fbpx
Miasto

Stwórz swoim pracownikom optymalne warunki. Uzupełnij wyposażenie o rzeczy niezbędne w każdym kontenerze socjalnym

(fot. Materiały Zewnętrzne)
Stwórz swoim pracownikom optymalne warunki. Uzupełnij wyposażenie o rzeczy niezbędne w każdym kontenerze socjalnym
Redakcja ChilliTorun.pl
REAKCJE

Realizacja inwestycji budowlanych o dużej skali wymaga ogromnego zaangażowania i zasobów – nie tylko specjalistycznego sprzętu, ale również ludzi o określonych umiejętnościach oraz doświadczeniu. Wszystkim wykonawcom zależy na czasie, często kończąc pracę przed terminem mają zapewnione sowite premie. Jednak nawet największa mobilizacja nie przyniesie oczekiwanych efektów, jeżeli pracownicy nie będą mieli gdzie się zregenerować. Dlatego kontenery socjalne powinny mieć nieco dodatkowego osprzętu

Twoi ludzie będą tutaj mieszkać. Zapewnij im porządny wypoczynek, a będą mieli więcej sił do pracy

Podstawowym zadaniem tymczasowych konstrukcji, nazywanych często barakami, jest zapewnienie przebywającym w nim ludziom odpowiednich warunków do życia. Kompleksowo wyposażony kontener socjalny łączy w sobie najważniejsze zalety pokrewnych konstrukcji o przeznaczeniu biurowym oraz sanitarnym. Z jednej strony estetyczne wykończenia i sprzęty niezbędne do codziennych czynności, a z drugiej: pełne podłączenie do wszystkich mediów oraz swobodny dostęp do natrysków, toalet itd. Przestrzeń mieszkalna ma spore znaczenie dla późniejszej wydajności budowlańców, a tym samym postępów na obszarze całej inwestycji. Zdaniem branżowych ekspertów z firmy Alfa Partner łóżka, grzejniki, szafy na ubrania czy podłączenie do wodociągów i kanalizacji to dopiero podstawa. Nie można przy tym zapominać o wentylacji, klimatyzacji czy aneksie kuchennym.

Kontenery socjalne można łatwo dostosować pod konkretne potrzeby. Wystarczy powiedzieć o nich producentowi

Warto zwrócić uwagę, że o takie elementy często da się zadbać znacznie wcześniej, jeszcze przed zamówieniem baraków mieszkalnych. Wielu dostawców, tak jak wspomniane wyżej przedsiębiorstwo Alfa Partner, dysponuje rozbudowaną ofertą, w tym realizowaniem konstrukcji według indywidualnych oczekiwań. W ten sposób dostarczone na plac budowy kontenery socjalne może mieć w pakiecie konkretne wyposażenie: zaplecze sanitarne, osobne łazienki dla kobiet i mężczyzn, przyrządy kuchenne do przygotowywania posiłków, dodatkowo uszczelnione okiennice, oświetlenie w wybranych punktach… Możliwości jest multum, z pewnością każdy przedsiębiorca będzie wybrać rozkład pomieszczeń i sprzętów optymalny dla realizowanych inwestycji oraz realnych potrzeb zatrudnionych przez siebie ludzi. Modułowość konstrukcji sprawia, że odbiorca ma mnóstwo wariantów do wyboru, a dzięki mobilności zyskuje mnóstwo czasu za sprawą szybkiego przygotowania kontenerów socjalnych do użytku.

Więcej w dziale Miasto

20200115_165146

Wyjątkowy mapping na CKK Jordanki

Mateusz Bąk17 stycznia 2020
Stare miasto w Toruniu, fot. Daniel Pach (2)_1550477183_optimized

Jak dobrze znasz historię Torunia? Dwór Artusa zaprasza na quiz!

Mateusz Bąk16 stycznia 2020
bieg_26

Przed nami finał Biegów Wolności!

Mateusz Bąk16 stycznia 2020
garbage-can-8191_1280

Uwaga – nowe przepisy dotyczące segregacji odpadów!

Mateusz Bąk15 stycznia 2020
torun-3817096_1920

Do Wisły wrzucił hulajnogę elektryczną. Świetna postawa świadka!

Mateusz Bąk15 stycznia 2020
phone-903285_960_720

Powstała aplikacja, w której zgłosimy problemy i usterki w przestrzeni miasta!

Mateusz Bąk14 stycznia 2020
orkiestra7_0

WOŚP 2020: W Toruniu padł kolejny rekord!

Mateusz Bąk13 stycznia 2020
Gimnazjum_i_Liceum_Akademickie_w_Toruniu

Toruńskie Liceum Akademickie najlepsze w Polsce!

Mateusz Bąk9 stycznia 2020
student-2052868_960_720

Nauczyciele otrzymają “trzynastkę”

Mateusz Bąk8 stycznia 2020