partner łóżka, grzejniki, szafy na ubrania czy podłączenie do wodociągów i kanalizacji to dopiero podstawa. Nie można przy tym zapominać o wentylacji, klimatyzacji czy aneksie kuchennym.

Kontenery socjalne można łatwo dostosować pod konkretne potrzeby. Wystarczy powiedzieć o nich producentowi

Warto zwrócić uwagę, że o takie elementy często da się zadbać znacznie wcześniej, jeszcze przed zamówieniem baraków mieszkalnych. Wielu dostawców, tak jak wspomniane wyżej przedsiębiorstwo Alfa Partner, dysponuje rozbudowaną ofertą, w tym realizowaniem konstrukcji według indywidualnych oczekiwań. W ten sposób dostarczone na plac budowy kontenery socjalne może mieć w pakiecie konkretne wyposażenie: zaplecze sanitarne, osobne łazienki dla kobiet i mężczyzn, przyrządy kuchenne do przygotowywania posiłków, dodatkowo uszczelnione okiennice, oświetlenie w wybranych punktach… Możliwości jest multum, z pewnością każdy przedsiębiorca będzie wybrać rozkład pomieszczeń i sprzętów optymalny dla realizowanych inwestycji oraz realnych potrzeb zatrudnionych przez siebie ludzi. Modułowość konstrukcji sprawia, że odbiorca ma mnóstwo wariantów do wyboru, a dzięki mobilności zyskuje mnóstwo czasu za sprawą szybkiego przygotowania kontenerów socjalnych do użytku.

Więcej w dziale Miasto

Monument of great astronomer Nicolaus Copernicus, Torun, Poland

Kopernik i pierniki, czyli jedziemy w odwiedziny do Torunia

Redakcja ChilliTorun.pl10 sierpnia 2020
pexels-photo-1454360

Uczniowie wrócą do szkół

Mateusz Bąk5 sierpnia 2020
DSC_0772

Festiwal Wisły ponownie zawita do Torunia!

Mateusz Bąk5 sierpnia 2020
2020_08_04_torunsk_pielgrzymka_006

Z Torunia wyruszyli pielgrzymi

Mateusz Bąk4 sierpnia 2020
digital-camera-237414_960_720

Trwają prace nad filmem „Barbarka 1939”. Poszukiwani statyści!

Mateusz Bąk30 lipca 2020
animal-shelter-1558651_1920

Schronisko przejdzie remont

Mateusz Bąk30 lipca 2020
welcome-4737158_960_720

Szkoły w dobie pandemii. Jakie są wytyczne GIS?

Mateusz Bąk30 lipca 2020
roller-skates-4032551_1920

Toruń kocha rolki!

Mateusz Bąk30 lipca 2020
z1thumb_przysiecka4

Ścieżka na Barbarkę do poprawki

Mateusz Bąk29 lipca 2020